Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 799
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Błogo w hamaczku:)
  2. U mnie całe podwórko było w jaśminie:)
  3. dotykiem mniszka pławię się w tobie opadam kwiatami wiśni niczym łabędź na wietrze
  4. @Leszczym czasem lubię zabłysnąć:)
  5. @Leszczym jestem dziwną dziewczyną:)
  6. @Leszczym chodzi o metafory, ale sens najlepszy:)
  7. @Dagto prawda, wyobraźnię skłaniam:)
  8. @Dagja nie jadłam nigdy, chociaż chodzę na spacery, cieszą te niejadalne:)
  9. @Dag szkoda, że u nas nie ma jadalnych kasztanów:)
  10. Zachęcający wiersz:)
  11. U nas brak śniegu:)
  12. Piszę o nadziei, która przebija się przez grubą warstwę i jest tak silna i mądra. Kiedy nie widać powstanie zawsze piękna rzecz, obserwacja natury, jesteśmy jej częścią. Dzięki za uwagę.
  13. Romantyczne nawet:)
  14. Fajne
  15. chciałabym w lepsze uczucia wierzyć słabym ciepłym promieniem byś ściągnął krople ze skóry na siebie śpiewam jak ptak małymi głosami albo przebijającym się ziarnkiem po zimie ujrzysz kwiat
  16. @Tectosmith chodziło mi, że wrócisz do wierszy:) moje wiersze, to moja filozofia życia :) dziękuję pięknie
  17. @Somalija najlepiej dla mnie z Warszawy blisko Powiśla, żeby nie latać :)
  18. @Somalija chcę przebrnąć zimę w ciepłe.
  19. @Somalijaraczej nie dałam mu takiej okazji haha
  20. Mogę zaprosić do siebie na herbatki, ma na produktywność, dobry sen, balans i skupienie, wypiłam na razie trzy smaki :) miłe są takie wiersze:)
  21. @Tectosmith ale wrócisz kiedyś?:)
  22. @Tectosmith tam jest życia króliczkom:)
  23. @Tectosmith nie wiem o co ci chodzi
  24. przyglądam się tobie króliczkom gdy zmyjesz mnie w całości delikatnym światłem przyciągnij może tam gdzieś pięknie dłonie oblepione białymi płatkami gdy wyciągam z twoich nadziei robię żółte ciasto jak żonkile czując delikatne muśnięcie
  25. @Somalija coś sobie uroiłaś haha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...