Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wiedźma

Użytkownicy
  • Postów

    631
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez wiedźma

  1. @violetta Violu - równy ;) Dziękuję, ciepło pozdrawiam
  2. @Charismafilos dziękuję. Serdecznie pozdrawiam.
  3. Tyka zegar Prawda krzyczy Równy rytm Nie pytam Jestem Witraże z lodu Nóż z powietrza Tnie myśli Lawa zastyga Bije ciepło Bije źródło Nie popiół Nie pustynia Spokój to rytm. Mój. Równy.
  4. @Piotr Samborski Tak. Dziękuję za komentarz, pozdrawiam serdecznie
  5. @Berenika97 również przeczytalam trochę o tym obrazie. Ma piękne przesłanie. Serdecznie pozdrawiam.
  6. @Stary_Kredens, @Wochen, @Poet Ka, @Waldemar Talar, @Stukacz dziękuję za zatrzymanie się, jest mi bardzo miło. Dziękuję, że jesteście. Pozdrawiam ciepło.
  7. @Berenika97 dziękuję serdecznie za ciepłe słowa. Jest mi bardzo miło. Uściski.
  8. @tetu dziękuję ;))) Budowany cegła po cegle. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za odwiedziny.
  9. @Charismafilos nie poczułam, biorę słowa @violetta i Twoje na barki.Słowa mnie nie uraziły. Trzeba mieć do siebie dystans. Ostatnio mi go trochę brakowało. Wracam jednak na swoje stare tory. Dziekuję raz jeszcze za tą miniaturkę inspiracji.
  10. @Charismafilos portal służy do wyrażania opinii i dzielenia się nimi. Odpowiadałam szczerze i jeśli ktoś chce to skrytykować lub docenić - bardzo proszę , po tu jesteśmy. Nie pozuje, że jestem poetką, bo się nią nie czuję.
  11. @Charismafilos ja również szanuje Twoje;) Nie wiem czy będzie liryczna. Nie uważam, aby było w tym coś złego, że otwarcie się mówi o uczuciach. Każdy ma prawo do własnych myśli i uczuć. U mnie zawsze to co w sercu to i na języku. Skoro Cię to zainspirowało do napisania tej miniatury to jest mi bardzo miło i dziękuję za to.
  12. @Charismafilos każdy ocenia według siebie. Mnie moja " nagość " nie przeszkadza.
  13. wiedźma

    Haiku majowe

    @aff kończy się maj, może to na jego pożegnanie :)
  14. @Charismafilos nie zawsze też " nagość " krepuje. Warto czasem w sobie pewne rzeczy czy też sprawy przewartościować i przemyśleć, wyciągnąć wnioski. Piękna inspiracja. Pozdrawiam.
  15. @Charismafilos to by musiał być dramat, haha. Trochę dystansu do siebie też nie zawadzi;)
  16. @Charismafilos przemyślę, zachęciłeś mnie :) Dziekuję
  17. @Charismafilos nie mam nic do ukrycia. Jest tu wiele wspaniałych poetek i poetów. Ja dopiero " raczkuje ". Nie wstydzę się własnych uczuć.
  18. @Charismafilos nie czuję się poetką ;))) Pozwalam sobie na słabości;)))
  19. @Charismafilos nie odebrałam tego w ten sposób;))) powiedzmy, że był to skrót myśli bez zbędnych ozdobników.
  20. @Charismafilos mniej uczuciowe, prawda. Pasuje do kogoś, kto nie chciał powiedzieć więcej.
  21. @Charismafilos zawsze chciałam mieć dzieci, więc i to w same w sobie jest impulsem. Akcja - reakcja. Masz rację.
  22. @Charismafilos ja kocham moje dzieci bezwarunkowo, trudno ocenić czy potrzebny był impuls w sensie dosłownym.
  23. @Charismafilos czyli mamy sedno. Zastanawia mnie to teraz czy jako matka potrzebowałam takiego impulsu. ..
  24. @Charismafilos myślę, że musi też wystąpić impuls.
  25. @Charismafilos Myślę, że tak.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...