Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. wstaję z zamkniętymi oczami po wodę niezgrabnie wystawiam stopę za drzwi czy pokryjesz się fioletowymi chmurami będę najpiękniejszym przebiśniegiem
  2. @Leszczym dzięki ciepłe:)
  3. @Somalija to ja te dwie czynności lubię robić, jeżeli komuś smaki wegańskie będą smakować, to będzie mi wygodnie:)
  4. @Somalija mam oczywiście, ale jest dorosły:)
  5. @Somalijaprezent to chcę dać komuś:)
  6. po letnim śnie blaknę zmywana świeżym zapachem moje płuca to tańczące listki tylko na chwilę staniesz rozpłynę się w tobie
  7. @Rolek pozdrawiam Twoją babcię serdecznie:)
  8. Ładne imię :)
  9. @Dag czerń przełamuję kropkami, więcej noszę kolorów:)
  10. @Dag zazdroszczę Ci wysp:) ja sporo schudłam, mam ładną, ponętną figurę:)
  11. @Dag a u Ciebie jak jest?
  12. @Dag tak, nie gotowa na zimę, na niskie temperatury, dla mnie może padać :)
  13. @sisy89 pozdrawiam również :)
  14. @Krzysztof2022 na razie jestem tutaj w kraju, nie przejmuje się tym co będzie:)
  15. @bajaga1 tak, dziękuję:)
  16. Kocham mocno
  17. @Konrad Koper dojrzewam powoli:)
  18. gonię jeszcze za złotymi liśćmi łapiąc ciebie w słońcu jakby życie było zabawą czy straconym czasem ale nie w jednym kawałku
  19. publicznie się nie wypowiem nawet na pocztę, ale wszystko wiem, już w sierpniu o tym wiedziałam:) i wiem co będzie dalej:)
  20. Chciałabym wyjechać do Anglii, brakuje mi 3 lat do emerytury tam, czy uda mi się wyjechać, bo w 2025 roku będzie potężna już wojna w Polsce.
  21. @Leszczym zobaczymy, jak nie wyjadę na stałe gdzieś, bo tu szykuje wojna. Pół roku mogę być gdzie indziej.
  22. Fajne, dzisiaj u mnie w pracy, przyjechała żona jednego pracownika z Białorusi, nie taka młoda, ale wyglądająca młodziej, bo już ma dorosłe dzieci, ale z takimi jasnozielonymi oczami i delikatnie kręconymi włosami, jej kolor oczu, lazur turkusu i kolor włosów, był taki nietypowy, pierwszy raz widziałam taka urodę, a ona taka naturalna, bez makijażu, te dziewczyny co przyjeżdzają z Białorusi, one są inne od Polek, niezmanierowane, bardzo fajne i wykształcone dziewczyny, wszystkie są programistkami, jakby przyjechały z innego świata.:) faceci też spotykam z fajnymi oczami, mam kilku na oku, chociaż ja też się pewnie podobam. :)
  23. @Rolek oj tak:)
  24. @DominikR dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...