Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 701
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Kamil Olszówka Mimo że wcale nie najlepszy ze mnie patriota z dużym podobaniem przeczytałem Twój wiersz ;)) Zgoda !!!
  2. @goździk Takie wiersze są najlepsze ;) @Czarek Płatak Kapitalny tekst !!!!!!!!!!
  3. @violetta jak to jest uściskać biedronką ? ;) Znaczy że co że tyle dzieci co kropek na pancerzyku ? ;)
  4. @violetta nie wiem czy tutaj nie naplątałem względnie nie naplotłem :// ;)
  5. Każdy z nas jest zaplątany (czytaj uwikłany), splątany (czytaj nie bardzo wie czego chce), poplątany (czytaj skomplikowany i język mu się plącze) i plącze nogami (czytaj ledwo lub dla odmiany zupełnie nieledwo). I tylko przeróżne słowa o nas, o nich i o Was plączą nam się czasem pod nosem. Warszawa – Stegny, 16.11.2022r.
  6. @duszka możliwe, że tak jest - nie wiem ;) @Amber no tak ale jest jeszcze następny wers, który lekko zmienia ;))
  7. Wybacz mi kochanie rozmowa nam się rozkleiła totalnie już nie nęcą nas z życia wzięte opowieści a pytania zdają się nadawać do kosza po co i na co te błędne smsy? Nasze życia twardo nawet nie zachciały się w tu i teraz wymieszać a wspólny bordowy shaker zdaje się że poszedł w zepsucie zostało zaledwie z kilka zmieszań Ciekawość drugiego człowieka zawsze była i być będzie nieodgadnioną i nieprzeniknioną zagadką zostały truizmy i trucie i tyci tycie no żesz w mordę z takim życiem !!! Warszawa – Stegny, 16.11.2022r.
  8. @Quidem.art Tak, sympatyczny tekst :))
  9. @Olgierd Jaksztas Coś właśnie w ten deseń :)) Pozdrawiam.
  10. @Notopech No coś w tym jest :))) Małżeństwa to wcale nie łatwa sprawa :) Jeśli trafne - cieszę się :) Również bardzo pozdrawiam :)
  11. @Lahaj Ja też lubię. Cieszę się, że do mnie zajrzałeś ;) @iwonaroma Staram się, ale nie zawsze mi wychodzi ://
  12. @ais oszustwo to pojęcie prawne i zachodzi tylko w przypadku szkody majątkowej ;) Rzadko udzielam porad, ale robię to po to by komuś pomóc napisać wiersz. To jest pomoc, a nie kradzież intelektualna ;)) Inna sprawa, że zapewne powielamy dużo myśli zapisanych przez kogoś już wcześniej i to przecież również nie jest od razu plagiatem ;)) Inna sprawa, że jestem tutaj od niedawna i w zasadzie nie znam reguł panujących na forum ;))
  13. @violetta Tak - mam nadzieję - i o to chodziło. Fajność w sztuce jest czymś do czego naprawdę warto dążyć :))
  14. @ais Ais sam tak zrobiłem, że usunąłem napisany na niniejszym forum tekst i tym samym wykreśliłem komentarze. To nie jest aż tak nieuczciwe. Da się wytłumaczyć takie działania :)
  15. @Cor-et-anima Ładny wiersz :)
  16. Pewną porą, zresztą chyba późnym popołudniem, w pewnym miejscu i być może osobliwym, o danej godzinie i nie bardzo wiadomo przez kogo zwrócił się do mnie żart z pozdrowieniem żebym się trzymał. Odpowiedziałem mu, że trzymam się, bo żarty się trzymają, a w każdym razie dzieje się tak co do zasady frazeologicznej. Warszawa – Stegny, 14.11.2022r.
  17. @Notopech Proszę bo fajny wiersz. Jak zawsze nie wszystko rozumiem, ale są ciekawe poglądy i interesujące zwroty słowne :))
  18. Leżę na kanapie u podstaw dobrej książki dobrej koleżanki i niezłej poetki. Warszawa – Stegny, 14.11.2022r. Inspiracja – poetka Gośka26 (poetyckie – zacisze.pl).
  19. @Bielcieni Podoba mi się ten wiersz :)) Jest interesująco napisany.
  20. @duszka Bardzo mi się podoba myśl - skądinąd bardzo spostrzegawcza - o hałasie cichszym od ciszy :) Coś w tym jest, potwierdzam :)
  21. @violetta Oczy mam jakie mam a to z przyczyny rozbieganych myśli :)
  22. Z damą lekkich obyczajów najbardziej zgadzam się obyczajowo. Stąd moja myśl, że naprawdę dobrze moglibyśmy się porozumieć. Skądinąd wiem jak wcale nie jest lekko lekko stąpać pośród okoliczności i wrażeń porozmazywanych. Tylko ona – dama lekkich obyczajów – mogłaby mnie jeszcze namówić do skoku w ogień. Oboje we dwoje unikamy teorii i doktryn ciężkich jak dziesięć imadeł. Zaciskamy zęby wobec systemowych i politycznych historii. Zdarza nam się nasze serca i rozumy dzielić z drugim człowiekiem, gubiąc przy tej okazji – zresztą najbardziej w oczach postronnych – nasze dusze. I tylko prozaicznym wyglądem nie umiałbym jej dorównać, a to z przyczyny niesprawiedliwego skąpstwa matki natury. Niestety, ale mi nawet najdroższe t-shirty i spodnie nie pomogłyby w lansie. Warszawa – Stegny, 13.11.2022r. Inspiracja – poeta Olgierd Jaksztas (poezja.org).
  23. @iwonaroma A dla dużych dzieci poezja :))
  24. @Konrad Koper A może wtopił się w otoczenie? :)
  25. @Olgierd Jaksztas Rozumiem. Również pozdrawiam ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...