Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Tak właśnie myślałam :) również pozdrawiam
  2. Trafiony zatopiony ;) Oczywiście @Wędrowiec.1984, @Landryn i @Natuskaa dzięki piękne za serca :)
  3. Wędrowcze :) to jest wpływ od urodzenia :) a może jeszcze wcześniej...;) ;) spoko Dzięki :) również pozdrawiam
  4. A ciekawe skąd się wzięło "kuchnia Felek" :)
  5. od urodzenia wychodzę z siebie dzień po dniu już coraz mniej mnie we mnie a coraz więcej Ciebie to przychodzenie
  6. Formę można szlifować, gorzej z mądrością ;)
  7. Podziękowania Frankowi :)
  8. Śliczny, obrazowy i nostalgiczny...
  9. Dzięki Kocie :)
  10. Pięknie to określiłeś - galaktyczna Osobowość... Tak, jej życie było i wzniosłe i trudne (a propos m.in. Powstania), bardzo dobrze oddał to dokument - wywiad z nią Doroty Kędzierzawskiej "Inny Świat". Mimo swoich trudnych doświadczeń p. Szaflarska nie zgorzkniała na starsze lata jak to się wielu "późnowiekowym" zdarza...
  11. No i awatar powstał nowy :) drzewny... rzewny...piękny. Drzewo życia :)
  12. No :) ta scena jest genialna :) O rym mniejsza, ważniejszy wyjątek...Danuty Szaflarskiej :)
  13. Podziękowania Tomaszowi :)
  14. Skonała to tutaj interpunkcja :) raz stawiasz kropki raz nie, raz mała litera tam gdzie nie powinna a raz wielka tam gdzie powinna być mała... Więcej w tym wierszu ukazanej agresji niż miłości ale zamieszczony rysunek przepiękny... Zdrówka (jeśli jeszcze żyjesz :))
  15. Lubię eksperymenty i nowatorstwo w poezji otwartej, ale jeśli utwór jest przypisany do danej formy, to jestem konserwatystką :) stąd tylko kilka przypadło mi do gustu z powyższych, gdzie ducha haiku (hokku) odczułam. I szkoda, że zapodajesz hurtem, haiku wg mnie zdecydowanie lepiej prezentują się solo. Zdrówka P.S. za Jankiem - super grafika
  16. Przekonująco. Podoba mi się też edycja wiersza, ta przestrzeń przed zapisem (chyba, że to był przypadek...:))
  17. B.ciekawy pomysł
  18. Kochane drzewa...
  19. Teatralny sznyt :) obrazowo, dźwięcznie i wdzięcznie
  20. Dzięki :) też czuję, że jest deczko lepiej po zmianach. Co do tych enterów to nie wiem, czemu ja je tak lubię :) ;) coś jakby dłuższy oddech... bądź treść, której nie ma a mogłaby być ;) Zdrówka też
  21. A ja jestem :) przekonana. Dzięki, już zmieniłam. Dodatkowo fajnie wyrównały się wersy. Zdrówka :) Jeszcze "urżnęłam" po, zostawiając zostawiając ;)
  22. Załapałam się na tekst :) B.staranny językowo (chyba to już pisałam przy okazji innego Twojego wiersza :)) Ja wyrzuciłabym "tylko ". Tylko ( ;)) taka moja uwaga. Pozdrowienia
  23. Nie masz Ty b zamiast h? podobne... Klimatyczna miniaturka :)
  24. Wielopoziomowy a czyta się lekko - to lubię :)
  25. B.ciekawie :) mniej mi się tylko podoba ostatnie zdanie, takie trochę mniej poetyckie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...