Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 793
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Jacek_Suchowicz amen:)
  2. Ja czekam aż rozpuści się Antarktyda i zakwitnie:)
  3. @Rafael Marius trochę są podobne, jeżeli do mnie, to o osobie, której piszę:)
  4. @Rafael Marius tak samo:)
  5. @Rafael Marius tak, jest delikatny:)
  6. @Dag na razie zapada się w sen, ale to jest do czasu:)
  7. @Radosław dziękuję Ci i pozdrawiam wzajemnie:)
  8. @Leszczym oj co Ty nosisz w sercu?:)
  9. @Leszczym drony mogą wszystko:)
  10. Wczoraj nad moim oknem latały kolorowe drony, to było fajne, one szalały cicho:)
  11. @Marcin Szymański tak, jestem taką Calineczką:) pozdrawiam w pięknym nowym roku:)
  12. z dzwoneczka spadasz puszkiem a ja otulona tobą tańczę jak iskierki spokojnie przyjść jedną nogą potem drugą
  13. @Wędrowiec.1984 to mogłoby być coś uczuciowego:)
  14. @Wędrowiec.1984 tak, częściej myślę o tym co nie wydarzyło się:)
  15. @Wędrowiec.1984 będą też wilgotne rzeczy:)
  16. @Wędrowiec.1984 przed nami jeszcze taka zima, wykorzystajmy to:)
  17. @Wędrowiec.1984 można być dumnym z tego :)
  18. @Wędrowiec.1984 naprzemiennie, coś tam sobie zamoczyłam:) cieszę się z takich sytuacji:)
  19. @Wędrowiec.1984 pisałam ten wiersz, pieszcząc wypukły szron na ośnieżonych gałązkach w słońcu:)
  20. @Wędrowiec.1984 to taki pieszczotliwy wiersz:)
  21. @Leszczym ja jutro wybieram się na spacer, wszyscy będą spać:) pieniądze szybko rozpływają, ważne rozważne kupowanie tych najpotrzebniejszych rzeczy:)
  22. Ja chodzę też popatrzeć na ulicach, takich jak jest wielu:) już powoli zaczyna dudnieć:)
  23. Jesteśmy jedną nogą:) ciepły, piękny dzień :)
  24. @Leszczym ja chcę być w przyszłym roku lepsza dla siebie, pojadę w tropiki :)
  25. @Leszczym jestem typowo wege, mleko owsiane do kawy, żadnego mięsa nie jadam, owoce i warzywa i dzięki temu jestem zdrowa:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...