Tyka zegar
Prawda krzyczy
Równy rytm
Nie pytam
Jestem
Witraże z lodu
Nóż z powietrza
Tnie myśli
Lawa zastyga
Bije ciepło
Bije źródło
Nie popiół
Nie pustynia
Spokój to rytm.
Mój.
Równy.
@Stary_Kredens, @Wochen, @Poet Ka, @Waldemar Talar, @Stukacz dziękuję za zatrzymanie się, jest mi bardzo miło. Dziękuję, że jesteście.
Pozdrawiam ciepło.
@Charismafilos nie poczułam, biorę słowa @violetta i Twoje na barki.Słowa mnie nie uraziły. Trzeba mieć do siebie dystans. Ostatnio mi go trochę brakowało. Wracam jednak na swoje stare tory.
Dziekuję raz jeszcze za tą miniaturkę inspiracji.
@Charismafilos portal służy do wyrażania opinii i dzielenia się nimi.
Odpowiadałam szczerze i jeśli ktoś chce to skrytykować lub docenić - bardzo proszę , po tu jesteśmy.
Nie pozuje, że jestem poetką, bo się nią nie czuję.
@Charismafilos ja również szanuje Twoje;)
Nie wiem czy będzie liryczna. Nie uważam, aby było w tym coś złego, że otwarcie się mówi o uczuciach.
Każdy ma prawo do własnych myśli i uczuć. U mnie zawsze to co w sercu to i na języku.
Skoro Cię to zainspirowało do napisania tej miniatury
to jest mi bardzo miło i dziękuję za to.
@Charismafilos nie zawsze też " nagość " krepuje. Warto czasem w sobie pewne rzeczy czy też sprawy przewartościować i przemyśleć, wyciągnąć wnioski.
Piękna inspiracja.
Pozdrawiam.