Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 013
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Ci, co mają dobre karty i umieją grać jednak wygrywają.
  2. Przewrotnie to wyszło. Pozdrawiam
  3. Jest serial kryminalny, oparty na prawdziwych wydarzeniach: Blood relatives. Z naszych zdarzeń to historia Jacka Jaworka. To tyle w temacie. Pozdrawiam
  4. No cóż, bardzo dobry wiersz, przyznaję, a i trafny niestety. Pozdrawiam
  5. @Kot Co dycha.
  6. Destrukcja w sercu jest fatalna w skutkach, bo czego dotkniesz, się rozp...la. Są tacy, niestety. Pozdrawiam
  7. -Mistrzu, czemu mówią, że ludzie umierają, a zwierzęta inaczej, bo one zdychają? -U jednych narodów jest takie rozróżnienie, innym dość jedno słowo na życia kończenie. Kiedy zwierzę odchodzi, z którym się związałeś, ono dla nas umiera, bo w sercu zostaje.
  8. Trafne.
  9. To przejście przed nami, a jak będzie i dokąd i czy w ogóle dokądś, przekonamy się niebawem. Dawno temu w serialu "Saga rodu Paliserów" umierający, będący głowa rodu, powiedział: na nic nie liczę, niczego nie oczekuję". Znakomity, mądry wiersz. Pozdrawiam
  10. To się nazywa odpoczynek, czy "life balance" a lenistwo to nicnierobienie permanentne. Pozdrawiam.
  11. Taka prawda. Dni coraz krótsze, chłodne noce po Świętej Ance, zmierzamy ku zimie.
  12. Nie znoszę dostawać prezentów, bo, jak piszesz, zawsze są kłopotem. Z tym losem dobry pomysł, poinformuję wszystkich, ze tylko takie przyjmuję:).
  13. Reakcja na gorąc:).
  14. Nadzieja jest tania, stąd wielu kupuje, licząc na dobry biznes. Pozdrawiam
  15. @poezja.tanczy Dzięki, a pingwiny do tego stopnia opanowały Antarktydę, że na lądzie tylko one:).
  16. Pingwiny rządza na Antarktydzie, a kaczki gdzie?
  17. Marek.zak1

    Biała groza

    Szkwał?
  18. @Starzec Ale grzechów głównych, to niekoniecznie. Czy ktoś spowiada się choćby z lenistwa?
  19. -Mistrzu, czy ludzie rządzą, bo dwie nogi mają? -Tak, pingwiny ten pogląd świetnie potwierdzają.
  20. @Falkone Chodzi o to, że przykrości i kłopoty trwają długo i długo zatruwają życie, a przyjemności są ulotne, więc energię należy skupiać na unikaniu przykrości i kłopotów, a nie na gonieniu za szczęściem.
  21. Marek.zak1

    Kasyno

    W jednym z gigantycznych kasyn w Atlantic City widnieją fotki wygranych wraz informacją o kwocie. O spłukanych, samobójcach informacji brak.
  22. Nie wiem,, czym dla peela jest szczęście, ale wg Schopenhauera, najbardziej się do niego przyczyniają brak kłopotów, które zatruwają życie i nieprzestrzelone oczekiwania. Pozdrawiam.
  23. @poezja.tanczy Dzięki. Pozdrawiam
  24. Tak było, a teraz te Społem jakoś funkcjonują, chociaż duch komuny tam wyczuwam. Honorują kartę dużej rodziny i to mnie tam ujmuje:). Pozdrawiam
  25. Stara altana i wspomnienia tych, których już nie ma. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...