Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 730
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. Spisałaś się na medal pisząc co popadnie i co wpadnie na długopis. Zaraz, zaraz tylko pamiętaj że medal - nawet ten z najcenniejszego kruszca - ma więcej niż dwie strony. Swranon, 22.03.2022r.
  2. @iwonaroma zdążyłem z lajkiem ;))
  3. @Henryk_Jakowiec genialne !!!
  4. @RafGraf z bardzo dużym podobaniem. Fajnie napisane, a myśł o uczeniu się jacy jesteśmy na korytarzu jest myślą brylantową. Dzięki ;) Brawa!!!
  5. @[email protected] Twoje teksty są momentami trudne, a to przez doskonałą formę, której nie umiem i tylko mógłbym się jej od Ciebie uczyć ;)) Ale wrócę i spróbuję coś się dorzucić w komentarzu ;) Pzdr. Michał
  6. @[email protected] dzięki, wzajemnie, bo wczytuję się właśnie w Twój tekst ;) Fajnie Ciebie znów widzieć ;)
  7. Wszedłem w bar za mgłym stolikiem dość głęboko wsiąkłem w najtańsze drogie alkohole bez reszty kiedyś bystry sąsiad uwiódł zapytaniem po kiego? odparowałem upitą prawdą - by zapomnieć Przyjaciel spod sąsiednich rozkminek chciał dotrzeć wypytał o hierarchię zdarzeń ubiegłych dość dogłębnie podsumował zdaniami - tu nie ma o czym nie pamiętać rozjaśnił mnie całego i rozświetlił wieczory Obecnie - a jakże - spotkasz nas w barze trzy piwka teraz również popijam tam zupełnie celowo z umiarem łykam by pamiętać, aby całkowicie przypominać żeby napisać hołd ładnej poezji, bo tak niewiele pamiętam Seranon, 21.03.2022r.
  8. @Somalija ???
  9. @Somalija super!!!!
  10. @Łukasz Jasiński fajne ;)) Poeta Leon Zawodowiec ;)
  11. @michal1975-a jestem na tak !!!
  12. @Annaartdark kolejny tekst, który mi uzmysławia, że mam dużo zastrzeżeń do dorosłego świata :((
  13. @Annaartdark i naprawdę ;) Fajny.tekst ;)
  14. @Olgierd Jaksztas super, wielkie dzięki ;)
  15. @Waldemar_Talar_Talar Fajnie, dzięki ;)
  16. @Gosława chyba myślałaś w dobrym kierunku ;) Ech kobiety ;)
  17. @Gosława ja Cię opisałem nie nazwałem - a to jest różnica ;))
  18. @Gosława dzięki Reni ;) Fajnie, że wróciła Dama Kier poezji ;)
  19. @GrumpyElf fajne i chyba kiedyś niedoczytałem ;))
  20. A gdy dłonie nam nami zatańczą - całe wnętrze zechce się na wierzch wydostać. Wnętrze wdzięczne po części i wątpiące w całą resztę i pogięte rangą kompromisów wściekłych poranków. A gdy wnętrze przez nasze dłonie przejdzie raz za razem poznamy się wzajemnie i nareszcie pojmiemy się na zabój. A gdy wnętrze zaplotę w długopis i pożenię je z kartką w końcu zrozumiesz że żaden ze mnie zbój pomimo tych jakże wczorajszych dłoni. Seranon, 19.03.2022r.
  21. @GrumpyElf Bardzo dziękuję. Miło Cię znowu tutaj widzieć ;) @Annie hej. Poprawię faktycznie chyba zbyt popularny ten zwrot. O kim? Hm chyba najbardziej o tęsknocie za swobodnym, wyluzowanym, niedbałym i otwartym sobą z kimś ważnym trochę i przez chwilę ;))
  22. @Konrad Koper fajna myśl wiersza ;))
  23. @[email protected] o właśnie coś w tym stylu ;) Trzeba uważać ;) Pozdrawiam
  24. @Corleone 11 słuchaj to ja dziękuję za interesującą lekturę. Również serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...