Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @A-typowa-b dziękuję :)
  2. Gratulacje! ? Zakupiłam,czekam na przesyłkę. Znając Twoje wytwory z 'tutaj' nie spodziewam się rozczarowania :)
  3. @anima_corpus :)
  4. ? Rolnik szuka żony ;) Ale takim spojrzeniem to nie znajdzie,musi uruchomić silnik ;) ? Dzięki @Kapistrat Niewiadomski @Michał_78 Dzięki :)
  5. :) Przegapiłam komentarz :) Tak, słówka bywają słodkie ale jak przesłodzone to już .... do obrzygania ;) Fajnie (i trafnie) określiłaś słoweńka.. Także pomyślności ?? @Phuruchiko @Michał_78 :) Dzięki
  6. :) Dawno? Raptem miesiąc, no ale biorąc pod uwagę to, że nawiedzałam was wcześniej prawie codziennie... :) to może rzeczywiście dawno :) Przyczyna prozaiczna, choć wiem, jak każda matka,co to choroba dziecka, nawet zwykły katar się przeżywa,a co dopiero sprawy poważniejsze. Dziękuję i również zdrówka @Natuskaa @Phuruchiko Dzięki :)
  7. :) Dziękuję bardzo :) To 'pięknie napisany' to chyba troszkę na wyrost, ale nic nie szkodzi :) -ginie będąc dzieckiem- oczywiście bywają 80-letnie dzieci, niektórym się udaje uciec przed wtłoczeniem w schemat. Pozdrowienia :) :) No tak, młodociani bywają już różni, małe dzieci są na ogół niewinne. Zdarzają się niechlubne wyjątki, no ale ziarna też bywają czasem zepsute. Dziękuję :) :) Dziękuję i również pozdrowienia. :) No tak, w komunikowaniu wszystko rozbija się o słowa, tj. o ich wieloznaczość bądź niejednoznaczność. Twardy charakter trzeba mieć wobec tego i owego natomiast popaść w twardy,ciężki życiowy schemat to już niekoniecznie pozytywne. Dzięki za kmnt i przemyślenia. Również zdrówka
  8. owszem, kosa a czasem walec i pług to twoje spojrzenie...
  9. rzadko się smucą nawet gdy są chore nawet gdy śmiertelnie radosne dzieciątka szukają zabawy wszędzie nawet w brzydkich i ciemnych miejscach do czasu wy(s)chowania w twardy kształt tak trudno go rozradować
  10. ... @Dag @aff @Phuruchiko Dzięki za głosy :)
  11. @Anastazja Sokołowska @duszka :) dzięki
  12. nie chcę dlatego przebieram wybieram i odrzucam wybaczcie słoweńka z pewnością jakiś miłośnik podniesie was przytuli a potem odda innemu a czarodziej utka cudny wiersz
  13. Uwielbiam Prince'a :) On był niziutki i artystą :) A takim wolno :) Nasz Michał Szpak też nosi makijaż i mnóstwo biżuterii a wcale to nie ujmuje jego męskości. Jest różnica pomiędzy artystyczną kreacją a próbą zwykłego naśladownictwa co przeradza się w kicz i śmieszność. Co do pań piorących się po pyskach to Joannę Jędrzejczyk bardzo lubię oglądać i słuchać.. ale poza ringiem. Śliczna, inteligenta dziewczyna i co ona robi w tej klatce! :) Również zdrówka :)
  14. :) No tak, faceci na szpilkach nikomu nie czynią krzywdy :) (prócz swoim nóżkom:)) :)
  15. Delikatnie i nienachalnie (w stosunku do onego z niebieskimi oczyma - oby przejrzał :))
  16. ;) nie do końca czyli ciut Cię rajcują kobietki piorące się po pyskach? :) bo nie sądzę, że podobają Ci się faceci na szpilkach... Żartuję oczywiście i dzięki za serduszko, choć to nie wierszyk ale straszydło :)
  17. @Leszczym :)
  18. Może 3 wers: 'i otwiera mi serce' ?
  19. ale to przykry widok gdy dziewczyny piorą się po pyskach a faceci w tym czasie chodzą na szpilkach
  20. Wg mnie tym razem poświęcona zostanie Rosja (a właściwie sama się poświęci :)) Jeśli składniki chcą być w całości (np.w USA - jeszcze, bo nie wiadomo jak długo) to jest dążność do syntezy, rozwoju. Natomiast Rosja jest ewidentnym przykładem, że większość składników już w tej całości być nie chce. To początek rozkładu, rozpadu. Również zdrówka
  21. :) Dzięki za zrozumienie Również pozdrawiam :) Tak właśnie jest z czasem, czy króciutki czy też długi - sprawia problemy ... Również pozdrawiam ?
  22. Czytałam jakieś przepowiednie kiedyś, że Chiny wkroczą do Rosji... całkiem możliwe. A to, że żółta rasa zaleje świat, wiadomo w przepowiedniach od dawna. Powoli się wypełnia. Ufam Klimuszce, który uspokajał, że Polska niedużo wycierpi. Ale co to znaczy niedużo ;)
  23. :) rozumiem te jednostki czasu, zarówno z naciskiem na jednostki jak też czasu :) - ale ja wychowana na osiedlu wojskowym wśród rodzin tylko wojskowych i blisko jednostki... wojskowej ... mam z lekka przesyt tych jednostek ;) Dzięki Aniu za pracę i również pozdrawiam Dzięki bardzo. Fakt, ostania odstaje. Coś zmienię. Również zdrówka. @Phuruchiko @Wędrowiec.1984 Dziękuję
  24. @Sennek :) dzięki
  25. :) Wnikliwie czytasz :) Dzięki i również zdrówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...