Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Adam Gabrysz dobre! z życia krawaciarza ;) Pozdrawiam
  2. @LessLove bardzo ciekawy wers... daje wiele możliwości.
  3. @Poet Ka Essex fajne hrabstwo ;)
  4. @violetta?!?!?!?! no tego to bym się po Tobie akurat nie spodziewał... mój światopogląd i wizja Ciebie właśnie stoczyła się do Kanionu Kolorado...
  5. @.KOBIETA. masz reakcje zdrowego człowieka! super trzymaj się tego! :)
  6. @.KOBIETA. prawda. Ale to dopiero po przekroczeniu tej... niedostrzegalnej granicy woli :) Dziękuję za czytanie i refleksję - pozdrowienia :)
  7. @violetta oj nie uwierzę w to, że jesteś jak każdy :)) a myślałem, ze ty pod prąd idziesz.... ;) pośrednią inspiracją była dla mnie ta piosenka:
  8. @violetta masz swój mały świat, któż Ci zabroni? :)
  9. @violetta pozwolę się nie zgodzić, jest cały rząd uczuć, które... cudem nie są... w moim rozumieniu cudu.
  10. @violetta obie pokręcone ;)
  11. Tylko ja będę znała całą prawdę Kiedy już cię nie będzie Nie opuszczę cię i nie porzucę Nawet kiedy wszystko stracisz Nigdy mi się nie znudzisz Możesz nie mieć na nic ochoty I tak będę przy tobie Wiem że wolisz milczeć Dla ciebie zrobię wszystko Nie chcę nikogo innego Zawsze taka byłam Jestem tylko twoja Zostań jeszcze, przytul się Obejmij mnie i zamknij oczy
  12. @Berenika97 również nie jadam obwarzanków ;) z gołębiami za to mam osobistą wojnę balkonową, choć ostatnio wynegocjowaliśmy rozejm - podział czasu użytkowania... ;) Sporo nerwów mi z życia chwyciły, zwłaszcza swym kloacznym zachowaniem - ale to nic nie ujmuje oczywiście mojemu miastu :) Patrzę na to samo zapewne każdego dnia, ale rutyna przykryła swym kurzem urok! Dlatego czasem dobrze posłuchać... turystów ;) Udanego pobytu! :)
  13. @Mel666 bardzo autentyczne! :)
  14. @Natuskaa znane przeżycia... oczywiście oprócz... różowej kiecki ;)
  15. @Marek.zak1 cudne! ale postęp to po[d]stęp! tak jak technologia mieni się być nadzieją przyszłości ;)
  16. @Berenika97 parę lat tu żyję i nie widziałem nic takiego ;) jakiegoś zatrutego obwarzanka musiałaś popróbować ;) A na tak na poważnie... piękny retusz i pragnienie dostrzeżenie tego co urzeka w Stołeczno-Królewskim mieście :) P.S. Lansowana wersja dla mediów zadziałała ;) i aż mnie świerzbi, żeby napisać niejako paralelnie - "Kraków, którego nie znacie." Pozdrawiam serdecznie! Może się minęliśmy? :)))
  17. @Adam Gabrysz pozornie bez emocji napisane o całym nawale dopaminowego wyrzutu emocji wszelkiej - to mniej więcej miałem na myśli ;)
  18. @Adam Gabrysz fajna koncepcja... taka... aktualna? Robota na zimno... ale szczera, nieco smutna! Pozdrawiam.
  19. @hollow man bracie! Fajne! Ja nawet lubię nie mieć racji... to zwalnia od odpowiedzialności... po części ;)
  20. @Berenika97 w sumie to najpierw była... żonglerka. W namiętność jakoś ubrało się samo... szkoda wszak było mi tych... ud ;)
  21. @violetta @wiedźma @.KOBIETA. @LessLove @Konrad Koper @iwonaroma @Berenika97 @Leszek Piotr Laskowski @piąteprzezdziesiąte- dzięki serdeczne za zatrzymanie ;) Pozdrawiam :)
  22. @Poet Ka jak dla mnie zgoda! Choć myślę, że powszechnie myśl ta zostanie... oprotestowana ;)
  23. @violetta nie zawsze się UDA zrobić erotyka z UDA ;)
  24. @violetta dzięki, a bardziej erotyk? czy zabawny? ;) @wiedźma niezmiernie mi miło - dziękuję serdecznie :)
  25. ud ręce w udręce dotykają o wiek powiek się pytają uszy szyję przeszywają na nos donos rozgrywają a oczy? oczy wiście! nie mrugają
×
×
  • Dodaj nową pozycję...