Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 031
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Masz na myśli wagę (co łatwo określić), czy urodę?
  2. Nie wszyscy i nie wszędzie, ważne, żeby w kluczowych sprawach i momentach tak mieć, bo cały czas to się msz nie da. Pozdrawiam.
  3. Było i się spaliło?
  4. @error_erros O tym nie ma mowy, tak samo, jak nie uwierzę, że jest ładne to, co jakoś mi nie leży:). Pozdrawiam.
  5. Zgadzam się z przesłaniem, fajna dziewczyna z sąsiedztwa jest najlepsza, a i sam poszedłem niegdyś tym tropem. Z tymi ziemniakami z ogniska też jestem za, z tym, że im to szybko przestaje wystarczać, no bo jak się bierze rokującego, to są też oczekiwania. Pozdrawiam.
  6. Moja babcia chodziła często do lekarzy i lubiła to, bo spotykała tam znajomych, a nowych poznawała. Już na dzień przed szykowała ubranie, w którym zamierzała tam pójść. Długiego oczekiwania nie traktowała w kategorii straty czasu, gdyż tego jej nie brakowało. Ważne było dostanie skierowanie do sanatorium, a następnie przyspieszenie wyjazdu, ale to już inna historia. Świeć Panie nad Jej duszą.
  7. Nie mam rozdwojenia, on to ja:). Pozdrawiam
  8. Co się stać mogło, a się nie stało, widać stać się nie miało.
  9. Marek.zak1

    Niechorze

    Super, a swoją drogą o tych miastach w punkt:)
  10. @Pisarz James Witaj na forum. To, co piszesz, to standard nr 1 świata, czyli: facet chce, ona nie. Pozdrawiam
  11. Dokładnie takie przesłanie. Serdecznie Cię pozdrawiam
  12. Marek.zak1

    wiśnie

    Zakazany owoc zawsze słodszy:)
  13. Mały nieśmiertelny Pan Hyde jest w każdym, a jak go nazwiemy, to już inna sprawa. Pozdrawiam
  14. Nigdy nie miałem akwarium, ale na posesji mieszka kilka wiewiórek, którym daje orzechy. Nie wiem, czy w ten sposób ich nie rozleniwiam i zbytnio nie ingeruję w równowagę biologiczną. Pozdrawiam
  15. Tak, czytanie uczy i uczy pokory, że ktoś może coś zaproponować, o czym nie wiem. M
  16. Wykluczałyby się, jeśli ta wszechmoc byłaby użyta, nawet w najlepszej wierze.. Skoro nie jest, egzystują obok siebie, a prymat wolnej woli jest uznawany i szanowany przez Stwórcę, jako najważniejszy, ważniejszy od sprawiedliwości i dobra.
  17. Z ograniczeniami różnego typu, kulturowymi, historycznymi, finansowymi, prawnymi itd. ale istnieje. Pozdrawiam
  18. Dzięki, tak albo wolna wola, albo dyktatura, w najlepszej wierze, ale jednak.
  19. -Mistrzu, czy Pan Bóg ludzi jednako traktuje? -Tak, dał nam wolną wolę i nie ingeruje. Gdyby się opowiedział raz po czyjejś stronie, jak dyktator, to byłby wolnej woli koniec.
  20. Zawsze mi się przypomina aria księcia z Rigoletta: Kobieta zmienną jest, czyli La donna e mobile:)
  21. Mistrzowska puenta:)
  22. Jeszcze nie rozkminiłem, a już mi się podoba:). W ostatnim wersie coś mi zgrzyta: w pamięci wietrze, a nie wiatru?
  23. Tak, poza tym trzeba eliminować własne błędy, bo one są jedyne w swoim rodzaju, a nie czyjeś:)
  24. @Giorgio Alani Mocne i prawdziwe, a jak mówią to one way traffic. mam znajomego psychiatrę, Polak, mieszka w Stanach. Specjalizuje się w odwyku. Spytałem ilu udało mu się na stałe wyrwać z dragów. Odpowiedział: żadnego. Pozdrawiam
  25. One tak nie przemawiają, jak sam dostaniesz bańki, choćby na korcie, wiesz, czego brakuje. Myślę, że w ringu to jest jeszcze bardziej przekonujące, bo bardziej boli.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...