Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Dzieje się, tak lubię. Może można zmienić układ wersów w samym zakończeniu tekstu by optycznie wyrównać obrazek. Może można przez to pozwolić na większą "czytelność". Jeden z lepszych tekstów na orgu od dłuższego czasu. Pozdrawiam kkk
  2. Spokojnych Świąt. Wygrać, ale nie za wszelką cenę. Pozdrawiam Krzysiek
  3. "Wpierw zostań kimś jak Gates, Jobs, Bruce Lee czy inny Coelho Pablo, a wtedy zajmę się twoimi aforyzmami." Nie masz racji. Dobry aforyzm może stworzyć każdy pod warunkiem że będzie tego próbował. Znani osobnicy Homo Sapiens mają łatwiejszą drogę do propagacji, ot i wszystko. Pozdrawiam kkk
  4. Aforyzm (łac. aphorismus, gr. aphorismós) – złota myśl, sentencja, maksyma, gnoma, apoftegmat; zwięzła, lapidarna, przeważnie jednozdaniowa wypowiedź, wyrażająca ogólną prawdę filozoficzną lub moralną, w sposób zaskakujący i błyskotliwy. Aforyzmy może pisać każdy. Oczywiście lepsze lub gorsze. :) Pozdrawiam kkk
  5. Tekst pokrętny ale daje radę. Powiedzmy że nie wnikam w szczegóły naukowe, fizyka chemia astrofizyka.Forma zapisu która zapewne ma wnosić dodatkowe skojarzenia jest za bardzo roztrzepana, Nie wiem po co te duże litery. I kropliKrwi według mnie totalnie zbędne. Pozdrawiam kkk
  6. W trudzie i znoju znalazłemTwój tekst czytając od początku strony po kolei wszystkie inne. Chociaż nie do końca jestem przekonany czy akurat taka forma oraz pewne fragmenty tekstu nie powinny ulec korekcie, Jest to pierwszy tekst który docztałem do końca z zainteresowaniem.Pozdrawiam kkk
  7. wołanie na puszczy
  8. i słusznie. Cały czas mam nadzieję na pozytywne zmiany, szkoda mi orga na którym znalazłem ( kiedyś tam ) dużo dobrych rad, nawet takich typu - Kosz! Produkcja tekstów rośnie, czy to ma być wyznacznik jakości portalu? Zastanawiałem się kiedyś jak i czy można przeczytać i skomentować dziesięć tekstów w pięć minut. Teraz już wiem że to możliwe. :)
  9. Tylko dlatego że to warsztat nie zacytuję klasyka orgowego. Taki sam wysyp tego typu tekstów, niestety, ma miejsce i w innych działach. Głaskanie po główkach przynosi efekty. kkk
  10. a nawet rowem ( sic! )
  11. Niektóre teksty proszą się o docinki same. :)
  12. Jestem za utworzeniem działu dla "masochistów" którzy piszą teksty i są ciekawi odbioru. Dla tych którzy nie boją się krytyki, mają świadomość że czytający mogą mieć odmienne zdanie, nie traktują publikacji swoich tekstów jak sesji psychoterapeutycznych. Każda krytyka dzwolona. kkk
  13. Tekst z potencjałem, Przeczytałem kilka razy, po swojemu. Moim zdaniem wymaga lekkiej korekty, głównie razi mnie "enterologia". Można wicisnąć z tego tekstu więcej wiersza. :) Pozdrawiam kkk
  14. Ratujesz honor tego działu, pozdrawiam. kkk
  15. Może tak.... Nie każdy piszący >cokolwiek<, poezję czy też prozę, staje się w związku z tym jej znawcą lub krytykiem. Tworzenie elaboratów pod tekstami według mnie mija się z celem. Cenniejsza jest jedna, merytoryczna lub techniczna celna uwaga, niż dywagacje na temat co autor miał na myśli i w jakim celu to zapisał. Ocena nie jest obiektywna w każdym przypadku, o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma niezbywalne prawo napisać i ocenić jak tam sobie chce, oczywiście zachowując podstawy kultury. W związku z tym każdy sposób aby pokazać że tekst się podoba lub nie jest dobry. Zwłaszcza że komentarze krytykujące teksty właściwie tutaj już nie istnieją . kkk
  16. Dzięki za wizytę i czytanie. Pozdrawiam
  17. Dzięki. Pozdrawiam
  18. Paszkwil bo to nie jest spowiedź cierpiącego ze wstydu łamiących się kolan w porannej modlitwie nie klątwa ranionej sennością myśli krytycznie oceniającej boskość stwórcy rozmarzenie i ciemność niedoścignioną cyklicznie odrzucaniem podłych skrzydeł woskowanej miłości to jest zwykły donos na jedną butelkę co miała pomóc przespać noc jednak mnie oszukała
  19. Ok, poprawione. :)
  20. Przedrostek krypto, nie ma prostej odpowiedzi jak " to " w tym przypadku użyć. Kryptomarzeń użyłem najpierw, a chyba najpoprawniej to jednak krypto-marzeń. Dzięki za czytanie i dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Było bardziej rozlazłe, ale....trochę cięć pomogło. Pozdrawiam Krzysiek
  22. Okruch szukam korelacji między czasem i ciemnością kłębki wspomnień płyną ponad snami z fali kryptomarzeń próbuje urodzić się dzień nachalnie powtarzalny obraz dramatu
  23. Dzięki za czytanie i dobre słowo. Bardzo lubię ten film. Pozdrawiam
  24. Też tak robię, niestety to nic nie zmienia. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...