-
Postów
13 699 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
53
Treść opublikowana przez Leszczym
-
@ais Zachwycony jestem na tak !!!
-
Oby tylko cztery kłamstwa
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@TylkoJestemOna możliwe skoro loguję się na Sympatii ;) Tak, możliwe. -
Przepis na bigos dla czarownic
Leszczym odpowiedział(a) na Manek utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Manek Fajne ;)) -
@Waldemar_Talar_Talar Są u nas zawsze :// :))
-
@Manek Super ekstra wyszło :)))
-
@violetta Bo tekst istotnie udany :)) Tak mamy :)
-
@sysy Tak, te dwie sprawy ze sobą potrafią współgrać, znaczy bywa że idą w tej samej parze :))
-
@violetta :))) No muszę powiedzieć, że ładny i interesujący tekst :)) Brawa!!
-
Oby tylko cztery kłamstwa
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@TylkoJestemOna Staram się jak mogę tylko nie zawsze mi wychodzi :// -
Łzy rozpaczy ze łzami radości ze łzami wzruszenia mieszają się tańczą w jednej parze bywają zmieszane I się kochają i współczują obecności sobie nawzajem. Warszawa – Stegny, 04.11.2022r.
- 4 odpowiedzi
-
10
-
@Klip :))) No może grzeczny wierszyk to to nie jest, ale godny uwagi :)
-
Oby tylko cztery kłamstwa
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@TylkoJestemOna O przepraszam nie jestem Pinokiem :)) Sytuacje mnie przerosły i tylko tyle :) -
Wstydzę się miłości bać
Leszczym odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar Świetna puenta :)) -
Pokój samotności
Leszczym odpowiedział(a) na Giorgio Alani utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Giorgio Alani Trzymaj się !!! -
Czytanie i pisanie
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@sysy Chyba bardzo różnie, zależy od nastroju;) Serio nie wiem co o tym myśleć, a i ja czasem wypisuję -
Oby tylko cztery kłamstwa
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@TylkoJestemOna konsekwencją może być kłamstwo ;)) @Dag o to miłe są słowa, dziękuję bardzo ;) -
Na dyskotece w szczerym mieście w samym centrum wykpiłem i wywinąłem się ze złotówek. Ładne śmiechy ruchy są tego warte :) Warszawa – Stegny, 03.11.2022r.
-
W Kozienicach W tym mieście znanym z elektrowni bywałem służbowo i prywatnie i znam to miasto niewyobrażalnie dobrze, a nawet jeszcze najlepiej znaczy się od bliskiej mi skarpetki. A jak już taksówką na miejsce dojechałem, a odległość spora i wykpiłem się z wielu złotówek jakaś zmora pomroczność jasna padła, że bez kitu nic nie pamiętam. W Kozienicach jest chyba restauracja i chyba znając siebie w tam stołowałem zresztą wolałem chodzić po knajpach znając siebie doszczętnie tam balowałem i tylko nie wiem dlaczego, serio nie wiem Już z trzeci raz mnie o Kozienice pytają. Mają to zresztą szczęście że jeszcze niezobowiązująco rozmawiam i nie jestem przesadnie dociekliwy i czy mają tam jakieś torfowisko? Warszawa – Stegny, 03.11.2022r. Inspiracja: interesujący kolega z ławki.
-
POŁAWIACZE SNÓW
Leszczym odpowiedział(a) na Wielebor utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@Wielebor Zajebiste!!! Świetnie technicznie napisane!!! -
Zachorowałem i zdziwaczałem od kłamstwa oraz na kłamstwo umrę. I tylko na pytanie kiedy mam w planach umrzeć zakłamany świat nie raczy mi wcale a wcale odpowiedzieć. A skoro mściwy i złośliwy ze mnie wcale nie dżentelmen, co zresztą jest prawdą, no to ja sobie teraz poużywam i w te pędy nakłamię. Zresztą tyle ile mogę i tyle na ile mnie stać, a raczej moją kłamliwą wyobraźnię. Warszawa – Stegny, 03.11.2022r.
-
Szepty i westchnienia
Leszczym odpowiedział(a) na lena2_ utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@lena2_ Ładne, okolicznościowe :)) -
@Rafael Marius Naprawdę kończę, ale jedną rzecz widać wyraźnie tych lżej chorych łatwo zbić z drogi, wybić z rytmu a nawet sporo dopowiedzieć i wyolbrzymić a tym naprawdę ciężko chorym bardzo trudno w ogóle cokolwiek pomóc:// Ubolewam nad tym jako były pacjent, ale również jako momentami dobry obserwator i ktoś niekiedy wygadany :// Kończę Rafał jak chcesz coś dodać zapraszam, ale już nie kontynuuję ;)
-
@violetta Dzięki ;)) Też Cb lubię i możliwe że będę mógł Ci dać swoją 3 książkę, której rzecz jasna czytać nie trzeba ;)) No i z dedykacją ;)
-
@TylkoJestemOna Manipulują bardziej niż leczą, a wiem o co kaman, bo w końcu byłem prawnikiem ;)) Ale na szczęście omamić dałem się tylko trochę. Tym sposobem mam 3 usiłowania werbunków za sobą. 2 jakichś dziwnych chyba służb, co wcale nie jest paranoją i 1 bardziej skomplikowany i rozciągnięty w czasie służb medycznych. I tylko służbom artystycznym bym dał się zwerbować, ale Ci zdaje się wcale mnie nie chcą na salonach ;)))) pzdr. Michał @TylkoJestemOna dobry wiersz swoją drogą. I chyba nawet oddaje co teraz myślę także dziękować ;)
-
@Rafael Marius Ale powiem Ci, że trochę odwróciłeś sens mojej wypowiedzi. Ja z medycznych chcę się wyleczyć możliwie najpełniej. Dystansuję się. Nie moje buty i nie mój klimat.