Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    (dwudziesta druga)

    :) poetyckie odczucie... Dzięki No tak , na ogół nie używam rymów, a tam gdzie nie trzeba same się wkradają ;) Dzięki i również zdrówka @GrumpyElf @Sennek Podziękowania :))
  2. To dobrze :) Zgadza się, indywidualnie dobrane nauczanie jest lepsze, ale co z socjalizacją? ... No i gdzie Violetto się zakochać? :) Dzięki To miałeś super widoki :) Tak? :) A jaką? Dzięki i również pozdrawiam @error_erros @Radosław Dzięki :))
  3. iwonaroma

    (dwudziesta druga)

    dwudziesta druga okna jasne i ciemne nawpółsenne bloki
  4. Z fizyki? Nie pytaj ;) Dzięki :) Lepiej wypaść przez okno niż być przez nie zatrzaśniętym ;) Dzięki :)
  5. Tak, na próbę lub gdy jest totalnie wściekły;) Brak odpowiedzi jest dowodem, że Go to nie boli... Dzięki :)
  6. Ach ta fizyczność :) Dzięki!
  7. Wszystko dla ludzi ale jak ktoś przesadzi i popadnie w skrajność to potem musi się wyswobodzić :) ale własną wolą, cudzą wolą faktycznie nic się nie wskóra.
  8. Właśnie. Za dużo, za dużo, za dużo się wymaga :( Ktoś, kto ma do danego przedmiotu inklinacje i zainteresowania nie będzie potrzebował bata nad sobą, sam będzie się garnął. Reszcie wystarczy naprawdę podstawowy zasób wiedzy czy umiejętności, nie trzeba tego wszystkiego tak żyłować. Dzięki @jag @Natuskaa Dzięki :)
  9. Ja też, kocham okna :) W galeriach czy supermarketach przeszkadza mi też to 'nowoczesne' oświetlenie , po wyjściu z takiego przybytku szczypią mnie oczy :( Gdzie te małe sklepiki z dużymi oknami? ... Dzięki i miłego wieczoru :) ;) Dobry nauczyciel na wagę złota! :) Kto mówił ciekawie i zajmująco (oraz szanował uczniów) tego przedmiot wchodził do głowy nawet jak nie mialo się zbyt wysokiego ajkju :) W innym przypadku trzeba się było ratować np.oknem :) Dzięki Ale dlaczego hipokryzji? Gdyby na 'tak' mówiło 'nie' lub odwrotnie to oczywiście hipokryzja. Połączenie OK i NO to raczej sprzeczność i wówczas patrząc przez okno można to przekroczyć :)
  10. w szkole na fizyce pani mówiła o akustyce starałam się napinałam neurony ale czułam tylko zmęczenie okno za nim drzewo na nim ptak zaśpiewał bez napięcia jakże chciałam być nim z nim byłam przez cudowną chwilę *************************** 'proszę wyciągnąć karteczki!' wyciągnęłam i zapisałam ten wiersz
  11. Z powagą króla Ludwika ;) Przemycony cień humoru (czy też tylko ironii) czyni ten wiersz nieco cieplejszym.
  12. Tak, może nie gremialnie, ale pewna grupa doświadcza umierania za życia i powrotu- tj.pamięta o tym. Fajnie, że się przemieniałeś także z innych powodów :) To dowód, że wszystko może być doświadczeniem, które przemienia (nie trzeba od razu umierać ;)) Dzięki:) @Radosław @Leszczym Dziękuję:)
  13. @Leszczym :)
  14. @Alchemik dziękuję
  15. Prawda :) Z dwojga dobrego wolę żyć, ale lubię też życie podczas pisania :);)
  16. :) Może może, paradoksy lubią poezję :) Jasne, nie każdemu dana jest romantyczna śmierć. Oczywiście, wielu starszych żyje w demencji a nie w radości, ale paru się udaje choć się tym specjalnie nie chwalą, bo wiekszość społeczeństwa i tak uważa, że to zaburzenia staruszkowe a nie radość ;) Tak, rozgryzanie i picie do dna to domena młodości, ale do kontemplacji życia potrzeba już chyba uspokojenia po burzliwych doświadczeniach życia 😁 Dziękuję za przemyślenia i głos 😊
  17. @ais :) Dzięki
  18. przebiśniegi... nie boją się mrozu a więc szepcz szepcz Ciepły, mimo wszystko, wiersz. Pozdrówka
  19. :) Dzięki Oby oby :);) Już rozumiesz, umierasz przecież troszkę każdej nocy :) Dzięki i również zdrówka
  20. żeby zrozumieć śmierć trzeba umrzeć aby pojąć życie
  21. Super :)
  22. 😉 Dzięki :);) Dzięki
  23. iwonaroma

    (chłód późny spacer)

    chłód późny spacer i starsza pani z pieskiem i z papierosem
  24. Masz pomysły :) afekt cieplarniany - bomba :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...