Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @KOBIETA farmakologia i zabiegówka na II piętrze
  2. @Magdalena stań sobie dziecko tam w kąciku, bo tu panowie muszą kolegę przytrzymać... @bazyl_prost na mokro proponuję... lepiej przewodzi i łatwiej się uczesać potem.
  3. @bazyl_prost pasy? czy elektrowstrząsy?
  4. @hollow man @bazyl_prost @Magdalena @KOBIETA i zapanował terapeutyczny.. chaos... Pasy dajcie!!!
  5. @Magdalena ja nigdy tyle życia w Tobie nie widziałem... i ta ochota do skalpu na indyku... mielonym ;)
  6. @KOBIETA jak najbardziej formalna, z menu, grafikiem, w Szklarskiej Porębie!
  7. @Magdalena o przepraszam ja mam status (GO) Główny Organizator! Zapytajmy @KOBIETA co właśnie przyszła... może ona się wyznaje na naprawianiu ludzi?
  8. a Wy tak tu bez terapeuty?!!!
  9. @APM zostawiam Ci zatem to hiszpańskie sformułowanie :) Nawet po polsku pasuje do wiersza: Dla Ciebie, aby...
  10. Odwagi bracia i siostry!
  11. @hollow man kwalifikują się wszyscy ;) pytanie komu starczy odwagi.
  12. @hollow man wszystko zależy od dyscypliny! Można dać ogłoszenie: zbiorowa terapia zamknięta, all inclusive, w Szklarskiej Porębie, wyjazd na 7 dni, zajęcia od 6.00 -21.00, zakaz kontaktu ze światem zewnętrznym. Żywy stąd nie wyjdzie nikt!
  13. @hollow man może się gdzieś wyjazdowo zamknąć i.. ryć berety... takie ferie!
  14. @hollow man wprawdzie gadamy w dwóch, ale pomyśl ile osób to czyta??? Zapraszam Państwa z publiczności - śmiało! są fotele, sofy... i więcej Prince Polo!
  15. @hollow man - proszę - Prince polo czekoladowe XXL! - Jak się dzisiaj czujesz?
  16. @hollow man zapraszam na kozetkę! Chusteczki czy batonika?
  17. @hollow man bracie! do jakiego szarlatana Cię poniosło??
  18. @APM a ileż tytuł ma potencjału!! Para ti para que ;)
  19. @Leroge mroczne, ale ciekawe porównanie ;)
  20. @tetu słitaśne! :)
  21. @Myszolak ciekawy wiersz, zostawia ogromne pole interpretacji :) mnie dwie możliwości od razu przyszły, ale nie dość optymistyczne...
  22. @lovej niewłaściwe użyłem słowa "side-effect", chodziło mi o następstwo - mogło to wprowadzić niezrozumienie - za co przepraszam. W ogóle nie miałem na myśli różnicowania ludzi, z jakichkolwiek powodów. Moje zdanie: znaczy, innymi słowy: jak ma się miłość w sercu to jest się w stanie kochać każdego. Ufam, że teraz bardziej precyzyjnie przekazałem, co mam na myśli.
  23. @lovej nie do końca odpowiedziałaś na moje pytanie, ale rozumiem, że jest to jakaś forma Twojej definicji - dziękuję. jeśli mówisz o zlokalizowaniu uczuć i emocji - to tak, zgadzam się, choć to oczywiście duża metafora. z tym pozwolę się nie zgodzić, uważam, że mój główny cel życia to właśnie - nauczyć się kochać. 100% racji - choć to jest już wg mnie side-effect "mienie miłości w sercu" ;)
  24. @lovej a Ty jaką masz definicję miłości?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...