Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Tak. Zdaję sobie sprawę z realiów. Niektórzy zabijający też są w 'ekstazie' - tylko na przeciwległym biegunie. Z drugiej strony wciąż mam w pamięci wspomnienia pewnego amerykańskiego żolnierza z pola bitwy w Wietnamie. Otóż tam przed lufy wyszła grupka wietnamskich mnichów i byli w takiej energii, że żołnierzom opadły lufy. Autentycznie nie mogli strzelać. Oczywiście, to wyjątki. Jednak zastanawiam się, czy stojąc przed oprawcami a nie będąc związanym, upodlonym - możemy zachować się niekonwencjonalne? Być może to nic nie da, i tak będziemy zabici - lecz może sami przed sobą zachowamy twarz w ostatnich mgnieniach życia tu - na tym ziemskim padole? Dzięki za kmnt i głos :) ;) albo z wariatkami ;) Dzięki Niech żyją pacyfiści :) Dzięki Będziemy śpiewać razem :) Dzięki Bardzo mi miło, choć to raczej takie pisanie domowej roboty ;) Dzięki i również zdrówka Dziękuję I też pozdrawiam @sisy89 @TylkoJestemOna Podziękowania :)
  2. :) dziękuję :)
  3. :) Dzięki!
  4. a gdybym tak wybiegła przed lufy tańcząc w ekstazie i żarliwie śpiewając Oh Happy Day! Oh Happy Day! Oh Happy Day! strzeliłbyś do mojej Soul żołnierzu?
  5. iwonaroma

    Dzień bez stanika

    Dobre :) faktycznie na Śląsku występuje nazwisko Stanik :)
  6. @ais :) Dzięki
  7. @Phuruchiko :) Dzięki
  8. :);) Dzięki @Phuruchiko Dziękuję
  9. @Phuruchiko :) Dzięki
  10. Bardzo ładny wiersz :) a ostatnia strofa cudna! :)
  11. Taak :) Tak się panuje nad żywiołami :)
  12. @goździk @Natuskaa @Leszczym Podziękowania
  13. @Leszczym :)
  14. @wiewiur :) Dzięki
  15. Tak, żebyśmy to my rządzili myślami, a nie one nami! Dzięki i również pozdrawiam :) pomysł z biegnięciem pod górkę w sedno :) Dzięki 😊 @sisy89 Dziękuję
  16. robi mi się ciepło lub zimno na samą myśl robi mi się słodko albo gorzko na samą myśl robi mi się wesoło lub strasznie a ja tylko siedzę w fotelu! a myśli płyną płyną płyną tkają światy tysiące światów nie moich już jeszcze?
  17. @koralinek :) Dzięki
  18. @ais :) Dzięki
  19. :) Nie wszystko trzeba stawiać na głowie, żeby było dobrze :) Dzięki :) Dziękuję :) Również pozdrawiam i dziękuję @TylkoJestemOna :) Dzięki
  20. @Marek.zak1 :) dzięki
  21. iwonaroma

    ***

    Fajna treść, myśl. Zastanawiam się... może przecinek zbędny? A może nie :)
  22. gdyby wieczór był tak rześki jak poranek a śmierć tak słodka jak poczęcie... a może tak będzie?
  23. Super
×
×
  • Dodaj nową pozycję...