Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 801
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym pisanie poezji rozwinęło mnie:)
  2. @Leszczym że Ci się chce?:) wzięłam sobie wolne, piękna pogoda:) nie przypuszczałam, że umiem tak dobrze gadać po angielsku:)
  3. @Leszczym małżeństwo to wielka praca:)
  4. @Leszczym gdybym nie wyglądała na poetkę, to nikt by się nie odważył:)
  5. druga ulica sezamkowa.
  6. taka zima jest za zimna, choć może być cudna.
  7. @Leszczym ale to nie jest odwaga:)
  8. @Leszczym nie tylko tam chodzę:) dużo kilometrów narobię:)
  9. @Leszczym nie, mam jeden kwiatek, ale go nie dotykam, żeby nie padł, ale lubię kwiaty. częściej dostaję cięte lub kupię. mówię o takich w parku, tam są i kwiatki, krzaczki, gałązki na wyciągnie ręki:)
  10. czasu patrzę na krzaczki i godzinami je trzymam, później się oglądam, co ja robię.
  11. ładne stwierdzenie.
  12. wiersz jak zegar.
  13. świetne, tacy zbrodniarze piją sobie herbatkę w ulubionej kawiarni jakby nic się nie działo, zajmują się swoimi przyjemnościami. Rosyjskie wojska i tak przejdą dalej niż za Warszawę pod pozorem przyjaźni.
  14. @Adam Zębala taka narzeczona nie jest gorąca :)
  15. @Annie lubię tę nutę zapachową:)
  16. Wykradnij mnie z łąki do wazonu albo lampionu, zwieram płatki, otulam się resztkami jasności. A ty pachnący wetywerią, ja olśniewająca goździkiem. Wszystko będzie spokojne w naszym bukiecie.
  17. odpoczywam w sumie, czytam i leżę, za a półtorej godziny idę sobie do kafejki i na spacer.
  18. czytając wiersz pomyślałam o wiewiórce, a ja nią nie jestem, ale jest sporo wiewiórek, jakiś wysyp:)
  19. jestem, pomaga mi to w życiu.
  20. @Leszczym jestem już zmęczona pisaniem, jutro z nikim nie piszę, będzie przyjemne spanie.
  21. @Leszczym bardziej niebezpieczne jest to z kimś się tutaj zadajesz:)
  22. @Leszczym nie wiem czemu się oddajesz:)
  23. @Leszczym dla mnie samo zakochanie nie jest wartością:) jeżeli by się ktoś oddał, to jest dla mnie kimś bliski, tak nie:)
  24. @Leszczym nie wychodzi mi pisanie, ale nie przejmuję się tym. od dziecka pisałam, moją mamę to nie dziwiło, że coś ładnego napisałam, jakby mnie znała bardziej niż ja siebie. ja się w Tobie nie zakocham, nie ma takiej opcji. we mnie się zakochuję, ale ja wszystkich zbywam:)
  25. @Leszczym moje życie to poezja:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...