Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. A może to parezja. :) Pozdrawiam Krzysiek
  2. Czasem mam wstręt do gawędzenia. :)
  3. spojrzał na "obraz i podobieństwo" stało się wątpliwe że zrozumie jazz
  4. Utrata miała wiele nazw, ta jest już chyba ostatnia, kiedyś nazywała się Krzywda. Moim zdaniem trzecia strofa nie ma siły reszty tekstu. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Wydaje mi się że jest błąd w tytule, raj-paradise. Pozdrawiam Krzysiek
  6. Może i tak, jest to jednak swego rodzaju deklaracja wymagająca dużo szczerości. Wydawało mi się że prostota wypowiedzi jest tu na miejscu. Pozdrawiam Krzysiek
  7. Jeszcze raz dzięki, miło że wróciłeś do tego tekstu. Krzysiek
  8. Myślę że tematy wymuszają sposób podania ich podania. Dziekuję. Krzysiek
  9. Bez zbędnych komplikacji, taki temat. Pozdrawiam Krzysiek
  10. Krzysiu cała prawda ,zawarta w kilku wersach, dzisiaj rodzice mogą popłakać nad dolą i nie dolą swoich dzieci! wIEM, MOŻE NAZBYT WIEM ,,,TAKIE CZSY! pRZEPRASAM , ALE KOM MI SZALEJE , ZGŁUPIAŁ OD TROSK JAK I JA! POZDARWIAM! + Ja po krokach poznaje , ktory z moich synów wraca do domu, a (schodów pięć)! Dom, dobrze kiedy jest ciepły. Pozdrawiam Krzysiek
  11. (Od)dawanie daje przyjemność. :)
  12. matka wie wszystko z obowiązku nawet śpiąc skleja brzegi pierogów ojciec jest głuchy z przyzwyczajenia złodziej zdarzeń usiadł mu na głowie jestem ich dzieckiem z dobrych czasów mam dla ciebie duże zapasy miłości
  13. Cieszę się że Ci się podobał. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Trochę "okolicznościowy" tekst. Dzięki. Krzysiek
  15. Zapasy są duże, mam nadzieję że wystarczą. Pozdrawiam Krzysiek
  16. Wolę jak lepi pierogi niż smaży placki ziemniaczane. Chętni są na jedno i na dugie. Pozdrawiam Krzysiek
  17. matka wie wszystko z obowiązku nawet śpiąc skleja brzegi pierogów ojciec jest głuchy z przyzwyczajenia złodziej zdarzeń usiadł mu na głowie jestem ich dzieckiem z dobrych czasów mam dla ciebie duże zapasy miłości
  18. Mam nadzieję że dzięki drugiej części da się uwierzyć pierwszej. Dzięki za dobre słowo. Krzysiek
  19. jeden z lepszych... kiedyś pisałeś takie dobre i podobne w stylu, przemyślane i mocne... potem coś się rozluzowało, no i proszę powroty? (chyba się nie mylę?) bezet dobrze podpowiada :) Piszę mniej i zajmuje mi to więcej czasu. Powroty są przyjemne. :) Pozdrawiam Krzysiek
  20. Odpozdrawiam z Pruszkowa. Dzięki Mariuszu Krzysiek
  21. Czasem uda się napisć coś z sensem. :) Krzysiek
  22. Mieszkam w starej dzielnicy, więc mam za oknem pomoc w postaci żywej pocztówki. Pozdrawiam Krzysiek
  23. Dziękuję. Krzysiek
  24. A ja się wstydzę że nie czytałem Calvino, muszę nadrobić te zaległości. Odkłaniam się :) Krzysiek
  25. Przymrużyłem oko, nic a nic nie denerwuję się, traktuję Twoją interpretację jak wyciąg z tego tekstu, to jest to co dla Ciebie w nim najważniejsze. I cieszę się że sprowokował do takiej zabawy. Pozdrawiam Elu Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...