Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wiedźma

Użytkownicy
  • Postów

    631
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez wiedźma

  1. wiedźma

    Kropelki deszczu.

    @Berenika97 pięknie;))) Uściski.
  2. @Michał Pawica fajny tekst ;) Pozdrawiam
  3. @hollow man To zapis procesów , gdy znana ciemność pulsuje w nocy, aż z podmiotu wykipiały słowa, które niosą nie treść, tu mamy tylko zapach rozkładu — czyli emocję zamiast logicznego komunikatu. Świetna treść, pozdrawiam.
  4. @Berenika97 mnie czasem też łapie, odpoczywaj i się kuruj. :))
  5. @Berenika97 wiersz klimatyczny bardzo . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, uściski.
  6. @Berenika97 to świetne odczytanie :)) To stop klatka. Dziękuję za docenienie wiersza. Pozdrawiam z uśmiechem :) 🪻
  7. @Berenika97 jesteś niesamowita ! Właśnie tak mi to przypisaniu w " sercu grało ". Bardzo, bardzo dziękuję;) Pozdrawiam.
  8. @Berenika97 dziękuję bardzo. Bardzo mi miło, że to zauważyłaś. Miło, że już jesteś , zdążyłam się stęsknić ;) Uściski .
  9. @Migrena to także świetna interpretacja, bardzo Ci za nią dziękuję. Pozdrawiam z uśmiechem;)
  10. @Trollformel z nieukrywaną przyjemnością przeczytałam;) Pozdrawiam serdecznie.
  11. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję bardzo i cieszę się ogromnie z tego, że daje refleksję :)) Pozdrawiam ciepło.
  12. @LessLove bardzo dziękuję, Jak to mówią wszystko przemija i zostaje (...). Pozdrawiam Cię;) @Alicja_Wysocka Alu my też jesteśmy podrapani czasem, mimo to trzeba iść dalej i patrzeć;) pięknego poniedziałku, uściski ;)
  13. @Mel666 ja jestem zachwycona i czekam na więcej :)Jak czytam to, co piszesz to czuję , że mi to w sercu " gra". Więcej wiary. Wszystko inne masz. ;))❤️
  14. @hania kluseczka Dziękuję za przeczytanie między wersami:))) Rama nie jest od ozdoby. Jest od tego, żeby trzymać obraz pobrudzony życiem. Dziękuję za świetny komentarz. Pozdrawiam ciepło .
  15. @Mel666 zachwycasz ;) Świetny kadr. Pozdrawiam
  16. @Mel666 polecam się:). Jestem zachwycona Twoimi pomysłami i piórem. Pozdrawiam:)
  17. @piąteprzezdziesiąte Masz rację. Postęp ma czyste szyby. Ale brudna rama lepiej pamięta. Pozdrawiam
  18. @Waldemar_Talar_Talar Masz rację, to dobry "przepis". Pozdrawiam
  19. Obraz w brudnej ramie Na smutnej klatce kamienicy Farba spękana Jak skóra po lecie Warstwa kurzu Przykrywa przesłanie Rama brudna Od ludzkich rąk Pod nim butelka Pół pełna, pół pusta Ludzie z obrazu Patrzą przez ludzi Zimno. Żarówka miga Ktoś pali na schodach Dym zostaje W tej mgle Nie widać płaczu Farba spływa po ścianie
  20. @piąteprzezdziesiąte świetne!
  21. Czasem i " wiedźmę" coś poruszy haha.
  22. Jestem dziś zakręcona;) nawet zapomniałam polubić;) gafa naprawiona ;).
  23. @Poet Ka w bardzo pozytywnym wydźwięku ;) lubię jak pisanie przynosi refleksję :) przepraszam, że wcześniej nie doprecyzowałam. Zawsze piszesz tak, że zachwyca :)
  24. @Poet Ka po przeczytaniu nasunęła mi się myśl: "Piękne pisanie to takie, po którym czytelnik zamyka książkę i patrzy przez okno 10 minut. " C.S. Lewis. Po Twoim ciągle patrzę w okno;) 🪻🪻🪻
×
×
  • Dodaj nową pozycję...