Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. Ja to ani za flow ani za mistyką nie nadążam...
  2. @wiedźma jakoś tak się stało, że zostałaś szczęśliwą adresatką mojego 1000 postu tutaj! :) postu o mocy właśnie haha Odwagi - zstąpmy do głębi, jak wieszczu pisał :)
  3. @wiedźma ojej.... powiało grozą ;) jak to mawiają: - niech moc będzie z Tobą ;)
  4. @Magdalena Ci co tak piszą są najbardziej podejrzani :) niechaj Ci się darzy, ufam, że trzewia już Ci odpuściły?
  5. @wiedźma myślisz, że brak?... może to kwestia chęci sięgnięcia w te obszary? :)
  6. @Magdalena znów się schowała w swojej kopalni :) Nic bym nie chciał, może nieco ludzkiej szczerości :) Choć jesteś OK - nic nie musisz zmieniać... jeśli nie chcesz ;)
  7. @Magdalena to uśmiechnij się, powiedz: dziękuję chłopaki - to miłe :)
  8. Oj @Magdalena przyjmuj dobre słowo!!! to z życzliwości przecież :)
  9. @Stefaniak fajne zamyślenie... takie ludzkie! Odwagi, kiedyś się wyklaruje czym jest dla Ciebie :)
  10. @hollow man oj tak Pani @Magdalena jest dla mnie nieodgadnioną kopalnią słów nieposkładanych :)
  11. @hollow man bracie, jakaś transformację warsztatu i inspiracji odnajduję...?!?! No i trochę to takie magdalenowe... ;) @Magdalena!
  12. @A.Between podoba mi się! inspiracja też poważna - fajnie, że się nie ulękłaś! Podziwiam tych, którzy próbują przemawiać klasyką... szacun! Odwagi! :)
  13. @EsKalisia ładnie rozwijasz skrzydła! zakładam fandom ;) PS. kawy chyba bardziej nie lubię niż niemiłych x... ;)
  14. @EsKalisia o i może zacznę się wymądrzać... ale za chwilę dopiero :)
  15. @wiedźma czarodziejko! super pomysł, taki aż brutalny w swym surowym, lecz prawdziwym przekazie! :) a kolega przedmówca - samą prawdę też pisze ;)
  16. @APM - niech się darzy! :)
  17. @violetta cierp[w]kość ;)
  18. @Leszczym fajowy utworek! Znałem kiedyś jednego Kluczyłło Bronisława, woźnym był w gimnazjum Konarskiego w Wilnie ;)
  19. @Czarek Płatak dobry, szczery, sporo rozwiązań leży na stole. Zuch!
  20. @Magdalena chyba coś niezbyt rozsądnie słów tych użyłaś... a może tak miało być? Tak, tej wersji się trzymajmy! Ulgi życzę!
  21. @Omagamoga nie znam się za bardzo, ale dla mnie to jak spis kart do MTG...
  22. @Magdalena masz słowo! - Kałokrewna kalaputryna - pobaw się :)
  23. @Magdalena to przez jabłka!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...