-
Postów
631 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez wiedźma
-
@Berenika97 pięknie;))) Uściski.
-
Nawet psa cień...
wiedźma odpowiedział(a) na Michał Pawica utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Michał Pawica fajny tekst ;) Pozdrawiam -
@hollow man To zapis procesów , gdy znana ciemność pulsuje w nocy, aż z podmiotu wykipiały słowa, które niosą nie treść, tu mamy tylko zapach rozkładu — czyli emocję zamiast logicznego komunikatu. Świetna treść, pozdrawiam.
-
Kronika rozkwitu cz.4
wiedźma odpowiedział(a) na Berenika97 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 mnie czasem też łapie, odpoczywaj i się kuruj. :)) -
Kronika rozkwitu cz.4
wiedźma odpowiedział(a) na Berenika97 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 wiersz klimatyczny bardzo . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, uściski. -
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 to świetne odczytanie :)) To stop klatka. Dziękuję za docenienie wiersza. Pozdrawiam z uśmiechem :) 🪻 -
@Berenika97 jesteś niesamowita ! Właśnie tak mi to przypisaniu w " sercu grało ". Bardzo, bardzo dziękuję;) Pozdrawiam.
-
@Berenika97 dziękuję bardzo. Bardzo mi miło, że to zauważyłaś. Miło, że już jesteś , zdążyłam się stęsknić ;) Uściski .
-
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Migrena to także świetna interpretacja, bardzo Ci za nią dziękuję. Pozdrawiam z uśmiechem;) -
@Trollformel z nieukrywaną przyjemnością przeczytałam;) Pozdrawiam serdecznie.
-
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar dziękuję bardzo i cieszę się ogromnie z tego, że daje refleksję :)) Pozdrawiam ciepło. -
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@LessLove bardzo dziękuję, Jak to mówią wszystko przemija i zostaje (...). Pozdrawiam Cię;) @Alicja_Wysocka Alu my też jesteśmy podrapani czasem, mimo to trzeba iść dalej i patrzeć;) pięknego poniedziałku, uściski ;) -
@Mel666 ja jestem zachwycona i czekam na więcej :)Jak czytam to, co piszesz to czuję , że mi to w sercu " gra". Więcej wiary. Wszystko inne masz. ;))❤️
-
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@hania kluseczka Dziękuję za przeczytanie między wersami:))) Rama nie jest od ozdoby. Jest od tego, żeby trzymać obraz pobrudzony życiem. Dziękuję za świetny komentarz. Pozdrawiam ciepło . -
@Mel666 zachwycasz ;) Świetny kadr. Pozdrawiam
-
@Mel666 polecam się:). Jestem zachwycona Twoimi pomysłami i piórem. Pozdrawiam:)
-
Dusza.
wiedźma odpowiedział(a) na Leszek Piotr Laskowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Leszek Piotr Laskowski pieknie ujęte Pozdrawiam -
Obraz w brudnej ramie
wiedźma odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@piąteprzezdziesiąte Masz rację. Postęp ma czyste szyby. Ale brudna rama lepiej pamięta. Pozdrawiam -
Wyśmiać deszcz i wiatr uszczypnąć echo
wiedźma odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar Masz rację, to dobry "przepis". Pozdrawiam -
Obraz w brudnej ramie Na smutnej klatce kamienicy Farba spękana Jak skóra po lecie Warstwa kurzu Przykrywa przesłanie Rama brudna Od ludzkich rąk Pod nim butelka Pół pełna, pół pusta Ludzie z obrazu Patrzą przez ludzi Zimno. Żarówka miga Ktoś pali na schodach Dym zostaje W tej mgle Nie widać płaczu Farba spływa po ścianie
-
Kamaalfabet
wiedźma odpowiedział(a) na piąteprzezdziesiąte utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@piąteprzezdziesiąte świetne! -
Czasem i " wiedźmę" coś poruszy haha.
-
Jestem dziś zakręcona;) nawet zapomniałam polubić;) gafa naprawiona ;).
-
@Poet Ka w bardzo pozytywnym wydźwięku ;) lubię jak pisanie przynosi refleksję :) przepraszam, że wcześniej nie doprecyzowałam. Zawsze piszesz tak, że zachwyca :)
-
@Poet Ka po przeczytaniu nasunęła mi się myśl: "Piękne pisanie to takie, po którym czytelnik zamyka książkę i patrzy przez okno 10 minut. " C.S. Lewis. Po Twoim ciągle patrzę w okno;) 🪻🪻🪻