Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 794
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. po letnim śnie blaknę zmywana świeżym zapachem moje płuca to tańczące listki tylko na chwilę staniesz rozpłynę się w tobie
  2. @Rolek pozdrawiam Twoją babcię serdecznie:)
  3. Ładne imię :)
  4. @Dag czerń przełamuję kropkami, więcej noszę kolorów:)
  5. @Dag zazdroszczę Ci wysp:) ja sporo schudłam, mam ładną, ponętną figurę:)
  6. @Dag a u Ciebie jak jest?
  7. @Dag tak, nie gotowa na zimę, na niskie temperatury, dla mnie może padać :)
  8. @sisy89 pozdrawiam również :)
  9. @Krzysztof2022 na razie jestem tutaj w kraju, nie przejmuje się tym co będzie:)
  10. @bajaga1 tak, dziękuję:)
  11. Kocham mocno
  12. @Konrad Koper dojrzewam powoli:)
  13. gonię jeszcze za złotymi liśćmi łapiąc ciebie w słońcu jakby życie było zabawą czy straconym czasem ale nie w jednym kawałku
  14. publicznie się nie wypowiem nawet na pocztę, ale wszystko wiem, już w sierpniu o tym wiedziałam:) i wiem co będzie dalej:)
  15. Chciałabym wyjechać do Anglii, brakuje mi 3 lat do emerytury tam, czy uda mi się wyjechać, bo w 2025 roku będzie potężna już wojna w Polsce.
  16. @Leszczym zobaczymy, jak nie wyjadę na stałe gdzieś, bo tu szykuje wojna. Pół roku mogę być gdzie indziej.
  17. Fajne, dzisiaj u mnie w pracy, przyjechała żona jednego pracownika z Białorusi, nie taka młoda, ale wyglądająca młodziej, bo już ma dorosłe dzieci, ale z takimi jasnozielonymi oczami i delikatnie kręconymi włosami, jej kolor oczu, lazur turkusu i kolor włosów, był taki nietypowy, pierwszy raz widziałam taka urodę, a ona taka naturalna, bez makijażu, te dziewczyny co przyjeżdzają z Białorusi, one są inne od Polek, niezmanierowane, bardzo fajne i wykształcone dziewczyny, wszystkie są programistkami, jakby przyjechały z innego świata.:) faceci też spotykam z fajnymi oczami, mam kilku na oku, chociaż ja też się pewnie podobam. :)
  18. @Rolek oj tak:)
  19. @DominikR dziękuję
  20. @Wielebor zapachu, ilości było co niemiara :)
  21. Błogo w hamaczku:)
  22. U mnie całe podwórko było w jaśminie:)
  23. dotykiem mniszka pławię się w tobie opadam kwiatami wiśni niczym łabędź na wietrze
  24. @Leszczym czasem lubię zabłysnąć:)
  25. @Leszczym jestem dziwną dziewczyną:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...