Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 713
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. Szczelnie pozasłaniałaś się płatkami dobroci przed co najmniej dwuznacznym światem. Dobrze. Wspaniale. Cudownie. Tylko że my w ogóle nie potrafiliśmy się przez te płatki przegryźć aby dojść do pięknego, jeszcze naturalniejszego i tak kształtnego wnętrza, które przecież tak bardzo chcieliśmy pojąć, obejrzeć i doświadczyć. My tacy bezkształtni, wątpiący, zbuntowani, niedoskonali i wiecznie poszukujący prawdy ładnych odpowiedzi. Ale próbowaliśmy i chwała nam za to. Seranon, 23.03.2022r.
  2. @Natuskaa bardzo ciekawa prozo - poetycka wypowiedź. Dzięki ;)
  3. @WarszawiAnka jeszcze raz - genialne!!!
  4. @WarszawiAnka świetne ;) cudne mini ;)
  5. @Gosława ot jakieś łatwe to pisanie ;)
  6. @Gosława to z sympatii ;) Nie pytaj mnie Reni skąd ta sympatia się bierze ;) No jasne, że Ty nie wilk, a dama kier, a tak naprawdę ktoś jeszcze zupełnie inny ;))
  7. @[email protected] dzięki ;) Widzisz - staram się ;) Też się trzymaj ;) @Gosława o o wilku mowa;) Tak? Super ;) ???
  8. @jan_komułzykant Gra Ci luję ;))
  9. Spisałaś się na medal pisząc co popadnie i co wpadnie na długopis. Zaraz, zaraz tylko pamiętaj że medal - nawet ten z najcenniejszego kruszca - ma więcej niż dwie strony. Swranon, 22.03.2022r.
  10. @iwonaroma zdążyłem z lajkiem ;))
  11. @Henryk_Jakowiec genialne !!!
  12. @RafGraf z bardzo dużym podobaniem. Fajnie napisane, a myśł o uczeniu się jacy jesteśmy na korytarzu jest myślą brylantową. Dzięki ;) Brawa!!!
  13. @[email protected] Twoje teksty są momentami trudne, a to przez doskonałą formę, której nie umiem i tylko mógłbym się jej od Ciebie uczyć ;)) Ale wrócę i spróbuję coś się dorzucić w komentarzu ;) Pzdr. Michał
  14. @[email protected] dzięki, wzajemnie, bo wczytuję się właśnie w Twój tekst ;) Fajnie Ciebie znów widzieć ;)
  15. Wszedłem w bar za mgłym stolikiem dość głęboko wsiąkłem w najtańsze drogie alkohole bez reszty kiedyś bystry sąsiad uwiódł zapytaniem po kiego? odparowałem upitą prawdą - by zapomnieć Przyjaciel spod sąsiednich rozkminek chciał dotrzeć wypytał o hierarchię zdarzeń ubiegłych dość dogłębnie podsumował zdaniami - tu nie ma o czym nie pamiętać rozjaśnił mnie całego i rozświetlił wieczory Obecnie - a jakże - spotkasz nas w barze trzy piwka teraz również popijam tam zupełnie celowo z umiarem łykam by pamiętać, aby całkowicie przypominać żeby napisać hołd ładnej poezji, bo tak niewiele pamiętam Seranon, 21.03.2022r.
  16. @Somalija ???
  17. @Somalija super!!!!
  18. @Łukasz Jasiński fajne ;)) Poeta Leon Zawodowiec ;)
  19. @michal1975-a jestem na tak !!!
  20. @Annaartdark kolejny tekst, który mi uzmysławia, że mam dużo zastrzeżeń do dorosłego świata :((
  21. @Annaartdark i naprawdę ;) Fajny.tekst ;)
  22. @Olgierd Jaksztas super, wielkie dzięki ;)
  23. @Waldemar_Talar_Talar Fajnie, dzięki ;)
  24. @Gosława chyba myślałaś w dobrym kierunku ;) Ech kobiety ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...