-
Postów
13 714 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
53
Treść opublikowana przez Leszczym
-
Moi mili, bliscy, nierówieśnicy Zaplątani w po tysiącu win dumni z setek dobrych uczynków Kotłujący nieustannie drobną codziennością zaognieni najważniejszymi sprawunkami Nieodgadnieni i niedoścignieni figurami osiągnięć oraz porażek Niejednoznaczni i sobie arcysprzeczni bez przerwy spółkujący tomikami rozmów O co Wam chodzi? Jakim mam być wśród Was? Którym słowem i którym czynem połączyć? A może wyjechać? Seranon, 03.04.2022r.
-
nadzieja bez słów
Leszczym odpowiedział(a) na Koziorowska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Koziorowska nie wiem, czy dobrze patrzę, ale dostrzegam pewną zmianę w Twoich ostatnich wierszach i w mojej skromnej i zapewne niedoskonałej opinii jest to zmiana wyraźnie na tak ;))) -
Romantyczny kalendarz
Leszczym odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] zgadzam się w całej rozciągłości :) Dzięki za mini rozmowę ;) Trzym się ;) -
Romantyczny kalendarz
Leszczym odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] a może tak - człowiek sam z siebie jest niedoskonały to i już osiem miliardów ludzi jest jeszcze bardziej niedoskonała? A może sama nawet piękna i altruistyczna postawa chęci naprawy świata może razić swego rodzaju nawet egoizmem? @[email protected] ja z tych co uważają, że nawet w szaleństwie jest coś pięknego ;) -
Romantyczny kalendarz
Leszczym odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] zgadzam, bywa coś w tym niekiedy z szaleństwa ;) Jak najbardziej tak jest. -
Romantyczny kalendarz
Leszczym odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] splata się splata - artyści w tym poeci jeszcze bardziej chcą uratować świat ;) -
@_Marianna_KW jestem za granicą w pewnym miejscu i jedna rzecz nas uderzyła jest tutaj ogromna - największa od wielu lat liczba właśnie szyszek. Niesamowite! Znak? Znak czego?
-
@Sylwester_Lasota tak, coś zdecydowanie w tym jest ;) Też staram się tak postępować ;) @Rolek może, może - bardzo trudno to ocenić - przydałby się jakiś obiektywny miernik poziomu szczęśliwości ;)
-
Romantyczny kalendarz
Leszczym odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] myślę Grzesiu, że jesteś w świetnej formie pisarskiej ;) Cieszę się aż miło się czyta ;) -
@[email protected] myślę, że może też być wyjściem jakieś niejako sztuczne i zaprogramowane podejście, że nawet jak jest źle jest dobrze. Stworzenie sobie tym samym nierealnej bańki myślowej. Ale to trudna jest sztuka... @Sylwester_Lasota ekstra, dzięki ;) Ach poszukiwania uniwersum ;) pozdrawiam!
-
@JWF świetny tekst !!!
-
@[email protected] fajny drogowskaz, dziękować, wzajemnie, pozdrawiam ;)
-
Baobab
Leszczym odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Lidia Maria Concertina jak zawsze mega@!! -
@Waldemar_Talar_Talar super, ths ;)
-
A kiedy zwątpię w dobro i porządek świata o co tak cholernie nietrudno o miłe wczorajsze wspomnienie odkryj i okryj kołdrą z błękitną poświatą. Seranon, 03.04.2022r.
-
Jakby nie było trzeba się przytrzymać. Nawet nieporęcznej poręczy. Chociażby torby podręcznej. Przydaje się nam ręcznik w perspektywie całego naręcza złości, bólu i strachu. Odręczne notatki najlepiej z nieszczęścia są zawsze w cenie. Właśnie dlatego ręczę za te słowa choć i ja bywam niezrèczny... Seranon, 02.04.2022r.
-
@Somalija ładne te Twoje patriotyczne wiersze. Przykre bardzo, ale dobrze powiedziane i napisane...
-
Dzisiaj złośliwe chmury wysokie zabrzmiały grubym kłębistym nietaktem puściły błyskawicę oraz olały deszczem A mieliśmy dłońmi całować się wśród słońca planowaliśmy plany i chcieliśmy zaistnieć przeszłości zmuszeni obeszliśmy się z naszym smakiem Patrzę tera na niebo z pretensją i myślę sobie głośno że takie niebo nie jest moim niebem że niebo tam u góry nawet nie spróbowało obdarować nas rajem. Seranon, 01.04.2022r.
-
@michal1975-a zajebiste!@!
-
@Dag bardzo bardzo zdjęcie dzięki ;)
-
A mianowicie na łące. Przeżuwające owce, ukicające zające, pradawne kuksańce oraz dzisiaj dogłębnie przejmujące słońce. Seranon, 31.03.2022r.
-
Z rysunku chłopca
Leszczym odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Czarek Płatak Gratulacje!! -
@Dag miło Cię znów widzieć. Tak, prawda. Fantastyczny komentarz ;)
-
@akwamen nie mam nic do prostych obrazów ;) Niejasny - no pewnie tak ;) A dwa przecinki sobie po prostu umknęły ;)
-
@error_erros temat rzeka... jedyne co mogę to samemu starać się być mało podejrzliwy co nie zawsze mi wychodzi ://