Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Mel666 o to zbieżnie, bo moja to też życie na krawędzi non-stop.
  2. @Mel666 to w sumie cytat ;) możemy go podkręcić jeszcze bardziej nieoczywiście - np. - Classy ?;)
  3. @Mel666 bardzo! religia, przynajmniej moja - jest mega życiowa i rzeczywistościowa :)
  4. @Mel666 jest na to też inna nazwa, ale możesz być od dziś - klasy ;)
  5. @Mel666 opisuję tylko moje wrażania :) i nie do końca rozumiem nawet co mogłoby znaczyć to słowo?...
  6. @Mel666 pięknie powiedziane... znów jak cytat z klasyka :)
  7. @Mel666 już samo to słowo mnie zatrważa
  8. @Mel666 Ty na pewno jesteś Jego, a On mój :)
  9. @Mel666 dużo znanej mi symboliki, ale nie do końca wiem w jakiej intencji, stąd trudno mi się ustosunkować.
  10. @Mel666 z mojego Boga :)
  11. @Mel666 poczekam na jakieś interpretacje fachowców, bo ja to dużych abstrakcji nie bardzo umiem rozpracować ;)
  12. @Mel666 a patrząc na to z drugiej strony - lampy nie zapala się nigdy tylko dla siebie, znów klasyk ;)
  13. @Poet Ka i wyszły nam dwa oblicza... nagości. Można by przytoczyć... któż ci powiedział, że jesteś nagi?
  14. @Mel666 prawda, nie można być światłem dla kogoś jak samemu się jest ciemnością, parafrazując klasyka :)
  15. @Poet Ka ooo jednej z moich ulubionych fragmentów księgi Daniela :) Mądrej to dobrze posłuchać, dzięki :)
  16. @Poet Ka chyba nie o tym królu myślimy... ja mówię o tym, który był nagi, myśląc, że nagim nie jest... co się często, nie tylko królom zdarza.
  17. @Poet Ka i to bliskie je wersji reżyserskiej ;) A co z królem....? ;)
  18. @Poet Ka dziękuję za przypomnienie! rzeczywiście może się wiązać... choć Ty odkryłaś zamysł, który był ukryty nawet przede mną ;) kolejna z możliwych interpretacji :)
  19. @Mel666 a widzisz teraz rozumiem... i zgadzam się - nie można dać tego co się samemu nie ma. Natomiast nie do końca zgadzam się, że trzeba sprawiać aby osoba obok była szczęśliwa...
  20. @Mel666 dobrze, że w teorii względności się nie rypnął chociaż ;) masz takie doświadczenie?? to ciekawe co piszesz... ale zrozumiem jak nie zechcesz się podzielić.
  21. @peraspera ciekawa konstrukcja :)
  22. @Mel666 a Ty się z tą sentencją zgadzasz? tak osobiście?
  23. @Mel666 dobre! ciekawe które było pierwsze? ;)
  24. @Mel666 jak pisał klasyk: Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu :)
  25. @Mel666 a jednak nie przeszkadza mi to obdarować dobrym słowem :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...