Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Magdalena to ja Cię zwalniam! foch przed castingiem?!?! mykaj na Kaukaz i stepy akermańskie :P
  2. @Magdalena ale dajemy wiśnie z nalewki do pociamkania w żłobie???
  3. @hollow man raczej, że za mało exp'ów masz bracie ;) @Magdalena jeszcze w paszczę trzeba zajrzeć!, sprawdzić czy nie ochwacona! ogon przyciąć, grzywę uczesać, podkówki na raciczkach poprawić.. casting musi być!
  4. @Magdalena zuch dziewczyna! obsadzimy Cię w... westernie ;)
  5. @Myszolak mówią prawdę o nas! i z tego trzeba korzystać, ale buduje - wola! hola hola sprawcza bywa tylko wola! ;)
  6. @hollow man moc innymi słowy :) @Magdalena mogę co najwyżej przyjąć Cię do mojej stajni wschodzących talentów (before 40) ;)
  7. @tetu do lata, do lata! ;)
  8. @Magdalena no Mistrz Yoda normalnie!! Jesteś moim fanem ;)
  9. @hollow man bracie, dziękuję za chęci, ale szarża Cię nie puszcza...
  10. @Myszolak emocje fajna rzecz, ale nie można na nic zbudować nic trwałego, ale przeżywać warto! Afirmacja człowieka - tak! :)
  11. @hollow man małej wiary jestem... wybacz onieśmiela mnie Twój talent ;)
  12. @tetu czyli nie da się z bliźnim zabliźnić? :)
  13. @hollow man bracie, na pewno sam to pisałeś?
  14. @tetu wybacz za lokowanie produktu w Twoim wątku ;)
  15. @tetu Kochać! jak to łatwo powiedzieć ;)
  16. @tetu raczej skojarzył mi się z laktatorem Medela... ten jego jednostajny dźwięk.
  17. @tetu znamy się przecież tylko z... widzenia ;)
  18. @tetu cóż to za poezja? :) sam wiersz poetycko... dojmujący.
  19. @tetu a mówił klasyk, że - to przekleństwo ;)
  20. @Myszolak mój tłum bywa tak... romantyczny? jak bardzo ja tego chcę ;) Choć mnie bardziej ciekawi i inspiruje... jednostka, podmiot... nie zawsze liryczny, ale empiryczny :)
  21. @Berenika97 piękny wiersz :) ale Cóż to jest prawda? ;)
  22. @andrew komunikacja podstawą relacji! ;) chociaż nie wiem jakiej relacji ten samotny tramwaj...?
  23. @andrew a już myślałem, że będzie o Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji... zawiodłem się ;)
  24. @Myszolak jestem jestem, agencja czuwa ;) a już tak bardziej merytorycznie... rozumiem chyba o czym piszesz, ale moje doświadczenia z tłumem są zgoła na drugim końcu skali wrażeń :) i to też jest OK! :)
  25. @Myszolak coraz śmelej sobie poczynasz :) Fandom wierny na zawsze ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...