Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 717
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Pan Ropuch extra;) z dużym podobaniem ;)
  2. @Waldemar_Talar_Talar dzięki miło ;)
  3. Mimo, że pomimo prawdopodobnie za Chyba niechybny amant nie chybił Niechybnie nie działał na chybił trafił Co to - to nie! Słodka chwilunia kilku chwil Zerwał Gift Wazon Zimna woda Parapet Cztery buziaki i dwie czułości Mimoza rośnie swoimi drogami W tamtym ogrodzie Mieni się, choć nie różni się ze słońcem I nigdy się nie poróżni Koślawy wiersz niekulawy! Seranon, 12.03.2022r.
  4. @Konrad Koper Bardzo lubię Twój styl - dzięki za komplement ;)
  5. @iwonaroma Nie oczekujmy cudów;)
  6. Szkła w moich okularach są pocieniane, mają kilka dioptrii oraz z po pół cylindra, a także kompletnie za mało kon - tekstu. Buu... Seranon, 11.03.2022r.
  7. W jasnym sadzie mylące się tabuny ciemnych obumarłych robią ruchy o piekło gorsze niż zamieszanie i tylko ich kule świszczą i świszczą bo pięknie mądre świerszcze pouciekały Znowu nieumiejący nawet na sekundę przysnąć szerzą nam potworne zbrojne zagubienie Seranon, 11.03.2022r.
  8. @Sylwester_Lasota piękny, przejmujący komentarz. Dziękuję i również pozdrawiam!
  9. @Gosława a jednak trzym się!
  10. @humbak lolo fajny pomysł na wiersz ;))
  11. @Gosława niektórzy straszliwie tutaj broją to fakt:// Dlaczego tak robią i po co aż tyle nie wiem i nie rozumiem ;)) Z wzajemnością zupełną Reni ;)) ??⚘????
  12. A gdy zgasną w nas jedno po drugim wszystkie światła, coś znowu zupełnie nieoczekiwanie się po kolei zapala. Siadamy nad ranem nad kartką nad kalendarzem i odkrywamy, że siebie, ciebie i świata nie idzie wcale a wcale zrozumieć. Dziwimy się, że słowo dziwny poniekąd tłumacząc nam nie wystarcza i nie wyjaśnia. Wylewamy łzy, których nie możemy się naliczyć. Ponownie idziemy na spacer znów zapomnieć i znowu bez mała o wszystkim. Seranon, 10.03.2022r.
  13. @Quidem.art brawo!!! Świetny wiersz!
  14. @Konrad Koper Wolę słowo esencja ;) dzięki ;)
  15. A w końcu przejdzie do naszej świadomości, że sytuacja musi się z czasem rozjaśnić. Przez gęste śniegi przebiją się pierwsze przebiśniegi. Nasz świat wróci do normy, choć zdaje się, że akurat o normach tylko niewielu z nas pamięta. Seranon, 9.03.2022r.
  16. @michal1975-a supeeer :)
  17. @Konrad Koper Ani cienką czerwoną również.
  18. @Valanthil Są żałosne ? ;)
  19. Uwolniłem kilka żali ze smyczy i kagańca. Żale są teraz bardziej wolne, swobodniejsze, czytelne, szybciej biegają i jaśniej się wyrażają. Żałuję tylko jednego, a mianowicie tego, że żałują w gruncie rzeczy zupełnie tak samo.
  20. @Henryk_Jakowiec a kochanek swój czy żony?
  21. Moja przemiła koleżanka - porządna, z ogładą i w pełni zupełnie kulturalna - zaczęła przeklinać jak szef szewc bez niczyjej korekty. Ona dzisiaj ani myśli się pohamować. Idą w eter wiązanki, o które wcześniej byś nie posądził nawet prostego rozbójnika na blokach. Wobec powyższego myślę sobie, że za mało przeklinam, a przecież zawsze umiałem tak robić.
  22. @Marek.zak1 no bardzo fajne :))
  23. @samm masz rację, interpunkcji w wierszach to ja naprawdę nie umiem :) Ale tutaj ten znak zapytania chciałbym pozostawić :)
  24. @Gosława Czyli co Reni, jeszcze 40 lat codziennego czytania Twoich wierszy :) Brzmi jak bajka :)
  25. Spojrzała na mnie zdystansowanymi oczami i znów ugryzła się w język. Nie, nie przeklęła. Jest dziewczyną z pogryzionym językiem. Ostatnio ciężej się nam całować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...