Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    krótka
  2. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    brzeszczot
  3. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    skoczek
  4. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    Gomułka gomółka
  5. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    karczemna kłótnia
  6. iwonaroma

    lim F- patrz pod nogi

    ;)
  7. @Marek.zak1 Fakt, ale myślę, że ona (ta cisza) w ogóle się tym nie przejmuje :) Dzięki i również pozdrowienia @jan_komułzykant Janku, jesteś prawdziwym dżentelmenem :) @jazzkółka ;) prawda :) Prócz ciszy naprawdę cichej znajdują się różne jej podmiany :( Wrzeszczące ale też dołujące np. grobowa... lub przed egzaminem:( etc.etc. Trzymajmy się ciszy takiej jak np.nad wieczornym jeziorem lub nad śpiącym dzieckiem :) Możliwości jest zresztą dużo, co jest pozytywne:) Dziękuję 🌱
  8. @jazzkółka :) no tak, negocjacje trudne, ale może nie warto z nią negocjować? :) A to, jaki będzie wynik ostateczny (nomen omen;)) to się okaże... :) Dzięki i również zdrówka:)
  9. Ślicznie:)
  10. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    piosenka
  11. @jan_komułzykant :))) 👍 Janku, wiadomo - ja piszę jak piszę, ale tak się cieszę, że inspiruję czasem do takich perełek, które Ty tworzysz :) Dzięki ☺️ i również pozdrawiam @poezja.tanczy :) Dziękuję bardzo i również miło pozdrawiam :)
  12. tak empatycznie...
  13. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    głaszcze
  14. hałas - czasami bywa, że często ale zawsze mija cisza jest zawsze wtedy gdy jest cicho a kiedy trwa hałas czeka cierpliwie w tle aż się hałas wywrzeszczy
  15. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    modelina
  16. @Konrad Koper dzięki
  17. @huzarc :) dzięki
  18. taki lekki i taki tani
  19. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    pleni się
  20. Dobre :) Z loży lepiej widać ;) no i może wygodniej... lecz parter wciąż ściąga do parteru :(
  21. ;)
  22. @Leszczym :) dzięki @Klip również podziękowania:)
  23. @Deonix_ :) dokładnie, im więcej tzw.ochrony danych osobowych tym więcej o nas wiedzą :);) wszyscy już jesteśmy zapisani w kartach :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...