@Wędrowiec.1984 tak miało nie być, ale oczywiście różnie wychodzi. jutro wspaniały dzień piątek, cieszę się, bo jestem delikatnie podziębiona, ale może wyjadę na Cypr ocieplić się, na wiosnę podkurowałam się tam.
@Leszczym ja jestem bliżej baletu i lubię muzykę z baletu:) chcę się na coś wybrać w najbliższym czasie:)
@Leszczym mam nadzieję, że podobała Ci się moja książka? :)
@Tomasz Kucina wszyscy do mnie mówią Violuniu, Violetko. Tak, Dama Kameliowa to moja ulubiona, życia książka, jej romantyzm mnie ujmuje. A poniekąd jestem tą z opery, coś w tym jest, jednak imię pasuje do osoby:)