@Poet Ka dziękuję za przypomnienie! rzeczywiście może się wiązać... choć Ty odkryłaś zamysł, który był ukryty nawet przede mną ;) kolejna z możliwych interpretacji :)
@Mel666 a widzisz teraz rozumiem... i zgadzam się - nie można dać tego co się samemu nie ma.
Natomiast nie do końca zgadzam się, że trzeba sprawiać aby osoba obok była szczęśliwa...
@Mel666 dobrze, że w teorii względności się nie rypnął chociaż ;)
masz takie doświadczenie?? to ciekawe co piszesz... ale zrozumiem jak nie zechcesz się podzielić.