Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Alicja_Wysocka mogę Cię przyjąć jako odpowiedzialną za aprowizację... znasz się na tym świetnie ;)
  2. @Berenika97 wybacz, ale nie silę się na refleksję... za dobrze znam chłód prześcieradła i nieprzekraczaną granicę połowy łóżka...
  3. @Alicja_Wysocka jest taka kraina, gdzie pośród starodawnego lasu znajdują się... kopalnie cukru. Znałem kiedyś gościa, wstrętny typ to był, mówił tylko jak postawiło mu się setkę czystej. Po czwartej, czy piątek setce niby mu się przypominało, że pracował kiedyś z kolesiem, który co noc bredził coś przez sen o jakiś szybach pełnych cukru, o pociągu na paliwo glukozowe - świr. Ale kiedy umarł, zostawił po sobie mapę... Nic więcej nie powiem, montuję właśnie ekipę, która chce z tej mapy skorzystać.
  4. @Alicja_Wysocka nie chcę straszyć, ale to wygląda na seryjnego przestępcę...
  5. @Triengel odwagi! najcięższa walka wciąż przed Toba! :)
  6. @Pan K. dobrą drogą podążasz i w dobrych zawodach bierzesz udział bracie! :)
  7. @andrew dobra Źródło natchnienia :) Chociaż ucięcie końcówki wersu chyba celowe pod... naprawiaczy ;)
  8. @beta_b dziękuję! przy dobrej treści nawet i w piosenek to się zmieści ;)
  9. @Leroge zuch! Jak druh! :)
  10. @KOBIETA każdy o nim słyszał, nikt nie widział ;) Ja - bardziej Graala :)
  11. @Myszolak ciekawy! Podoba mi się. A zwłaszcza to:
  12. O, Yeti...! szkoda... Skoda Yeti? ;)
  13. @hollow man oj stary, nie będę hołdował przecież mojej ignorancji!
  14. @Konrad Koper O!Yeti ;)
  15. @hollow man szacun bracie, ale nie dorastam do takiej sztuki.
  16. @gabriel123 z ideą się zgadzam!
  17. @Pisarzowiczka zmyślne! fandom pozdrawiam :)
  18. @tetu muszę to sobie przemyśleć... nie wiem jak się ustosunkować, jeszcze.
  19. @lena2_ cudne wprost! :)
  20. i tej wersji się trzymajmy! Uszanowanie dla przyjaciółki... szczere i serdeczne.
  21. @Berenika97 znaczy nieporozumienia nie ma ;) A sprawa jest!! Kolejny już Twój wiersz, który... nawiązuje niezwykle sugestywnie do mojego życia... Mówiłem kiedyś, że mnie jakoś szpiegujesz z okna naprzeciwko ;) to może być prawda...
  22. @Berenika97 sam też nie byłem ekstremalnie precyzyjny, mogło tak zabrzmieć - wybacz. Nie ma sprawy, jak dla mnie :)
  23. @Berenika97 zbyt to ja się wczułem w sytuacje PL... Ty pisz pisz dalej :) Dziękuję.
  24. @Somalija uszanowanie miłej Pani! miło Cię czytać :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...