Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 699
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @ais Zachwycony jestem na tak !!!
  2. @TylkoJestemOna możliwe skoro loguję się na Sympatii ;) Tak, możliwe.
  3. @Manek Fajne ;))
  4. @Waldemar_Talar_Talar Są u nas zawsze :// :))
  5. @Manek Super ekstra wyszło :)))
  6. @violetta Bo tekst istotnie udany :)) Tak mamy :)
  7. @sysy Tak, te dwie sprawy ze sobą potrafią współgrać, znaczy bywa że idą w tej samej parze :))
  8. @violetta :))) No muszę powiedzieć, że ładny i interesujący tekst :)) Brawa!!
  9. @TylkoJestemOna Staram się jak mogę tylko nie zawsze mi wychodzi ://
  10. Łzy rozpaczy ze łzami radości ze łzami wzruszenia mieszają się tańczą w jednej parze bywają zmieszane I się kochają i współczują obecności sobie nawzajem. Warszawa – Stegny, 04.11.2022r.
  11. Leszczym

    Limeryk dosłowny

    @Klip :))) No może grzeczny wierszyk to to nie jest, ale godny uwagi :)
  12. @TylkoJestemOna O przepraszam nie jestem Pinokiem :)) Sytuacje mnie przerosły i tylko tyle :)
  13. @Waldemar_Talar_Talar Świetna puenta :))
  14. @Giorgio Alani Trzymaj się !!!
  15. @sysy Chyba bardzo różnie, zależy od nastroju;) Serio nie wiem co o tym myśleć, a i ja czasem wypisuję
  16. @TylkoJestemOna konsekwencją może być kłamstwo ;)) @Dag o to miłe są słowa, dziękuję bardzo ;)
  17. Na dyskotece w szczerym mieście w samym centrum wykpiłem i wywinąłem się ze złotówek. Ładne śmiechy ruchy są tego warte :) Warszawa – Stegny, 03.11.2022r.
  18. Leszczym

    W Kozienicach

    W Kozienicach W tym mieście znanym z elektrowni bywałem służbowo i prywatnie i znam to miasto niewyobrażalnie dobrze, a nawet jeszcze najlepiej znaczy się od bliskiej mi skarpetki. A jak już taksówką na miejsce dojechałem, a odległość spora i wykpiłem się z wielu złotówek jakaś zmora pomroczność jasna padła, że bez kitu nic nie pamiętam. W Kozienicach jest chyba restauracja i chyba znając siebie w tam stołowałem zresztą wolałem chodzić po knajpach znając siebie doszczętnie tam balowałem i tylko nie wiem dlaczego, serio nie wiem Już z trzeci raz mnie o Kozienice pytają. Mają to zresztą szczęście że jeszcze niezobowiązująco rozmawiam i nie jestem przesadnie dociekliwy i czy mają tam jakieś torfowisko? Warszawa – Stegny, 03.11.2022r. Inspiracja: interesujący kolega z ławki.
  19. @Wielebor Zajebiste!!! Świetnie technicznie napisane!!!
  20. Zachorowałem i zdziwaczałem od kłamstwa oraz na kłamstwo umrę. I tylko na pytanie kiedy mam w planach umrzeć zakłamany świat nie raczy mi wcale a wcale odpowiedzieć. A skoro mściwy i złośliwy ze mnie wcale nie dżentelmen, co zresztą jest prawdą, no to ja sobie teraz poużywam i w te pędy nakłamię. Zresztą tyle ile mogę i tyle na ile mnie stać, a raczej moją kłamliwą wyobraźnię. Warszawa – Stegny, 03.11.2022r.
  21. @lena2_ Ładne, okolicznościowe :))
  22. @Rafael Marius Naprawdę kończę, ale jedną rzecz widać wyraźnie tych lżej chorych łatwo zbić z drogi, wybić z rytmu a nawet sporo dopowiedzieć i wyolbrzymić a tym naprawdę ciężko chorym bardzo trudno w ogóle cokolwiek pomóc:// Ubolewam nad tym jako były pacjent, ale również jako momentami dobry obserwator i ktoś niekiedy wygadany :// Kończę Rafał jak chcesz coś dodać zapraszam, ale już nie kontynuuję ;)
  23. @violetta Dzięki ;)) Też Cb lubię i możliwe że będę mógł Ci dać swoją 3 książkę, której rzecz jasna czytać nie trzeba ;)) No i z dedykacją ;)
  24. @TylkoJestemOna Manipulują bardziej niż leczą, a wiem o co kaman, bo w końcu byłem prawnikiem ;)) Ale na szczęście omamić dałem się tylko trochę. Tym sposobem mam 3 usiłowania werbunków za sobą. 2 jakichś dziwnych chyba służb, co wcale nie jest paranoją i 1 bardziej skomplikowany i rozciągnięty w czasie służb medycznych. I tylko służbom artystycznym bym dał się zwerbować, ale Ci zdaje się wcale mnie nie chcą na salonach ;)))) pzdr. Michał @TylkoJestemOna dobry wiersz swoją drogą. I chyba nawet oddaje co teraz myślę także dziękować ;)
  25. @Rafael Marius Ale powiem Ci, że trochę odwróciłeś sens mojej wypowiedzi. Ja z medycznych chcę się wyleczyć możliwie najpełniej. Dystansuję się. Nie moje buty i nie mój klimat.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...