-
Postów
12 092 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka
-
Mowa wiersza
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na kalissa utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Oj, jak tupie nóżką ten Twój wiersz, jak mały brzdąc. Dawaj, dawaj mały, pokaż co potrafisz. Skojarzyłam Twój tekst z malutkim człowieczkiem, który zakłada ogromny kapelusz, żeby było go widać. Odwagi i powodzenia. dobrze Ci życzę :) -
Gitara
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Jedyna taka utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
Bo widzę, że Autorka dodaje jeden tekst po drugim, prosi o uwagi, komentarze, a od siebie innym nic nie daje. Trochę to egoistyczne, myślę. @Jedyna taka, pozdrawiam bez złośliwości :) -
Gitara
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Jedyna taka utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
Mała rada. Jeśli chcesz żeby komentowali Twoje teksty, komentuj innych, pozdrawiam :) -
Wiesz co, jeszcze jedna mała podpowiedź. Jak dodajesz nowy wiersz, to podajesz tytuł tam, gdzie jest ramka na tytuł. Nie musisz go powtarzać drugi raz, bo on zawsze będzie nad Twoim wierszem. Powodzenia :)
-
Każdy autor ma opcję "Edytuj" Klikasz tam, poprawiasz co chcesz i zatwierdzasz :)
-
Tytułu własnego utworu NIE obejmujemy cudzysłowem. Jest to błąd stylistyczny, ponieważ cudzysłów zarezerwowany jest w praktyce dla tytułów dzieł przywoływanych w tekście (choć znacznie lepiej jest to zastąpić kursywą) https://polter.pl/Tytul-zobowiazuje-8211-czyli-kilka-wskazowek-dla-mlodych-poetow-b6575 Pozdrawiam :)
-
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Andrzej_Wojnowski dziękuję :) @Jedyna taka, również dziękuję :) -
Moja melancholia
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Maria_M utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Srebrnopłoche, wszystko przez pośpiech -
Moja melancholia
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Maria_M utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Czarujący klimat, tęskny, pachnący, prawie oniryczny. Mnie pasuje, bardzo :) Mam tylko maleńki wtrącik, chodzi mi o słowo kroczy. nie pasuje, jakoś drażni. Może to tylko moje widzimisię, Nie będę nalegała, bo to Twoje dziecko, ale tę jedną wstążeczkę zawiązałabym tak: razem z deszczem mokną trawy srebnopłoche Tymczasem ściskam :) -
Uzewnętrznienie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na noMore_here utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Także spróbuję namówić Cię do pisania, do pracy. Kto raz się zaraził poezją, nie odpuszcza. Coś na zawsze pozostaje w krwi. Dużo czytaj, to wzbogaci Twoje słownictwo, zaangażuj fantazję (to świat większy od rzeczywistego, bo nie ma granic) nie obrażaj się na komentarze, doceń to, że prawdę trudniej powiedzieć i przyjąć niż pochwałę. Powodzenia :) -
Auto da fe
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Zawierucha7 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
A te żabki gdy skoczyły to się przecież nie zabiły pod mostem płynęła woda inny koniec, żabek szkoda. Uśmiechnęłam się do Twojego wiersza, doprawił mi smak kawy, pozdrawiam :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Zatem możliwe, że jesteśmy spokrewnieni? To popularne dosyć nazwisko, mnie zostało po mężu. Ponoć Wysoccy, to utracjusze, ale samo nazwisko mi się podoba, więc zostawiłam, a co tam. Gaźniku, proszę bez "pani" wszyscy jesteśmy z jednej rodziny, przynajmniej na tym portalu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Janko, a czepiaj się, robisz to tak wdzięcznie i z fasonem, że aż miło :) Przebudzenie po tamtym śnie, było tak nagłe, że wszystkie kropki pozostały w pościeli. Nie mogłam ich zbierać, bo zapomniałabym treści P: Już tu nie raz rozprawiałam i rozwlekałam się w temacie kropek. Mój Fiś na tym punkcie, czasem blednie i daje się nawrócić, ale przeważnie pozostaje uparty. Dziękuję, że byłeś, jesteś i, że będziesz. Miłego dnia :) -
No jak to co sprzedajesz? Wiersze! Są wiersze, które zabrałabym ze sobą. Czytałabym przed zaśnięciem, albo w wolnej chwili przy kawie, bo są mądre, poprawiają mi nastrój, humor. głaszczą, leczą. Nie drażnią, nie denerwują - są jak ludzie, których lubię. :)
-
Kiedy przy tobie zasypiam
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Małe, zgrabne, wdzięczne :) -
No, toś mu nagadał :) Pewnie prowadzisz pióro, a ono Ciebie słucha. Kupuję :)
-
Czy mógłbyś?
