Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) Nośny temat :) Dzięki @Dobry, Zły i Brzydki :) dziękuję
  2. Profesjonalne pisanie :)
  3. było nie było będzie nie będzie a teraz? bez wątpliwości jest
  4. :) Również zdrówka:)
  5. Cięższy kaliber. Super napisane
  6. 👍👏 Czy w walonkach czy w lakierkach Jacek pisze - jakość pierwsza :)
  7. 😊 wzajemne, miłej:) @Leszczym @Kamil Olszówka Dziękuję
  8. @Leszczym :) dzięki
  9. Ze wzajemnością :). Dzięki No tak ... czasem sformułowanie 'zacisze domowe' nijak się ma do rzeczywistości... Dziękuję :) @duszka @Dobry, Zły i Brzydki @Wiesław J.K. Dziękuję:)
  10. Super:)
  11. przerywaną wiatrem deszczem świerszczem trelem i Twoim kojącym głosem
  12. @poranki ... Dziękuję Agatko 💚 I również pozdrawiam
  13. :) To lato to też troszkę z przyczyn formalnych tj.by drugi wers był dłuższy. Ale nie tylko, chodziło mi o podkreślenie letniego skwaru, upału - choć w sumie nie wiem, czy oberwanie chmury wiosną jest możliwe:) Dziękuję:) :) Dziękuję @Marek.zak1 :) dzięki
  14. Rzeczywiście, biedzie należy przeciwdziałać, bo się zalęgnie na wieki :(
  15. Puenta powala :) Na prokrastynatora jedynie egzekutor ;)
  16. chodnik cały w liściach to nie jesień to w lato oberwanie chmury
  17. Super :)
  18. To prawda co piszesz. Mnie chodziło też o to, że prawdziwa, głęboka samotność jest bezsłowna. Pisząc wiersz lub choćby 'tylko' gadając trochę kokietujemy, bo tak naprawdę jesteśmy nastawieni na kontakt i go niejako prowadzimy/utrzymujemy. Nie jesteśmy wyizolowani w 100%. Dzięki :) @Dobry, Zły i Brzydki :) dziękuję
  19. iwonaroma

    Prawie ideał

    Prawda. Czyścioszki są najbardziej atakowane. Ale z drugiej strony brudy życia potrafią też zniszczyć... Jakie wyjście? Unikać skrajności. No, chyba, że się potrafi skrajnościom oprzeć :) Hejtowanie jest wg mnie gorsze niż nałogi.
  20. pisząc wiersz cały w słowach plączesz się i toniesz na dnie także słowo samotność?
  21. Od sławy lepsza Wisława :)
  22. ☺️
  23. Ładnie o zbliżeniu:) Odrobinę mi wadzi powtórka 'jej' 'jej' ale może niepotrzebnie:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...