Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 705
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Gosława ach Reni jutro wsiadam w autobus pukać do drzwi;)) @Waldemar_Talar_Talar jasne, że wypada, dzięki ;)
  2. @Gosława ;))) Ładnie żeśmy sobie pożartowali :))) Ekstra hit, dzięki Reni :)
  3. @A-typowa-b Cieszę się, dziękuję :)
  4. Zdrowe szczęście moje pożegnało wstyd i lęk. Idę więc prędko na warsztat podrywu krótkoterminowego. Obym w końcu nauczył się czegoś sensownego. Warszawa – Stegny, 21.06.2022r.
  5. @Koziorowska tak, w całości ładne, czułe i bardzo bardzo.
  6. @duszka ślicznie dziękuję :)
  7. @duszka Swoją drogą piękny i dobrotliwy tekst ;))
  8. Chodziłeś mój drogi i zbierałeś słowa tu i tam tam i gdzieniegdzie gdziebądź i gdziekolwiek tyle tylko że trzeba je było wkładać z szacunkiem do czystej torby bo tak tutaj czynią ci najlepsi. Warszawa – Stegny, 21.06.2022r.
  9. @duszka kurczę, ale fajnie Ciebie znów przeczytać :))
  10. @Dag ładnie powiedziane i aż miło, że pod moim usiłowaniem pisarskim :)
  11. @michal1975-a no nie będziemy sobie zabierać chleba, nie będziemy :))
  12. @michal1975-a słuchaj wolę być dobrym prymitywistą niż przedstawicielem tego wspaniałego renesansu głębokiej myśli naokoło :)
  13. @Dag Dzięki Dag, ja bym inaczej pisał, zdecydowanie mniej o sobie, ale zwyczajnie nie potrafię. Już tak mam niestety i mogę mieć tylko nadzieję, że ktoś kiedyś gdzieś odnajdzie siebie w moim tekście o mnie.
  14. @michal1975-a ach zaczynam z nerwów byki strzelać ;// Wolny myśliciel nie po linii może być niewygodny, ale faktycznie nie uprzedzajmy wypadków :)
  15. @Gosława no i każą się koniecznie opowiedzieć, ba potem mogą nawet rozliczać z tego opowiedzenia się czy nieopowiedzenia. Szkoda gadać.
  16. @Gosława Reni rozumiem takie podejście chyba lepiej od Ciebie:) Niestety :// @Gosława Zresztą Tobie to i mógłbym posprzątać, nie wiem w domu, ogródku czy w ogrodzie, tylko że za ten krajowy bałaganik się nie biorę bo faktycznie już tego nie umiem ;//
  17. @Gosława jasne, że mogę tylko nie mam jak Ci ją podać :) Ale mogę napisać wiersz pt. gorzka herbatka, ale to potrwa niestety, bo trzeba czasu żeby ją przyrządzić. Na spijanie się dobre są limity :))
  18. @Gosława no ja też widzę tylko nie proś mnie Reni żebym to ja sprzątał bo już nie umiem ://
  19. @michal1975-a w sumie racja. Na całe szczęście nie jesteśmy jeszcze agresorem światowym.
  20. Włączam telewizję, loguję się w necie oraz przestawiam radio i widzę co widzę, a mianowicie istne rozbicie dzielnicowe. Dziękuję, bardzo wam dziękuję. Warszawa – Stegny, 20.06.2022r.
  21. @Kapistrat Niewiadomski Zajebisty tekst. Piszesz naprawdę świetną prozę!!!
  22. @Radosław Hej Radek, dzięki za uwagi. Przemyślę je. Również pozdrawiam :)
  23. Rozumiem ten ciężki świat średnio na jeża wiem o wszystkim czego nie wiem średnio na jeża i średnio na jeża go już lubię – ach doświadczenia I tylko nie wiem czy niniejszym nie obrażam kolegi jeżyka bo to cudowne jest zwierzątko drepta krząta się i zajada zupełnie przepięknie A jak ci warknę, że ciebie też średnio na jeża potrząśnij mną mocno mną czterdziestolatkiem obiecaj mi złote góry dążeń, marzeń i pragnień I kiedyś mnie poproś żebym nigdy nie przestał! No jasne, że nie masz za co tutaj przepraszać! Warszawa – Stegny, 20.06.2022r.
  24. @iwonaroma bardzo pomysłowy tekst. Nie zawsze milczenie jest złotem, ba relatywnie rzadko, ale często jest spokojem ;))
  25. @Dziadek grafoman też nie wiem, ale tekst jest bardzo interesujący.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...