Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 733
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Konrad Koper fajna myśl wiersza ;))
  2. @[email protected] o właśnie coś w tym stylu ;) Trzeba uważać ;) Pozdrawiam
  3. @Corleone 11 słuchaj to ja dziękuję za interesującą lekturę. Również serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
  4. @Corleone 11 jestem pod wrażeniem ;))
  5. @Starzec kto wie może zdarzyło się nam dać temu samemu żulikowi ;))
  6. @J. A. C. dla mnie koronkowa świetna robota ;))
  7. @Starzec extra :))
  8. Spokojnie, nie bój bidy jeszcze napytamy sobie biedy szukając łatwych odpowiedzi. A gdy answer się w nas rozgości i się rozsiądzie zgaśniemy - my tacy prości. Kto odpowiada ten dudni odpowiedzialnością - uwiążą nas w więzy ci pytający do kości, zadając nam biednym stokrotne boleści rychło przywołanych do tablicy. Kolega Stefan jest rozsądnym gościem, bo na pytania odpowiada potrójnym znakiem zapytania, cytuję: "???". Seranon, 16.03.2022r.
  9. @Czarek Płatak miewam ostatnio podobne przemyślenia. Świetny tekst!
  10. @Koziorowska jestem bardzo na tak z tym wierszem. Gratulacje!!!
  11. Patrzyłeś, planowałeś, kombinowałeś, zmagałeś się aż w końcu ujrzałeś, że do mnie wcale nie trzeba pukać i pukać, bo wystarczyło raz melodyjnie zapukać. Tak, tak już odłóż długopis. Seranon, 15.03.2022r.
  12. @Olgierd Jaksztas dzięki Olgierd, stokrotne dzięki ;)
  13. @Lidia Maria Concertina I świetną pisarką i poetką ;))
  14. Nieopatrznie wkroczyłem w przestrzeń twoich pomieszczeń. Pomyślałem z uśmiechem - mieszczę się. Musieliśmy mignąć się ukradkiem. Spojrzeć, ocenić, musnąć. Itd. Pomyślałem nawet o jednowieczornym przeznaczeniu. Wstrząs! Dawno wymsknęło się niewyłuskane wczoraj. Popojutrza nie będzie, bo być wcale nie chce. Zostało nam tylko i wyłącznie dzisiaj wieczorem. Zróbmy zatem kolorową biesiadę. Zadziwiająco bez zdziwień. Wzajemne chwyty zabawy ponad stan są dozwolone, a fun w każdej postaci jest mile widziany. Teraz jest teraz, teraz na taras, te toasty, papierosy, lamki wina, teatr, fart i żart. Wieczorna droga ku bezopamiętaniu. Kelner nam podpowie ze trzy tony niezbędnej czułości dwóch różnych wrażliwości zaplecionych w jeden miarowy oddech. Na zdrowie. Na zdrowie. Zdrowo się bujniemy w ten jeden jedyny wieczór. Szybciej niż na skróty. Bardzo proszę tylko nie mów sprawdzam moim łzom, tezom i pozom. Przeklnij mnie zabawnym mitomanem. Niekiedy bywają i trafne komplementy. Dzisiaj wieczorem pragnę być do bólu nieprawdziwy i sztuczny. Sztuczny jak pełny uśmiech z plastiku przyklejony twarzom w zupełnie złych czasach. Spokojnie, bo nie musimy się przewiązać supełkiem zaplanowanych i przezornych. Zróbmy coś faktycznie bez przywiązania. Seranon, 14.03.2022r.
  15. @lena2_ piękny wiersz! Dzięki ;)
  16. @Dekaos Dondi no puenta niczego sobie ;)
  17. @Pan Ropuch extra;) z dużym podobaniem ;)
  18. @Waldemar_Talar_Talar dzięki miło ;)
  19. Mimo, że pomimo prawdopodobnie za Chyba niechybny amant nie chybił Niechybnie nie działał na chybił trafił Co to - to nie! Słodka chwilunia kilku chwil Zerwał Gift Wazon Zimna woda Parapet Cztery buziaki i dwie czułości Mimoza rośnie swoimi drogami W tamtym ogrodzie Mieni się, choć nie różni się ze słońcem I nigdy się nie poróżni Koślawy wiersz niekulawy! Seranon, 12.03.2022r.
  20. @Konrad Koper Bardzo lubię Twój styl - dzięki za komplement ;)
  21. @iwonaroma Nie oczekujmy cudów;)
  22. Szkła w moich okularach są pocieniane, mają kilka dioptrii oraz z po pół cylindra, a także kompletnie za mało kon - tekstu. Buu... Seranon, 11.03.2022r.
  23. W jasnym sadzie mylące się tabuny ciemnych obumarłych robią ruchy o piekło gorsze niż zamieszanie i tylko ich kule świszczą i świszczą bo pięknie mądre świerszcze pouciekały Znowu nieumiejący nawet na sekundę przysnąć szerzą nam potworne zbrojne zagubienie Seranon, 11.03.2022r.
  24. @Sylwester_Lasota piękny, przejmujący komentarz. Dziękuję i również pozdrawiam!
  25. @Gosława a jednak trzym się!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...