Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    czarna wołga

    Ciekawie o tym strachu - tym skutkują przeciwieństwa. Czarna wołga... można zbić interes :);)
  2. iwonaroma

    Z bawienia

    @Pan Ropuch :) Dzięki
  3. @Czarek Płatak podziękowania:)
  4. @Czarek Płatak dzięki:)
  5. @Czarek Płatak :) dziękuję
  6. iwonaroma

    Z bawienia

    mają miejsce wtedy gdy bawiłeś się do upadłego upadłeś i masz już serdecznie dość. I oto jesteś wy-bawiony :)
  7. Dobrze rozumiesz Boga :) (Pewnie jest Ci wdzięczny :))
  8. Przewrotnie. Tam (u Herberta) pana od przyrody zabiły łobuzy od historii tu pana od historii wykończyli panowie od biologii. Historia nie tylko lubi się powtarzać ale także wywracać do góry nogami ;) Fajowy wiersz.
  9. Ciekawie - o kropce :)
  10. Tak, ale póki nie otworzy się to czy tamto bywa, że jesteśmy na nie skazani... Dzięki :) @Leszczym :) dziękuję
  11. @Leszczym :) dzięki
  12. Dziękuję :) Również zdrówka
  13. Tak, ale na szczęście nie istnieje poddno więc potem tylko droga do góry:) Dziękuję i również z uśmiechem pozdrawiam :) Dokładnie. Zawiść z powodu niespełnionego prowadzi na straszne ścieżki. Dzięki i również pozdrawiam Prawda. Ale jak poezja tańczy to licho się przewróci :) Dzięki i również pozdrowienia :)
  14. Świetne. Myśli niestety zatrzymują a czasem nawet zasłaniają bezpośredni ogląd rzeczywistości. Dzieci na szczęście nie mają takich dylematów:)
  15. Lepiej zgubić ogon niż głowę:)
  16. mają swoje eldorado ale także piekło tam zmieniają oblicze nie ufam chimerom
  17. iwonaroma

    (opuszczony dom)

    @Tectosmith :) dziękuję
  18. iwonaroma

    (pląsają drzewa)

    @Tectosmith :) dziękuję
  19. iwonaroma

    (wieczorna rzeka)

    @Tectosmith :) dzięki
  20. Twoje wiersze nie stricte religijne wydają mi się lepsze. W tych religijnych za dużo wg mnie epatowania i może nawet nachalności - ale ... są gusty i guściki :) Pozdrowienia
  21. Oryginalne z tym talerzem i duszą pokrewną bez pokrewieństwa krwi :)
  22. :) Myślę, że może chodzić o ten sam stan, tylko kwestia interpretacji słów: - istnieję - razem z całością - nie istnieję, bo istnieje 'tylko' całość :) Dziękuję i również pozdrawiam:) @Rolek @Łukasz Jasiński Podziękowania:)
  23. @Łukasz Jasiński Dziękuję
  24. :D ;) tak, to jest możliwe :)
  25. No tak... Ale stan bez myśli jest taki błogi... :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...