Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @jan_komułzykant szczerze miało być żartobliwie z grą słów, a wyszło poważnie z zabawną puentą ;)
  2. @violetta no ja też - na dokładkę - chętnie bym się wprosił najchętniej z zaproszeniem;)
  3. @jan_komułzykant jasne że zapraszam. Do siebie i nie tylko tam ;) Byłeś faktycznie wielokrotnie za co dziękuję ;)
  4. @jan_komułzykant ok, rozumiem, wybacz mi nieprzemyślenie tematu do końca ;)
  5. @OloBolo wooow ;)
  6. Odebrałeś mi ją, zabrałeś dotkliwie żarliwie kazałeś mi się nieraz na raz pozbierać zaspałem i zaniemówiłem Teka taka ważniaka i ten tępy garnitur zera konta ci się pomnażają w liczby władza tylko drwi W myśl niedopowiedzeń oraz zamieszania pomyliła się biedna tobie oddając sukienkę myśli popłakują nocami Zatęskniony wciąż wam się przyglądam rozpisują - o - romans nawet w gazetach psiny nasz los Ta dam A teraz uważaj ponieważ ja ją ci odbiorę przezywaj jak chcesz, nazwij mnie szelmą słowa bywają wyróżnieniem! I pamiętaj nieproszony gościu na przytyk mam bardzo wkurzony na ciebie długopis bałbym się siebie! Kochanie, wracam... Seranon, 01.05.2022r.
  7. @jan_komułzykant jest rada - czytać wiersze na forum różnych autorów i rozmawiać z nimi ;)
  8. @dach świetny tekst, a dobrze rozumiem bo nie ufam.
  9. @OloBolo ;))
  10. @Krzysica-czarno na białym jakby co przepraszam. Naprawdę nie chciałem. Ale spójrz tylko jaki ten gniot ma powodzenie;))
  11. @tetu fajne, 4 razy przeczytałem czyli wychodzi że 8.
  12. @Krzysica-czarno na białym też mi się wydaje, że soft. Niczym 365 dni. Ten dzień Blanki Lipińskiej tylko krótsze;))
  13. @Dekaos Dondi ciekawie chyba o przyrodzie ;)
  14. @Pan Ropuch ciekawy dobór słów ;)
  15. @tetu TETU to ja dziękuję ;)
  16. @emwoo jak to Gosława potrafi powiedzieć - no i jest wiersz!
  17. @michal1975-a eee, nie wierzę. Dodam jeszcze, że całkiem dobry ten erotyk. Troszkę jaskrawy, ale takie czasy.
  18. @michal1975-a i jak było? Jest dalej Dorota i czy dalej Julkę można spotkać?
  19. @michal1975-a Dorota fajna, ale ja preferuję Julkę. Na mleko idziesz?
  20. Leszczym

    Szumowina

    @Konrad Koper dziękuję ;)
  21. @Kapistrat Niewiadomski ;)) kobiety mogą chyba być różne ;) @Bronisław Nie wiem, czy mówisz serio, czy żartujesz ;)
  22. @michal1975-a Michał idź, głosuj sprawa może być ważna. Głosuj zgodnie z własnymi przemyśleniami, poglądami i refleksjami. W swoich wierszach jak chcesz prezentuj swoje przekonania polityczne i każde inne. Mów śmiało jeśli taką masz wolę na kogo zagłosujesz, a na kogo nie zagłosujesz. Ale nie pytaj na forum literackim autorów na kogo będą głosować zwłaszcza pod tekstami niepolitycznymi. Przypuszczam, że tutaj są różne osoby różnych przekonań i kogoś możesz nawet niechcący urazić. Mnie na przykład zezłościłeś, a ja od dosyć dawna jestem w miarę wyluzowany i ciężko mnie tak ustrzelić. Dodam tylko, że w naszym kraju może czychać na nas sporo niebezpieczeństw związanych z takimi deklaracjami. Porobiło się tak i w sumie jest mi przykro, że tak się dzieje:// Prywatnie jestem w stanie zaprezentować Ci każdy mój pogląd tego rodzaju. Nie kryję się z tym. Miałem zresztą kiedyś podobną sytuację ktoś mnie specjalnie wkurzył żebym tylko mu powiedział na kogo zagłosuję w głosowaniu do PE. Nie pochwalam takich praktyk. Jeszcze nikogo tutaj nie zapytałem na kogo zagłosuje w wyborach. I nigdy, choć nigdy nie mów nigdy, tak nie uczynię.
  23. @michal1975-a też mam swoich faworytów ale nawet jeszcze nie wiem czy będę w Polsce na głosowaniu :// I kończę nawet chyba zły na Cb, bo to nie jest w ogóle wątek polityczny. Jasne, że jak ktoś usilnie chce to w prawie każdym tekście polityki się doszuka. Nawet informacje sportowe potrafią być upolitycznione, ale naprawdę uważajmy na upartyjnianie!
  24. @michal1975-a no to o co Ci chodzi? Zresztą znasz moje zdanie na wiele tematów. To jest nawet nieuczciwe żeby pod zupełnie apolitycznym tekstem podprowadzać autora pod jakieś polityczne rozważania!! Lubimy się, znamy z reala ale to nie jest fair! A wybory nadchodzą dużymi krokami...
  25. @michal1975-a słuchaj, jestem daleko - w Polsce jest aż tak źle? Pucz wojskowy się szykuje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...