Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 161
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Gosława każdą reakcja jest dobra. Każdy ma swoje nożyce:)
  2. @iwonaroma Miłość już swój Akt miała 🙂
  3. @iwonaroma znam też osobę o nazwisku Nadzieja... a ponoć nazwisko mówi wszystko ;) Mój najlepszy przyjaciel robi takie study teraz - zgłębiając temat nadziei, jest wciąż w trakcie, ale mówi wstępnie, że z tego co zbadał, tylko nadzieja chrześcijańska ma w sobie w zasadzie "zaszyte" jej spełnienie, choć nie zawsze wiadomo jak i kiedy :) Pozdrawiam.
  4. Usłyszawszy raz Sercem przylgnęła Pamiętając ślad wyszła Drogę rozpoczęła
  5. @hollow man ciekawe, takie prorocko-mesjańskie trochę ;)
  6. @hollow man ja mam swój ulubiony nr 4 w na Kraków Główny...
  7. @hollow man mnie bracie ten peron tak rozckliwił....🥺
  8. @Berenika97 do Ciebie absolutnie nic nie mam... :)) zrozumiałem dobrą intencję, jedynie sam o siebie się lękać zacząłem. ;) Dziękuję za dobrą myśl, ufam, że w dobro się ona przerodzi :)
  9. @Berenika97 dziękuję, ale niebezpiecznie łaskoczesz moją próżność ;) Powiem tylko tyle - jutro ostatni odcinek tej opowieści...
  10. @wiedźma tak też fajnie ;)
  11. @Gosława Woooww!! Niezła z Ciebie Maka-Renia ;)
  12. @Gosława lubelska łąka 2025
  13. @obywatel "Kocham Cię życie..." jak śpiewała Panie Edyta... kocham cię życie jak żyć! ;)
  14. @hollow man bracie! jakoś tak mi się skojarzyło z moim życiem...hm
  15. @Berenika97 ile pięknej interpretacji z 9 słów :) Dziękuję, zostawiam Cię z Twoją wersją, jest naprawdę bardzo dobra! Pozdrawiam serdecznie.
  16. @andrew pozdrawiam liturgicznie :)
  17. @Gosława ale jak tak sobie po mnie na wymyślasz, to jakaś ulga przychodzi??? Może to po to, mnie i tak nie boli ;) więc śmiało - kawę polecam ;)
  18. @Gosława bierz ile potrzebujesz :) Odwagi! Często rzeczy wyglądają na bardziej skomplikowane niż są naprawdę... Ale On nie doświadcza nas ponad miarę tego co możemy wytrzymąć.
  19. @Gosława ze strefy komfortu chyba? :)... progres boli... niestety to najczęstsza droga rozwoju... poza wlaną łaską, ale to Szefu decyduje komu i kiedy :)
  20. @Gosława a cóż Cię wstrzymuje...? :) W innym wątku napisałem coś co przytoczę, bo pasuje do Twojej wypowiedzi: Słyszałem kiedyś ciekawa definicję miłości: jest to oddanie w ręce ukochanej osoby moich największych słabości... w nadziei, że nie będzie ona chciała wykorzystać ich przeciwko mnie. To wszystko się łączy ze sobą... splot 3 sióstr i córek :)
  21. @Gosława bardzo na temat! Nie wyganiam, może przeganiam tylko do innego wątku, wciąż w temacie :)
  22. @violetta życzę tego samego - może kiedyś się przytrafi :)
  23. @Gosława piękne! On lubi takich natrętów, znaczy, że im zależy :) Zapraszam to dzisiejszej mojej miniaturki... może tam będzie podpowiedź :)
  24. @Gosława a może warto bez pośredników? do Szefa od razu? :) zachęcam ;)
  25. @Gosława ciekawych rzeczy się o koleżance dowiaduję! :) cieszą mnie i nie oceniam broń mnie Panie Boże Twojej wiary i nadziei i miłości nawet. Święci to dla mnie najlepsze przykłady, że każdego stać na świętość :) Z prawkiem to może bardziej św. Krzysztof? ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...