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Maria_M utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Myślę, że mógłby, obstawiam, że znalazłoby się więcej chętnych :) Dwa razy przesunięta średniówka ale nie przeszkadza w płynności, Ciepełka :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Maria_M kłaniam się wdzięcznie :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@madameglorise dziękuję :) @Annie_M Wyczerpujący, jak dla mnie komentarz, dziękuję i pozdrawiam :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@beta_b dziękuję :) -
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nato, napisałam go po przebudzeniu, był jak gorący chlebek, w sensie takim, że bardzo świeży, dopiero co się wypiekł. Dziękuję i pozdrawiam ciepło :) -
Natko, niewdzięczne w tym sensie, że gorzkie prawdy przełyka się trudno. Każdy woli być chwalony, a przełknięcie krytycznej opinii i przyjęcie jej, nie zawsze jest miłe dla autora. Pochwalić i poklepać po ramieniu, nie ma sprawy, ale mówić o błędach, ubrać to w najmniej bolesne słowa tak, żeby trafiły i odniosły skutek, to niełatwa praca. :)
-
Bronmusie, zarzuciłeś mi chowanie głowy w piasek, nie pisaniem komentarzy, tymczasem robisz dokładnie to samo. Też się bronię. Pamiętam jak domagałeś się działu Satyra. Mnie sam licznik odwiedzających mało daje. Zawsze można kogoś poprosić żeby to robił za Ciebie, żeby odświeżał co rusz stronę.Też mogę domagać się i prosić o zlikwidowanie licznika odwiedzin jeśli nie ma komentarza. I co dobrze by tak było? Ja wolę komentarze, nawet te jednosłowne. Nie mam żalu, o to, że ktoś napisze jedno słowo. Nie potrafi, nie może, nie chce więcej. Jedno słowo to więcej niż nic. Wiem, że @Mateusz wiele potrafi, ale żal mi kiedy czytam, że jeszcze chcemy to i tamto. To jak Bajka o Złotej Rybce. Baba za dużo chciała i na koniec nic nie miała. Teraz znowu przeszkadzają Ci serduszka, zawsze coś, co rusz coś Ci nie pasuje. Teraz TWA. Niestety, jest tak, że jak Ty nie będziesz komentował, do Ciebie też nie przyjdą, nic nie powiedzą, nic nie napiszą. Ja tego nie wymyśliłam, takie są zasady ogólnoludzkie. Pozdrawiam i kończę temat, już mi się nie chce gadać :)
-
Trochę za bardzo się reklamujesz, nie uważasz? To chyba mało skromne A ja czytam wiersze wszystkich. Lubię różnorodność, jest bardziej twórcza, niejednorodna i ciekawa. Pozdrawiam :)
-
jeszcze ciepły
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Czasem taki jest, nawet dosyć często. Po kropce musiałabym stawiać wielkie litery. A wielkie litery w małym wierszu wyglądają jak mały człowiek w dużym kapeluszu, po prostu śmiesznie. Psują mi wizerunek. Nie śmiej się proszę ze mnie, to takie małe moje dziwactwo :P