Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @EsKalisia szczera emocja szczerze przeżyta, szczerzy się do przeżywającego ;)
  2. @Magdalena bardzo ładny, szczery z błyskiem intelektualnego pazura ;) tylko proszę pamiętać, że od runa to - Chrysomallos, a nie Charismafilos ;)
  3. @EsKalisia ojej! są emocje..
  4. @lena2_ true! :) Nie można dać, czego się samemu nie ma. Piękny wiersz!
  5. @andrew widzę, że wciąż w nurcie... komunikacyjnym :)
  6. @Berenika97 nie nalegam, choć nadTchnie przychodzi znienacka czasem ;)
  7. @Berenika97 widzę i tym bardziej dziękuję za podjęcie :) zachęcam do podjęcia pozostałej dwójki z platońskiej triady :) znów zaleciało tryptycznie ;)
  8. @Berenika97 moje ulubione pytanie :) z moich doświadczeń - daje się, ale boli... słodko :) Myślę, że inaczej to w ogóle nie warto. Bo boli... gorzko.
  9. @Myszolak w sumie... to raczej już chyba - dobranoc ;) Wybacz za wybudzenie ;)
  10. @Berenika97 to nie moje pytanie :) To było pytanie do Prawdy. Ja sobie również nadal je zadaję. Dziękuję za smar na moje zakurzone styki! :)
  11. @Gosława tak się kończy machanie dietetyczną patelnią psze Pani :) Baju baju i też. Niezależnie oczywiście ;)
  12. @Gosława ok, to dla Ciebie, dietetyczna... patelnia! :)
  13. @Gosława kolanko, golonko, patelnia i piwko ;)
  14. @Gosława to jak promocja, to jeszcze w kolano proszę ;)
  15. @Gosława auć!!! za co???
  16. @andrew na swoją śmierć nie da się spóźnić, nie odbędzie się bez Ciebie :)
  17. @Gosławahalo! kto tam po kasku patelnią mnie nawala, co???
  18. @andrew tramwaje się faktycznie spóźniają, ale czy to od razu koniec świata?...
  19. @APM - pyszne, tłuściutkie słowo! Mniam :) Podoba się samolotowanie ;)
  20. @Myszolak - pora wstawać! ;) Fandom pozdrawia ;)
  21. @hollow man tak... many many many... dziękuję jednakowoż bracie! :) Czyli dałeś się okłamać?... bywa i tak, liczy się intencja ;)
  22. @hollow man bracie! kto Cię tak okłamał...?
  23. @truesirex fajna futro-projekcja, która nie zatraca jednak nic z liryczności! Podoba się!
  24. @Myszolak oj nie raz pewnie to się zdarzyło :) fajnie jest też krzesać taką wolę samemu! zachęcam :)
  25. @hollow man i nie zmarnuj tego!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...