Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Dzięki, to trochę w temacie netu, gdzie wypowiedzi tych, którzy coś w temacie kumają ale głównie takich bez żadnego pojęcia. Pozdrawiam i czekam na zamówiony wiersz:).
  2. Bardzo dobre, zwłaszcza z tą goryczą i słodyczą. M
  3. Słowo "robić", to jak angielskie phrasal verb, czyli może samo lub z innymi słowami mieć bardzo różne znaczenia i stąd możliwe nieporozumienia. Pozdrawiam
  4. -Mistrzu, co byś powiedział w temacie haremu? -Nic, dopóki nie zgłębię przedmiotu samemu, wielu się wypowiada nie znając tematu, i dlatego są słusznie potępiani za to.
  5. Co robisz, w rozumieniu, z czego żyjesz.
  6. Ty jednak rosłeś, więc doświadczeniem młodzież dokoła zakasywałeś, i choć mówili - ty jesteś leniem, innym wskazówek wciąż udzielałeś. Brawo Henryku,
  7. Te zmarszczki mnie ujęły.
  8. Z frendzony do miłości droga daleka, więc bywa różnie. Pozdrawiam
  9. Matki potworów, one nie wiedziały, jak będzie ,a może są dumne, ze ich synowie realizują plan o wielkiej Rosji? Pewnie nie wierzą, w oskarżenia pod ich adresem i myślą, że to tylko plucie ich wrogów.
  10. @Czarek Płatak To drugie chyba było na jednym z korposzkoleń, bo to te dobrze znane mi słownictwo. M
  11. Nie wiedziałem o czym, ale znalazłem: Acronym Definition PD/TS Personality Disorder-Trait Specified (psychology) PD/TS Problem Determination / Troubleshooting Rozumiem, że to o tym pierwszym. Wiesz, byłem kilka razy w szpital, po wypadkach i nie tylko i tam zawsze taka atmosfera, że świat na zewnątrz w zasadzie się nie liczy. Pozdrawiam
  12. To tak, pracy, zaangażowania i dobrowolnych ograniczeń, typu niespotykanie się z innymi dziewczynami. Pozdrawiam
  13. Fajnie napisane, ale słów: wyrzeczenia i poświęcenia, to nie używam, bo nie msz nie mają zastosowania w relacjach miłosnych. Skoro tyle wyrzeczeń, to chyba nie warto, bo one budzą pretensje do drugiej osoby. Pozdrawiam.
  14. Taki krajobraz u wielu, a czy porzucenie marzeń pomoże, tego nie wiem. Fajnie wyszło.
  15. Ważny temat i potraktowany wprost, co na plus. Twoje rozważania mają charakter fundamentalny, bo bardzo wielu facetów je ma przez tą jedyną, która ich nie chce. W druga stronę to działa tak samo zresztą. W temacie taka krótka fraszka, z dosyć brutalnym przesłaniem, za które przepraszam. Pozdrawiam.
  16. Obce nie jest, bo, jak każdy, walczę z własnym leniem, ale to impresje z pobytów w krajach, powiedzmy o łagodnym klimacie, gdzie ostra zima nie zagraża:).
  17. A ja od rana cały boży dzień mówię mańana, tak ma każdy leń:)
  18. -Mistrzu, milczenie złotem. Wielu się z tym zgadza. -Nie zawsze, ale wtedy, gdy ktoś głupio gada.
  19. Jak dożyjesz sędziwego wieku, chętnie się może przeniesiesz do innego świata, więc bądź dobrej myśli. Witaj na forum.
  20. Ja też i nie siebie odczytać, więc wolę klawiaturę:)
  21. Znakomita kontynuacja tematu lekarskiego zaangażowania i dokładnych, jakże prawidłowych, badań całego ciała. Są tacy lekarze, ale niewielu. Kiedyś, podczas badań okresowych (takie były) lekarka w instytucie osłuchiwała mi serce ze wszystkich stron, a ja byłem młodym, wysportowanym facetem, i byłem zadowolony, że robi to tak dokładnie, żeby wykryć ukrytą chorobę. Teraz lekarze są mniej zaangażowani.
  22. Fajne i szczere, a z przesłaniem się zgadzam.
  23. Nie, przed wysłaniem ważniejszych pism zawsze komuś pokazuję (w przypadku wierszy - żonie) i pytam, że to jest zrozumiałe, bo dla piszącego jest, a dla czytającego niekoniecznie i to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam
  24. -Mistrzu, od dwóch miesięcy jestem zaręczony, ale, czy można pewnym być wierności żony? -Pewnym być możesz tego, co się już zdarzyło, oraz, że najważniejsza między wami miłość.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...