Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 748
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @hollow man teraz zastanawiam się czy to piękne kłamstwa czy czysta szczerość
  2. @Pan K. straszne , ale to tylko elektrony nie druk justowany, tak jakoś lżej na sercu gdy się pomyśli że litery komputerowe to nie czcionka tradycyjna
  3. @Jacek_Suchowicz w sumie to tak , potrzebują filarów
  4. @hollow man bozony to nie praczas to sen wybujałego fizyka
  5. @Charismafilos spoko , mam kurczaka z pieprzem ziołowym
  6. ...a koty liżą drogę mleczną pod włos
  7. i co wieszcz rzecze na to nagłe strapienie ? zwykła pogoda czy wieczne cierpienie?
  8. @hollow man była ładna wibra śpiewały ptaki słońce świeciło , miło ale przyszły chmury a z nimi bzdury
  9. a już było tak ładnie
  10. @Alicja_Wysocka miasto kobiet Tomek Makowiecki takie coś śpiewa
  11. jak ikar ptaki były latały zbyt wysoko teraz jakoś mniej wystrzałowo to miło gdy z z głębi lasu coś zaśpiewa w słoneczny dzień i nie zerwie się wiatr
  12. pacjent roszczeniowy
  13. bazyl_prost

    haiku

    @violetta it's getting late
  14. bazyl_prost

    haiku

    podpowiem że akurat nie bombowy, to moje wiersze więc mi nie dokładaj niedopowiedzeń z naciskiem
  15. bazyl_prost

    haiku

    @violetta ale ludzie są okropni
  16. bazyl_prost

    haiku

    @violetta ja dzisiaj ofiarę z kurczaka robię , mam fileta kochany kurczak z hodowli ściółkowej w air fryierze skończy biedak
  17. bazyl_prost

    haiku

    @violetta a kusiłaś już wiosną...
  18. smażony olej idzie w boczki, czego to ludzie nie wymyślą
  19. @Bożena De-Tre im bardziej ktoś górnolotny tym wieksze ryzyko wystąpienia pasożytów
  20. bazyl_prost

    haiku

    ptaki wywołują oby słońce nie deszcz nie za wszelką cenę Ptak zaśpiewał słoneczny dzień póki co chłody
  21. @andrew nie rozumiem tego żartu , moje wróble jedzą zboża
  22. @Magdalena absyntu nie ma akurat ale jest herbatka z piołunu @bazyl_prost ech , to się madzia gdzieś zgubiła
  23. @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają
  24. @UtratabezStraty ja myślę że faktycznie prawdziwa apokalipsa to sterylność
  25. @violetta muszę wywietrzeć z tej cebuli , dobranoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...