Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 705
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @jan_komułzykant nie wiem, czy to dobre porównanie, ale przypomina to trochę Lewandowskiego. Niebywały talent trochę na przekór ponoć kulejącego u nas szkolenia ;))
  2. @Arsis czasem sobie pomyślę, że jeszcze się jakoś trzymamy i w przeciwieństwie do prlu co myślimy to mówimy. W każdym razie mniej więcej tak jest. Naprawdę boję się, że jak ten system zacznie bardziej pękać to znów będzie koniecznością duży rozdzwięk między tym co myślimy, a tym co mówimy. To musi być dopiero straszne rozdwojenie ://
  3. @koralinek widzę tu dwa sprzeczne światy świat reala i świat wykreowany. Dwie sprzeczne sobie telewizje. Dużo tego ostatnio, co faktycznie utrudnia.
  4. @Nata_Kruk Z podobaniem. Tylko puenta z uwagi na pewną odwieczność kurtyzan lekko dla mnie niezrozumiała ;)
  5. @Nata_Kruk hej, słuszne uwagi już poprawiam ;) @Annuszka dzięki ;)
  6. @violetta wiesz, mam kumpla co mi zarzuca idealność, ale tylko w sensie samonazywania :)) Na szczęście zawsze można jeszcze powiedzieć, że nikt nie jest idealny;))
  7. @violetta cóż cieszę się, że u ciebie wszystko dobrze :)
  8. @Henryk_Jakowiec gdyby nawet ktoś z arcydziełem w głowie zaglądał do ciebie po coś uwierzyłby w słowo i uśmiechnął się ładnie wtedy arcydzieło wyjdzie lepiej fajne :)
  9. @violetta bardzo mi się podoba myśl, że zestarzenie się jest pójściem na łatwiznę :) Godna wiersza :)
  10. Nas – tych z różnorodnymi problemami zdrowotnymi świat nakłania i niejednokrotnie zmusza do spaceru po dwóch kładkach: dbałości o zdrowie, poszukiwań szczęścia. Stąd właśnie: ciężej nam się idzie, mamy więcej kłopotów, częściej przeczymy sobie, nie umiemy łączyć, często błądzimy. Dziś ta prosta prawda przyfrunęła do mnie. Warszawa – Stegny, 05.06.2022r.
  11. @violetta Wcale w to nie wątpię :) A mówię to ja czyli ktoś całkowicie udany :)
  12. @violetta tak, jasne, wątpliwej i podstarzałej, a nawet przestarzałej :) Zauważyłem, że wielu z nas chce uczyć się przede wszystkim bycia młodym :))
  13. @violetta No niestety ;)
  14. @w kropki bordo Cudny tekst, przecudny :) Brawo, każde słowo tutaj gra opowieść:) Ba, zazdroszczę!!!
  15. @Henryk_Jakowiec jak zwykle bardzo przefajny tekst :)
  16. @aff Nie mam zwyczajnie potrzeby występować pod kilkoma profilami. Jeśli coś u mnie jest spójne, choć często dyskutuję ze sobą na różne tematy, dochodząc do zupełnie odmiennych wniosków, to chyba dlatego, że dużo siebie samego czytam. Naprawdę dużo. Ma to swoje plusy, ale ma też minusy. Na przykład często czuję, że właśnie za mało poświęcam uwagi Waszym tekstom i szerzej czytaniu innej literatury. Cieszę się, że do mnie wpadłaś :) @Waldemar_Talar_Talar Dzięki Waldek ;)
  17. @aff A i rzecz jasna życzę tego samego i jeszcze więcej ;))
  18. @violetta Bardzo fajny wiersz :)) Udane pisanie ;)
  19. @Gosława No jak to są, no ale przecież niedużo:))
  20. @Dragaz proste, ale ładne :))
  21. @aff Pełna zgoda. Czasem chodzę tropami artystycznymi i często zauważam, że zdarza się, że być może to nie jest wcale najlepsza droga. A już do chodzenia tropami moich utworów to raczej nikogo nie namawiam :)
  22. @aff miło mi, dziękuję ;))
  23. @aff dzięki, dzisiaj idę do Waszych wierszy. Mam zaległości :)
  24. Specjalizuję się. Coraz lepiej potrafię być kim jestem. Czynię w tym notoryczne postępy. Bardzo dużo spraw i umiejętności raczyło mi się jednak z czasem pozapominać. Pewne historie trzeba ciągle odświeżać. A wszystko dzieje się właśnie przez to, że nie potrafię, oj bardzo nie potrafię być kimś innym i zupełnie niewykluczone, ba wręcz całkiem prawdopodobne, że kimś w istocie zupełnie lepszym od siebie. Staram się, bardzo się staram być tutaj mistrzem w pocieszaniu swojego ego, co czynię na różne sposoby, bywa że rytuałami. Cóż, sądzę nawet, że właśnie o właściwe obyczajowo pocieszanie tutaj się ciągle i ciągle rozchodzi. Warszawa – Stegny, 05.06.2022r.
  25. @jan_komułzykant jeszcze dwa zwycięstwa i będzie rekord w historii zwycięstw z rzędu :) Cała ta sprawa cieszy ;))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...