Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. z miłości! z radości! z litości... bo w bieli mógłbyś mi się zagubić jak w gęstej mgle a w czerni mógłbyś mi zniknąć jak w czarnej dziurze szarość cię przygniata wielki zimny głaz...
  2. To ci los... Miało być 'nasz los'?
  3. Fajowe :)
  4. :)) Wczoraj zajrzałam, ale jak ujrzałam ( sic!;)) jaki długi to zrezygnowałam, żeby nie 'na chybcika'. Dziś mogłam na spokojnie i też dokonałam bilokacji :) Nostalgiczne wspomnienia, przemieszanie niewinnych z 'winnymi' jak też traumatycznymi. Fajne te rodzynki z czasoprzestrzeni :) Zresztą, jak to u Ciebie, moc świetnych zestawień słownych. Lektura, która wczoraj wydawała mi się długą dziś przemknęła niczym pendolino i żałowałam, że podróż tak krótka! Z podobaniem i pozdrowieniem :)
  5. Cześć Tomek :) Dzięki
  6. W sumie wszystko zależy od intencji :) Można bujać dla zabawy, zmyślać w procesie twórczym;) ale jak się kłamie, by niszczyć (jak np.propaganda... ) to a fe! Ukochana to często częstuje kłamstewkami, by uratować (bądź podsycić :)) związek :)
  7. Cha cha :) dobre :)))
  8. :) Naczelny podmienił reagowanie ;) Dzięki
  9. iwonaroma

    (styczniowy deszczyk)

    Ale czemu... Zresztą, nadal jest :), bo ja zacytowałam. A ja nie skasuję 😃
  10. @Sylwester_Lasota :)
  11. iwonaroma

    (styczniowy deszczyk)

    😁 tak źle? 😉 Dzięki :) :) Początkowo bardzo się starałam pisać wg zasad, ale to mi trochę sztucznie wychodziło. Teraz co nieco odpuszczam :) Dzięki za ' bardzo ładne' :) Również serdecznie No właśnie, deszczyk to deszczyk, nic innego :) Zaraz przeczytam tę tankę :) Zdrówka też :) bardzo ładnie Ci wyszło :) Jednak przyzwyczaiłam się do mojej wersji - zostawię. Dzięki i również pozdrawiam
  12. 😁 że się Bóg boi, iż człowiek to ugryzie? Niewykluczone 😉 Dzięki
  13. :) W świecie zwierząt istnieje ogromna gradacja jeśli chodzi o odczuwanie, między mrówką a psem to cały kosmos. Psy kochają bezwarunkowo :) I to jest prawdziwa miłość. Wśród ludzi często gęsto nie ma takich uczuć. Co do niewolnictwa... to jeśli dobrowolne to jest uświęcone :) Zresztą, pies, gdyby chciał, to by nie był niewolnikiem. Zagryzłby swego pana :);) Dzięki
  14. Bardzo dobre rady :) 👍
  15. iwonaroma

    (styczniowy deszczyk)

    styczniowy deszczyk szarawy wieczór i płaszcz cały w błękicie!
  16. Miłość może mieć ograniczenia ;) Dzięki i również pozdrawiam @Radosław dziękuję :)
  17. ;) Dzięki. Również pozdrawiam
  18. Bardzo ładnie, malarsko :) Impresjonizm jest cudem w malarstwie. Nieco mi zgrzyta tylko 'niezdarne' - ale nie wiem czemu ;) Wyrzekanie się szarzyzny przez cienie - genialne :)
  19. ... :) Dzięki Niech żyją okna! :) Dzięki @Stary_Kredens dziękuję :)
  20. Wiem.
  21. ! :) Również pozdrowienia
  22. W ostatniej Angorze jest o farmerze z Ugandy co ma 12 żon, 105 dzieci i 568 wnuków. I ma już dość! Dość późno się zreflektował, ale lepiej późno niż wcale:) Nie ma co dążyć do nadmiaru, bo można zostać zgniecionym :)
  23. Słuszne spostrzeżenie. Również pozdrowienia :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...