Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 708
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. Kobieta: Kochanie, moje kochanie to czarne jest białe, a tamto białe czarne. O jakie gorzkie jest to słodkie, a te brzydkie tak najpiękniejsze. A ten głupek z serialu jest najmądrzejszy pod słońcem! Mężczyzna: doprawdy? Kobieta: Kochanie nie odwracaj ode mnie swoich oczu! Mężczyzna: Najdroższa nie odwracam tylko Ty wywracasz mój świat do góry nogami! Kobieta: Wiesz dobrze mój drogi, że tak nie jest i to Ty odwracasz kota ogonem! Mężczyzna: Ech... Seranon, 28.04.2022r.
  2. @michal1975-a Michał co Ty wypisujesz? ;))
  3. @michal1975-a była - ni ma, a może jest to i będzie? Ech z miłością zawsze jakoś tak zupełnie nie wiadomo....
  4. @[email protected] inaczej, ale podobnie;) Dzisiaj się fajnie zgraliśmy, bo i u mnie gotowanie i sól i pieprz ;) I nawet Anny można się doszukać. Ania - zdecydowanie moje ulubione żeńskie imię ;) Dobry prozo - wiersz.
  5. @A-typowa-b gdybyś ab wiedziała ile codziennie mam czasu to byś mnie prędzej zrugała a nie pochwaliła;)) Lubię Twoją poezję ;)
  6. @Sennek skąd ja Ci konwalie tutaj wezmę, a może są tylko obrazków nie rozpoznaję - proszę oto one <konwalie> ;)
  7. @A-typowa-b ab przepiękny i subtelny wiersz. Gdy tymczasem jak chłop się odezwie... ;)) Brawo ;)
  8. @Waldemar_Talar_Talar dzięki Waldek ;))
  9. @michal1975-a @Gosława @error_erros wybaczcie mi tę sałatkę jest taka mdła i kliszowata, po prostu aluzyjnie pod przyjaciół z teatru machnąłem to "cudo" ;)) @Gosława a ja bym chciał w sumie tylko o pieprzeniu pisać i pisać tyle że nie umiem :// @michal1975-a wiesz była taka francuska bardzo dobra komedia " Gusta i guściki" gdzie pewien milioner gustował w szkaradzie sztuki i był za to mocno krytykowany, ale jego postawa na mój gust była właśnie przepiękna :)) @error_erros :D i wyjdzie gites majonez ;)
  10. Wezmę w garść wszystkie myśli, uczucia i emocje i rozetrę je rozważnie i umiejętnie na tarce z życia wziętej Wygramy jeśli tylko sałatka wyjdzie smaczna, zjadliwa i lekkostrawna! I nawet szczypta soli czy pieprzu wcale nam nie zaszkodzi! Seranon, 28.04.2022r.
  11. @iwonaroma o naszej powierzchowności całe tomy traktatów można by napisać ://
  12. @janofor bardzo ładny wiersz, aż dziwię się, że jestem pierwszy co komentuje. W prostocie czasem jest niezwykła moc i siła!
  13. @violetta ba, nawet łakomie spoglądam ;)
  14. @violetta no też spojrzałem, ładna ta garść słów ;)
  15. @Antoine W pięknie subtelny i obrazowy wiersz ;)
  16. @emwoo ???? - właśnie na fb przeczytałem, że dzień florystów ;)
  17. @[email protected] nie, nie umiem i nie bardzo lubię cudzych wierszy poprawiać. W sumie możesz mieć rację przysłowiowo waląc ręką w stół, to kwestia optyki, ja po prostu chyba wolę lżej, co zauważyłem trochę bardziej akurat do mnie przemawia. Nie zmienia to faktu, że martwią mnie zarówno czasy jak i bolączki współczesnego świata ://
  18. @error_erros super ;))
  19. @[email protected] Grzesiu poruszasz w tym wierszu ważne zagadnienia. Tylko, że mi się wydaje, że ciut za ostro, co może przeszkadzać w odbiorze, czy w dyskusji... Gdyby tak wiersz wyłagodzić paradoksalnie mogło by mieć to lepszy efekt, ale zaznaczam, że to tylko moja subiektywna opinia ;)
  20. @emwoo :)) W sumie fakt czasem lubię sobie pożartować, a w necie w słowie pisanym ciut łatwiej ;) No ja nie wiem, bo nie rozumiem kto tutaj bardziej żartuje ;)
  21. @emwoo to i tak masz lepiej niż ja, mnie się czasem wydaje, że w ogóle nic nie rozumiem ;)
  22. @emwoo są przefajne, tylko ja mam jakieś zadry z dzieciństwa i sierściuchy to wyczuwają niestety :// Emwoo nie gniewaj się na mnie za tamte posty, serio miło mi Ciebie znów widzieć na poezji ;))
  23. @Rolek o to dobre jest autotłumaczenie;)
  24. Twoja natura pragnie najbardziej być najlepszym przyjacielem człowieka. Jakkolwiek twoje dążenia nie są bezzasadne czasem niebywale trudno ci nim być. Jest w tym coś z niespełnienia, co bardzo doceniam, nieudolnie usiłując zamknąć świat w słowach i zdaniach. Również niniejszych. Czasem wyda mi się, że tylko człowiek człowiekowi najbliższy i najrówniejszy, a i zgoła inne słowa padają. Ale niekiedy - na wasze błogostajne szczęście - rzeczywistość odmiennie się układa. Tak wiernie. Tak do cna. Tak fajnie. I gdybyś tylko tak na mnie obrończo nie szczekał, nie warczał i nie reagował milej by mi było gdy przecież spokojnie, choć lękliwie spaceruję nieopodal ciebie. Piesku nie zrozum mnie źle, ja z tych co co do zasady chyba za często boją się być człowiekiem. Seranon, 27.04.2022r.
  25. @[email protected] o tak, wierzył w miłość, mimo że chyba mu się nie układało do ślubu ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...