Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 011
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Tylko odniosę się do pierwszej scenki, wszystkie dziewczyny z mojej bliższej i dalszej rodziny były przez policjantów puszczane (czym sie chwaliły) z uwagą i uśmiechem: niech więcej pani tego nie robi, a ja jednak musiałem płacić. Pozdrawiam
  2. Bardzo bardzo ślicznie:). Pozdrawiam serdecznie
  3. Poeta, romantyk pełen rozterek i dziecko, z drugiej strony człowiek skupiony na życiowej i zawodowej skuteczności, to jak w zodiakalnych, płynących w przeciwne strony rybach. Żyję z tym od dawna i rozumiem Twoje pytania. Pozdrawiam serdecznie.
  4. @Robert Witold Gorzkowski Robercie mam przesyłkę i jestem naprawdę zauroczony po całości. słowa "płacidła" nie znałem. Pozdrawiam Marek. P.S. Co do tytułu mojego tomiku, każdy może go interpretować jak chce. Jest o polityce i seksie.
  5. @Manek Tak to się często dzieje, ale, jak w biznesie, klient ma zawsze rację. Pozdrawiam
  6. @Robert Witold Gorzkowski Dostałem wczoraj awizo, bo skrzynka u mnie mała:). To pewnie od Ciebie. Dzięki.
  7. Wzruszające. M. P.S. Czy Robercie dotarła przesyłka?
  8. Ciekawy wiersz, groteska, czarny humor i gorzkie spostrzeżenia. Co do mody, to jednak, jak sądzę, bardziej dziewczyny, bo co facet może poza dżinsami, sportowymi butami i kurtką? Taka refleksja, że nie wiem,. czy spotkałem w życiu faceta, który by wiedział, co jest modne, łącznie ze mną oczywiście. Pozdrawiam
  9. Konkretna babka, wiedziała czego chce, a wyszło, jak wyszło. Pozdrawiam
  10. Marek.zak1

    Winni inni

    Małżonek gruby bo je fast foody, a tłuszcz u żony, no bo hormony, dzieci spasione przez Coca colę więc odrobiny nie ma w nas winy.
  11. @beta_b Jest, dla mnie, zgodnie ze wschodnim, albo innym aforyzmem, to umiarkowane angażowanie się w sprawy na które nie mamy żadnego wpływu. W tym duchu zaraz pójdę pozbierać szkło, po rozbitych butelkach na ścieżce rowerowej obok. Pozdrówki.
  12. Kiedyś czytałem, że z czasem wszystko staje mniej ważne, za wyjątkiem właśnie spokoju, którego ranga rośnie.. Codzienna niebiańskość, czy niebiańskość spokojnej codzienności, jak w wierszu. Pozdrawiam serdecznie, a wiersz dobry, nawet bardzo. M
  13. Czy innych to nie wiem, ale miłe towarzystwo ociepla, obce - schładza. Pozdrawiam
  14. Tak podobno było w Kochankach / Żonach Konstancina, ale nie czytałem. Pozdrawiam
  15. Ładnie, a peelka widać z tych kochliwych. Pozdrawiam
  16. Inteligencja jest przereklamowana, sztuczna mz też, zresztą, co ma inteligencja do liczenia głosek. Ze znajomych, to większość jest podobnie inteligentnych, jedni są zamożni, inni biedni, jedni szczęśliwi, inni zupełnie nie. Pozdrawiam serdecznie.
  17. Różnica między kłamstewkiem, a licentia poetica może nie być duża, a jak ładne rymy, to może nie przeszkadzać. Pozdrawiam serdecznie.
  18. Inność wzbudza ciekawość, ale też podejrzliwość i niechęć, na prowincji zapewne bardziej niż w dużych miastach. Dobry wiersz, aktualny i uniwersalny zarazem. Pozdrawiam
  19. @Witalisa Można.
  20. @Konrad Koper Według siebie
  21. @Leszczym To pierwsze, tutaj dodałem nowe, bardziej chemiczne:).
  22. @Witalisa Dlatego najpierw tolerujesz, potem może, ale musi, przyjść akceptacja, przynajmniej w moim rozumieniu.
  23. Zacznijmy od tolerancji, akceptacja jest jej wyższym stopniem. Pozdrawiam
  24. @Berenika97 Tak, można małżonkę na małżonka zmienić, w zależności od sytuacji:). Pozdrawiam
  25. @Waldemar_Talar_Talar Dzięki Waldku. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...