Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Zapachniało zabujało :)
  2. Fajna ta fraza 'nie otwieraj okna jeszcze mi świata nawpuszczasz' To takie istotne, co wpuszczamy do siebie do środka, zasadnicze.
  3. :) I w komentarzach jesteś poetką :) Dzięki @TylkoJestemOna @OloBolo @Dared Dzięki
  4. ;) @Czarek Płatak :) Dzięki
  5. dobry wiersz dobra noc
  6. :) Cieszę się z poprawy humoru :)
  7. 'dla mnie' dla mnie lepiej :)
  8. Piękny wiersz.
  9. Fajnie :) Może zamiast 'mi dajesz ' 'podarowujesz' ? To 'mi dajesz' ciut mi zgrzyta (ale może tylko mnie :))
  10. :) Dzięki. Również pozdrawiam @Marianna_ :)
  11. @aff :) Dzięki
  12. Prawda, tylko wychodzenie z ram gwarantuje rozwój. Jednak twórców też trzeba prześwietlać, bo bywa, że błądzą i można trafić na manowce. Ideałem byłoby samemu się prowadzić...
  13. 😀 pewnie Dzięki 😊 Dzięki O! Sennek, dzięki, dzięki :) Bywa, bywa :) Dzięki i pozdrawiam również :) Również serdecznie pozdrawiam 😁 Dzięki :) Tak, byle nad tym wszystkim panować a nie być zdominowanym. No i jest jednak różnica gdzie się przesiaduje, bo są róóóżne miejsca... Fakt, marazm opanowuje nie tylko na fejsbuku :) Dzięki :) @Łukasz Jasiński @anima_corpus Pozdrawiam
  14. @Rafael Marius :) Dzięki
  15. siedziałam na fejsbuku a czas płynął siedziałam na fejsbuku troszkę się śmiałam troszkę złościłam siedziałam na fejsbuku a czas płynął płynął płynął siedziałam na fejsbuku pobrałam za dużo megabajtów to kosztowne siedziałam na fejsbuku przeglądałam obrazki czytałam literki stawiałam emotki przeglądałam obrazki czytałam literki stawiałam emotki przeglądałam obrazki czytałam literki stawiałam emotki teraz bolą mnie oczy siedziałam na fejsbuku tak długo za długo także boli mnie głowa i dupa
  16. Przesympatyczny wiersz :)
  17. Tak? :) Dziękuję Zgadza się. Człowiek wolny coś wypowie i potem nie zaprząta już tym sobie głowy, nie mieli tego. No i przede wszystkim jest w ciszy kiedy chce, wówczas żadne myśli-słowa nie kołaczą mu się po łbie :) Dzięki i również pozdrawiam :) Dzięki Ja też :) Dzięki @Leszczym @23. Podziękowania :)
  18. :) Cieszę się, że się podobają :)
  19. chcemy! by mogło pląsać na wietrze kręcić się radośnie jak na karuzeli bujać w obłokach nawet strzelić w kosmos! a ono wcale nie pragnie być wolne przycupnęło w zakamarku głowy gromadzi pokłady pamięci lawiruje w marzeniach uwielbia naszą niewolę
  20. Marzycielu... Dzięki :) Cieszę się i dziękuję :) Tak, bez głowy poeta oszołomowy 😁 Dzięki Dzięki :) Miło widzieć :) Również zdrówka
  21. @Czarek Płatak :) Dzięki
  22. Rzeczywiście, czasem trzeba wstrząśnięnia, by wdepnąć w drogę mleczną... Fajna puenta
  23. Dokładnie. Jako NAJBLIŻSZEGO.
  24. od serca do wiersza mgnienie potem głowa, kształt i słowa droga dłuższa nieskończenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...