Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 708
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @aff mam coś takiego, że im dłużej piszę tym mniej kurczowo trzymam się prawdy. Równiez życzę wszystkiego dobrego ;)
  2. @aff dzięki, czyli co - udało się? Jest super ;)
  3. Jesteśmy znacznie za młodzi i zbyt niemajętni i nieumiejętni na umajanie przestrzeni na upiększanie pomieszczeń na wolności wysublimowane. Seranon, 20.05.2022r.
  4. @Rafał Hille świetny tekst. Aż przypomniałeś mi mojego dziadka. Dziękuję ;)
  5. Beata, moja kochana Becia, kiedyś napomknęła, że ze mnie mężczyzna typ beta (?), a co za tym idzie mogę się z nią ożenić. Rozważyłem myśląc chwilunię i zrozumiałem, że Beata jest typem alfa i nic z tego nie wyjdzie. Dobrego rzecz jasna. Kwestia miłości między nami była momentami dalece dyskusyjna, ale na dobrą sprawę niewykluczona. W gruncie rzeczy nie żałuję przeszłości z Becią, aczkolwiek raczej szliśmy aniżeli doszliśmy. A teraz jadę jeszcze dalej. I prawdopodobnie znów nie dojadę..., co smętnymi wieczorami można rzec, że mnie nawet dojeżdża. Tymczasem mnie już nie stać na prawdziwy smutek i tysiące łez z powodu mglistej i niepewnej przyszłości. Usilnie dążę do obracania bytowania w żart, w czym pragnę najbardziej robić ustawiczne postępy. Seranon, 19.05.2022r.
  6. @error_erros powtarzam się, ale lubię przewrotność. Tym wierszem udowodniłeś, że niejako przewrotne podejście do tematu może być głęboko mądre ;))
  7. @Waldemar_Talar_Talar super, że żalu nie ma ;)
  8. @Koziorowska Cieszę się. Fajnie od Cb usłyszeć takie słowa ;) Również pozdrawiam ;))
  9. @error_erros nie znam się, ale no moje oko to jest fenomenalny tekst!! I chyba nawet się nie mylę, co i z kobietami i z wierszami zdarza mi się notorycznie ;) No ale w końcu to ludzka rzecz ;))
  10. @jan_komułzykant Trafiłem tutaj z dużym opóźnieniem i nie żałuję wcale a wcale ;) Przepiękne ;))
  11. @Konrad Koper Ja też !
  12. @iwonaroma często odwracam wzrok zwłaszcza od obcych mi osób. U mnie to chyba nieśmiałość i chęć nieingerowania w kogoś kogo nie znam ;)
  13. Leszczym

    COŚ

    @Rolek popieram w całej rozciągłości. Coś musi być obowiązkowo i w całej rozciągłości !
  14. @Sylwester_Lasota ekstra ;)))
  15. @error_erros dla mnie taki błyszczący czarny też jest jaskrawy, ale to tylko moje spostrzeżenie ;)
  16. @Gosława Taka prawda. Tak nie idzie, a już kobietom artystkom szczególnie nie. Miłego dnia Reni, fajnie Cię znów widzieć ;))
  17. @error_erros tak, pełna zgoda ;) Że co, że za szarzy jesteśmy? ;) @Gosława w Twoich wierszach jest mnóstwo wielobarwnych emocji ;) Dla mnie to zaleta ;)
  18. Żwawy, ranny, poranny i medialny świat przemawia do nas w jaskrawe słowa Psują nam nasz świat jaskrawo i naprawiają go jaskrawo jedni i drudzy jaskrawi do trzewi Jaskrawe pytanie mnie czasem najdzie jak niekulawo światu odpowiedzieć gdy wcale nawet chcieć nie umiesz jaskrawo? Co to ma być za git bajer który wcale a wcale nie daje po oczach? Juz dawno - gdybym tylko potrafił - popadłbym w rap popart!! Seranon, 18.05.2022r.
  19. A kiedyś mnie podszedł przestraszony, poraniony i prześladowany gość. Zmęczony był jak tutaj prawie nikt. Bardziej niż bardzo upadał, a podnosił się jak z jakim ciężarem. Właściwie tylko kręgosłup miał prosty. I powiedział do mnie panie Danielu proszę uważać, bo bezpieka to nie jest opieka. Jak widać zanotowałem jego słowa. Jak widać pamiętam. I nie uważam, ponieważ uważam że... Seranon, 18.05.2022r.
  20. W dzisiejszych czasach nawet trawa bywa jaskrawa. Trwa obawa trwa w WWA! Seranon, 18.05.2022r.
  21. @Pan Ropuch Świetny tytuł, bardzo mocny wiersz. Mi również podoba się ten tekst.
  22. @Waldemar_Talar_Talar moim zdaniem to odważny tekst. Brawa!
  23. @Marek.zak1 tak, no jak tu żyć z kimś?
  24. A zakradam się do ciebie niecodziennie. Czynię to z pękiem czterech wytrychów, bo klucze są nie dla mnie, a zresztą jestem najprawdziwszym złodziejem. I mam nadzieję, że robię to szybko, sprawnie i zręcznie. Otwieram twoje zamki jeden po drugim całkiem oby nieprzeciętnie, zresztą po to by coś zostawić i wstawić. A kiedy mam ciebie już odkluczoną martwię się niezmiernie, że znów mi się zamkniesz, a wszystkie wytrychy przestaną pasować. I gdy jesteś już mi otwarta myślę sobie, że teraz już spokojnie i namiętnie możemy iść kraść konie i nacinać ten osobliwy świat na wyrazy, wersy i wiersze. Nie dla nas są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością!! Seranon, 15.05.2022r.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...