@Gosława a cóż Cię wstrzymuje...? :)
W innym wątku napisałem coś co przytoczę, bo pasuje do Twojej wypowiedzi:
Słyszałem kiedyś ciekawa definicję miłości: jest to oddanie w ręce ukochanej osoby moich największych słabości... w nadziei, że nie będzie ona chciała wykorzystać ich przeciwko mnie.
To wszystko się łączy ze sobą... splot 3 sióstr i córek :)