Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Wędrowiec.1984 tak miało nie być, ale oczywiście różnie wychodzi. jutro wspaniały dzień piątek, cieszę się, bo jestem delikatnie podziębiona, ale może wyjadę na Cypr ocieplić się, na wiosnę podkurowałam się tam.
  2. @Ana nic w przyrodzie nie ginie:)
  3. @Ana my poeci jesteśmy wspaniali. nie widziałam, to nie chcę nikogo okazać:)
  4. fajne.
  5. @OloBolo oburza się ta osoba co znika:)
  6. @Julia Piasecka dziękuję, zerwane z krzaczków:)
  7. nie rozumiem tych oburzeń, skąd się to bierze:) ludzie sobie znikają po prostu.
  8. Jest.kochana Polska.
  9. Piękne.
  10. chyba lepiej nie planować nic, chociaż fajna historyjka.
  11. @Leszczym tylko podpisz książkę swoim imieniem i nazwiskiem:)
  12. @Lidia Maria Concertina południe Europy jest piękne.
  13. przebieraj:)
  14. @Leszczym dobrze, że tak zmieszałam:) zazdroszczę Ci nic nierobienia:)
  15. @Leszczym będę się zabierała do drugiej, będą w sumie trzy:) z resztą co mi pozostało:)
  16. @Leszczym nie czytam wiadomości, jestem mało uważna:) skleroza nie boli:)
  17. @Leszczym ja jestem bliżej baletu i lubię muzykę z baletu:) chcę się na coś wybrać w najbliższym czasie:) @Leszczym mam nadzieję, że podobała Ci się moja książka? :)
  18. @Leszczym od teatru wolimy poezję:)
  19. @andrew zima odległa, ale może przybliżyć się za parę dni:) mroźne dni już się czuje:) @[email protected] strasznie kocham jagody, maliny;)
  20. @Annuszka no nie wiem, mogą zachęcić kogoś roztropnego :)
  21. @Leszczym jest kilka straganów w Warszawie, teatr jest lepszy:)
  22. Alkohol szkodzi zdrowiu:)
  23. @Leszczym miło było Cię poznać:) podrowionka, jadę do mojej mamuś jak Ty:)
  24. @Leszczym Ciebie grzeje ciało i papieros :)
  25. @Tomasz Kucina wszyscy do mnie mówią Violuniu, Violetko. Tak, Dama Kameliowa to moja ulubiona, życia książka, jej romantyzm mnie ujmuje. A poniekąd jestem tą z opery, coś w tym jest, jednak imię pasuje do osoby:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...