Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 030
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. -Mistrzu, milczenie złotem. Wielu się z tym zgadza. -Nie zawsze, ale wtedy, gdy ktoś głupio gada.
  2. Jak dożyjesz sędziwego wieku, chętnie się może przeniesiesz do innego świata, więc bądź dobrej myśli. Witaj na forum.
  3. Ja też i nie siebie odczytać, więc wolę klawiaturę:)
  4. Znakomita kontynuacja tematu lekarskiego zaangażowania i dokładnych, jakże prawidłowych, badań całego ciała. Są tacy lekarze, ale niewielu. Kiedyś, podczas badań okresowych (takie były) lekarka w instytucie osłuchiwała mi serce ze wszystkich stron, a ja byłem młodym, wysportowanym facetem, i byłem zadowolony, że robi to tak dokładnie, żeby wykryć ukrytą chorobę. Teraz lekarze są mniej zaangażowani.
  5. Fajne i szczere, a z przesłaniem się zgadzam.
  6. Nie, przed wysłaniem ważniejszych pism zawsze komuś pokazuję (w przypadku wierszy - żonie) i pytam, że to jest zrozumiałe, bo dla piszącego jest, a dla czytającego niekoniecznie i to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam
  7. -Mistrzu, od dwóch miesięcy jestem zaręczony, ale, czy można pewnym być wierności żony? -Pewnym być możesz tego, co się już zdarzyło, oraz, że najważniejsza między wami miłość.
  8. Bardzo ładnie i prawdziwie. Pozdrawiam
  9. Fajne i ta gra słów:)
  10. Inne spojrzenie polega z grubsza na tym, że jak dawałem jakieś pismo do sprawdzenia mojej asystentce, to zaczynała zawsze od korekty gramatycznej, interpunkcji, literówek, a jak to było zrobione, czytała pismo pod kątem merytorycznym, podczas ja zawsze czytam (wiersze też) pod kątem ogólnego przesłania, a literówki poprawiam na końcu, jeśli w ogóle. Pozdrawiam. .
  11. Żeby wyleczyć chory ząb trzeba w całe ciało mieć wgląd:)
  12. Nic tak nie boli jak prawda - szczególnie w ustach byłych i bliskich. Dobry wiersz. Pozdrawiam
  13. Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Pozdrawiam
  14. Marek.zak1

    Twardy dowód

    Sędzina go zbadała, po czym wyrok wydała.
  15. Bardzo mi się podoba ten przegląd życia z dwuznacznością z tytułową dwuznacznością. M
  16. Skoro terror taki w domu, wyjdź więc zatem po kryjomu, i się udaj w inne strony, gdzie zostaniesz doceniony. Pozdrawiam
  17. -Mistrzu, czy znasz receptę na szczęśliwe życie? -Nie znam, ona wciąż czeka na swoje odkrycie, a jest to sprawa trudna i bardzo złożona, niemniej jednak ci powiem, że kluczem jest ona.
  18. Za poprzednikami, bardzo dobry wiersz, z ironią, cynizmem, a przecież taka śmierć (miłości, związku i nie tylko) jak zgaszenie światła, jest może lepsza, niż długi okres rozpadu / rozkładu, dogorywanie i rozkminianie dlaczego, czyja to wina i wyrażanie gorzkich żalów. Tak więc puentę przyjmuję wprost - jak to wspaniałe. Koniec i początek nowego, też po śmierci dla wierzących. Powtórzę - brawo Ty:).
  19. Bardzo mi sie podoba ten życiowy, refleksyjny, poruszający wiersz. Witaj na forum:).
  20. Marek.zak1

    podnieta

    Już czuje ten gorąc, może od ogniska:).
  21. Never say never:)
  22. @Henryk_Jakowiec Sum do kota jest podobny, z Anglikami jestem zgodny*, wąsów obu nie brakuje, lecz to myszy nie ratuje. sum - catfish
  23. Bardzo trafne ostrzeżenie, bo należy mieć go w cenie, lecz jak dłużej o tym kumam, zagrożenie jest od suma, których wiele jest w jeziorach, a już jest kąpieli pora.
  24. Na to owca - ty baranie i przy nagiej ci nie stanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...