Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 169
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @huzarc odwagi! to tylko gra... :)
  2. @lena2_ nie będę spojlerzył ;) ale chyba wolę zostać przy tej pozytywnej wersji "onej" :)
  3. @hollow man ciekawa inspiracja. Obejrzę ten film na jego 50 rocznicę ;)
  4. @lena2_ ciekawa konwencja! Choć mam co najmniej z dwa typy na "oną" ;)
  5. @Ewelina też tak lubię! Dziękuję :) alternatywny tytuł, mógłby być - bardziej ;)
  6. @lovej dobre! choć najbardziej ciekawią mnie inspiracje... - definicja miłość, świetny temat! I nie wiem czy to przypadek, ale wizualnie fajnie się rozkręca też ten wiersz, coraz dłuższe wersy... :)
  7. @hollow man bracie, dobre! trafia do ścisłego umysłu.
  8. @Leroge wybacz, militarny nastrój udzielił mi się i stąd to... :)
  9. @Azraell ciekawa koncepcja, myślę, że nadal jest w tym potencjał! Dobre! :)
  10. @Myszolak zmyślne! chyba dołączę do fandomu ;)
  11. @Nikodem fajne, choć skojarzyło mi się z niepowodzeniem w "Love is blind" ;)
  12. @orkan11 w pendolino ;) tam są tylko miejsca siedzące, niebezpieczna prędkość.
  13. @Pan K. dobra modlitwa!
  14. @Pan K. odwagi, całe życie uczymy się kochać! :)
  15. @Berenika97 nie się nie stało. Pisanie przez internet ma tą słabość, że ciężko czasem wyczuć co interlokutor ma na myśli :) Dlatego warto dopytać :) Pozdrawiam serdecznie :) @Berenika97 ja np. lubię u Ciebie nieoczywistą perspektywę narracji, często mnie zaskakujesz! Podziwiam ten talent u Ciebie.
  16. @Berenika97 rozumiem. Tylko dopytam - czy to wskazanie tylko dla mnie, czy ogólna zasada pod Twoimi wierszami?
  17. @Berenika97 ciekawa perspektywa, ale Twój znak rozpoznawczy :) Pokoju nie da się wytworzyć.
  18. Charismafilos

    3

    @nostalgia świetny... trailer :) co dalej?!?!!?
  19. @violetta muszę wierzyć na słowo, nie widziałem Twojego sadu ;)
  20. @Lenore Grey śliczne!
  21. @violetta Poznacie ich po ich owocach. [Mt7,16] Pozdrawiam.
  22. @Magdalena czyżby unikający styl przywiązania? ;)
  23. @Magdalena w ogień... tak, ale niekoniecznie wzniecony przez tego pana ;)
  24. @violetta czyli blisko już jesteś... ;) Ja wciąż borykam się z : Jeśliby ktoś mówił: «Miłuję Boga», a brata swego nienawidził, jest kłamcą, albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi. [1J4,20]
  25. @Magdalena inaczej: za Kazikiem nie idę!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...