Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Myszolak mówią prawdę o nas! i z tego trzeba korzystać, ale buduje - wola! hola hola sprawcza bywa tylko wola! ;)
  2. @hollow man moc innymi słowy :) @Magdalena mogę co najwyżej przyjąć Cię do mojej stajni wschodzących talentów (before 40) ;)
  3. @tetu do lata, do lata! ;)
  4. @Magdalena no Mistrz Yoda normalnie!! Jesteś moim fanem ;)
  5. @hollow man bracie, dziękuję za chęci, ale szarża Cię nie puszcza...
  6. @Myszolak emocje fajna rzecz, ale nie można na nic zbudować nic trwałego, ale przeżywać warto! Afirmacja człowieka - tak! :)
  7. @hollow man małej wiary jestem... wybacz onieśmiela mnie Twój talent ;)
  8. @tetu czyli nie da się z bliźnim zabliźnić? :)
  9. @hollow man bracie, na pewno sam to pisałeś?
  10. @tetu wybacz za lokowanie produktu w Twoim wątku ;)
  11. @tetu Kochać! jak to łatwo powiedzieć ;)
  12. @tetu raczej skojarzył mi się z laktatorem Medela... ten jego jednostajny dźwięk.
  13. @tetu znamy się przecież tylko z... widzenia ;)
  14. @tetu cóż to za poezja? :) sam wiersz poetycko... dojmujący.
  15. @tetu a mówił klasyk, że - to przekleństwo ;)
  16. @Myszolak mój tłum bywa tak... romantyczny? jak bardzo ja tego chcę ;) Choć mnie bardziej ciekawi i inspiruje... jednostka, podmiot... nie zawsze liryczny, ale empiryczny :)
  17. @Berenika97 piękny wiersz :) ale Cóż to jest prawda? ;)
  18. @andrew komunikacja podstawą relacji! ;) chociaż nie wiem jakiej relacji ten samotny tramwaj...?
  19. @andrew a już myślałem, że będzie o Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji... zawiodłem się ;)
  20. @Myszolak jestem jestem, agencja czuwa ;) a już tak bardziej merytorycznie... rozumiem chyba o czym piszesz, ale moje doświadczenia z tłumem są zgoła na drugim końcu skali wrażeń :) i to też jest OK! :)
  21. @Myszolak coraz śmelej sobie poczynasz :) Fandom wierny na zawsze ;)
  22. @slavu fajne, intensywne nie lubię tak szybko czytać ;)
  23. @Dark_Apostle_ jak szczere, to Mu się podoba! :) jest jakaś relacja i emocja. Odwagi!
  24. @lena2_ dotykasz tajemnicy :) i jeszcze umiesz o tym pięknie i zrozumiale napisać :)
  25. @Ignis pocieszne... choć intryguje mnie gdzie podział się dziobak i owieczka...?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...