Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 714
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. Moi mili, bliscy, nierówieśnicy Zaplątani w po tysiącu win dumni z setek dobrych uczynków Kotłujący nieustannie drobną codziennością zaognieni najważniejszymi sprawunkami Nieodgadnieni i niedoścignieni figurami osiągnięć oraz porażek Niejednoznaczni i sobie arcysprzeczni bez przerwy spółkujący tomikami rozmów O co Wam chodzi? Jakim mam być wśród Was? Którym słowem i którym czynem połączyć? A może wyjechać? Seranon, 03.04.2022r.
  2. @Koziorowska nie wiem, czy dobrze patrzę, ale dostrzegam pewną zmianę w Twoich ostatnich wierszach i w mojej skromnej i zapewne niedoskonałej opinii jest to zmiana wyraźnie na tak ;)))
  3. @[email protected] zgadzam się w całej rozciągłości :) Dzięki za mini rozmowę ;) Trzym się ;)
  4. @[email protected] a może tak - człowiek sam z siebie jest niedoskonały to i już osiem miliardów ludzi jest jeszcze bardziej niedoskonała? A może sama nawet piękna i altruistyczna postawa chęci naprawy świata może razić swego rodzaju nawet egoizmem? @[email protected] ja z tych co uważają, że nawet w szaleństwie jest coś pięknego ;)
  5. @[email protected] zgadzam, bywa coś w tym niekiedy z szaleństwa ;) Jak najbardziej tak jest.
  6. @[email protected] splata się splata - artyści w tym poeci jeszcze bardziej chcą uratować świat ;)
  7. @_Marianna_KW jestem za granicą w pewnym miejscu i jedna rzecz nas uderzyła jest tutaj ogromna - największa od wielu lat liczba właśnie szyszek. Niesamowite! Znak? Znak czego?
  8. @Sylwester_Lasota tak, coś zdecydowanie w tym jest ;) Też staram się tak postępować ;) @Rolek może, może - bardzo trudno to ocenić - przydałby się jakiś obiektywny miernik poziomu szczęśliwości ;)
  9. @[email protected] myślę Grzesiu, że jesteś w świetnej formie pisarskiej ;) Cieszę się aż miło się czyta ;)
  10. @[email protected] myślę, że może też być wyjściem jakieś niejako sztuczne i zaprogramowane podejście, że nawet jak jest źle jest dobrze. Stworzenie sobie tym samym nierealnej bańki myślowej. Ale to trudna jest sztuka... @Sylwester_Lasota ekstra, dzięki ;) Ach poszukiwania uniwersum ;) pozdrawiam!
  11. @JWF świetny tekst !!!
  12. @[email protected] fajny drogowskaz, dziękować, wzajemnie, pozdrawiam ;)
  13. @Lidia Maria Concertina jak zawsze mega@!!
  14. @Waldemar_Talar_Talar super, ths ;)
  15. A kiedy zwątpię w dobro i porządek świata o co tak cholernie nietrudno o miłe wczorajsze wspomnienie odkryj i okryj kołdrą z błękitną poświatą. Seranon, 03.04.2022r.
  16. Jakby nie było trzeba się przytrzymać. Nawet nieporęcznej poręczy. Chociażby torby podręcznej. Przydaje się nam ręcznik w perspektywie całego naręcza złości, bólu i strachu. Odręczne notatki najlepiej z nieszczęścia są zawsze w cenie. Właśnie dlatego ręczę za te słowa choć i ja bywam niezrèczny... Seranon, 02.04.2022r.
  17. @Somalija ładne te Twoje patriotyczne wiersze. Przykre bardzo, ale dobrze powiedziane i napisane...
  18. Dzisiaj złośliwe chmury wysokie zabrzmiały grubym kłębistym nietaktem puściły błyskawicę oraz olały deszczem A mieliśmy dłońmi całować się wśród słońca planowaliśmy plany i chcieliśmy zaistnieć przeszłości zmuszeni obeszliśmy się z naszym smakiem Patrzę tera na niebo z pretensją i myślę sobie głośno że takie niebo nie jest moim niebem że niebo tam u góry nawet nie spróbowało obdarować nas rajem. Seranon, 01.04.2022r.
  19. @michal1975-a zajebiste!@!
  20. @Dag bardzo bardzo zdjęcie dzięki ;)
  21. A mianowicie na łące. Przeżuwające owce, ukicające zające, pradawne kuksańce oraz dzisiaj dogłębnie przejmujące słońce. Seranon, 31.03.2022r.
  22. @Czarek Płatak Gratulacje!!
  23. @Dag miło Cię znów widzieć. Tak, prawda. Fantastyczny komentarz ;)
  24. @akwamen nie mam nic do prostych obrazów ;) Niejasny - no pewnie tak ;) A dwa przecinki sobie po prostu umknęły ;)
  25. @error_erros temat rzeka... jedyne co mogę to samemu starać się być mało podejrzliwy co nie zawsze mi wychodzi ://
×
×
  • Dodaj nową pozycję...