Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @hollow man ciekawe, takie prorocko-mesjańskie trochę ;)
  2. @hollow man ja mam swój ulubiony nr 4 w na Kraków Główny...
  3. @hollow man mnie bracie ten peron tak rozckliwił....🥺
  4. @Berenika97 do Ciebie absolutnie nic nie mam... :)) zrozumiałem dobrą intencję, jedynie sam o siebie się lękać zacząłem. ;) Dziękuję za dobrą myśl, ufam, że w dobro się ona przerodzi :)
  5. @Berenika97 dziękuję, ale niebezpiecznie łaskoczesz moją próżność ;) Powiem tylko tyle - jutro ostatni odcinek tej opowieści...
  6. @wiedźma tak też fajnie ;)
  7. @Gosława Woooww!! Niezła z Ciebie Maka-Renia ;)
  8. @Gosława lubelska łąka 2025
  9. @obywatel "Kocham Cię życie..." jak śpiewała Panie Edyta... kocham cię życie jak żyć! ;)
  10. @hollow man bracie! jakoś tak mi się skojarzyło z moim życiem...hm
  11. @Berenika97 ile pięknej interpretacji z 9 słów :) Dziękuję, zostawiam Cię z Twoją wersją, jest naprawdę bardzo dobra! Pozdrawiam serdecznie.
  12. @andrew pozdrawiam liturgicznie :)
  13. @Gosława ale jak tak sobie po mnie na wymyślasz, to jakaś ulga przychodzi??? Może to po to, mnie i tak nie boli ;) więc śmiało - kawę polecam ;)
  14. @Gosława bierz ile potrzebujesz :) Odwagi! Często rzeczy wyglądają na bardziej skomplikowane niż są naprawdę... Ale On nie doświadcza nas ponad miarę tego co możemy wytrzymąć.
  15. @Gosława ze strefy komfortu chyba? :)... progres boli... niestety to najczęstsza droga rozwoju... poza wlaną łaską, ale to Szefu decyduje komu i kiedy :)
  16. @Gosława a cóż Cię wstrzymuje...? :) W innym wątku napisałem coś co przytoczę, bo pasuje do Twojej wypowiedzi: Słyszałem kiedyś ciekawa definicję miłości: jest to oddanie w ręce ukochanej osoby moich największych słabości... w nadziei, że nie będzie ona chciała wykorzystać ich przeciwko mnie. To wszystko się łączy ze sobą... splot 3 sióstr i córek :)
  17. @Gosława bardzo na temat! Nie wyganiam, może przeganiam tylko do innego wątku, wciąż w temacie :)
  18. @violetta życzę tego samego - może kiedyś się przytrafi :)
  19. @Gosława piękne! On lubi takich natrętów, znaczy, że im zależy :) Zapraszam to dzisiejszej mojej miniaturki... może tam będzie podpowiedź :)
  20. @Gosława a może warto bez pośredników? do Szefa od razu? :) zachęcam ;)
  21. @Gosława ciekawych rzeczy się o koleżance dowiaduję! :) cieszą mnie i nie oceniam broń mnie Panie Boże Twojej wiary i nadziei i miłości nawet. Święci to dla mnie najlepsze przykłady, że każdego stać na świętość :) Z prawkiem to może bardziej św. Krzysztof? ;)
  22. @hollow man taki trochę pozytywny? :) mnie się podoba i rozumiem bez tłumaczenia ;)
  23. @hollow man bracie!!! świetne, cieszę się za podzielenie się tutaj, choć może warto wyrwać z Aktu Miłości pod własny szyld? :)
  24. @kasia652 szczere... do granic rozpaczy, doceniam odwagę napisania i podzielenia się.
  25. @violetta sama Nadzieja :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...