-
Postów
2 157 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez Charismafilos
-
@Konrad Koper dziękuję, ale onieśmielony się czuję, nieco ;)
-
@.KOBIETA. taki jest plan :) choć to już naprawdę dużo ;)
-
Nadzieja na nadzieje
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota dziękuję za Twój komentarz, historyjkę skądinąd znałem, ale zgadzam się - nie po to Pan Bóg stworzył świat i polecił, czyńcie go sobie poddanym, aby miała - zawsze - wykraczać poza prawa i zasady na poczet świata ustalone. -
Choć oczy Zamknięte miała Podała rękę I prowadzić się dała.
-
Nie mój świat
Charismafilos odpowiedział(a) na Fatalne_przemyślenia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Fatalne_przemyślenia <- to mój komentarz ;) Twój świat jest taki jaki chcesz, aby był :) Odwagi! jest Ktoś kto zwyciężył świat :) -
@iwonaroma na pewnym poziomie rzeczywiście miała wszystko w tyle :) oczami duszy była już tam, gdzie nic złego nie może uczynić człowiek :) Dzięki za odwiedziny!
-
Nadzieja na nadzieje
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Gosława niezbyt lubię to powiedzenie i uważam, że jest krzywdzące, powstałe może z rozpaczy (przeciwieństwo nadziei) i bólu... Pozbawiając się nadziei brniemy w zgorzknienie, cynizm i finalnie w nienawiść. na ile tu nadziei, a na ile zaniedbania? ;) W moim systemie wartości nadzieja jest cnotą teologalną - czystą łaską Boga, nie da się tego wycisnąć z samego siebie :) Odwagi! każdemu może się przytrafić... nadzieja ;) -
Nadzieja na nadzieje
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@obywatel dziękuję za chyba trafny opis mojej postawy (i to bez AI ;)) Ponoć ten kto mówi, że znalazł Boga i go poznał - w tej samej chwili Go utracił, bo dla człowieka nie jest możliwe ogarnięcie Boga :) Pokora jest prawdą o moim życiu. Miłość jest... też taka jak napisałeś i czasem taka, że nie potrafimy jej zrozumieć. Mnie świadomość tego, że Ktoś ma rękę nad tym wszystkim - bardzo ułatwia życie :) Pędzę na spotkanie z Żywym Bogiem! Pięknej niedzieli! :) -
Nadzieja na nadzieje
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@obywatel dziękuję! cieszę się, że przemawia przez moją pisaninę jakaś spójność i autentyczność, przepleciona oczywiście ludzką słabością. I tak - dostrzegłeś sedno moich poszukiwań szukam Tego w którym żyjemy, poruszamy się i jesteśmy - Pana rezonansu można by rzec. A Jego ponoć najłatwiej i też najtrudniej spotkać w drugim człowieku. Podoba mi się Twoja teoria rezonansu jako objawu? miłości :) I piękne jest to, że każdy swoją drogą dochodzi do tego poznania :) -
między nocą a nocą
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow man bracie - piękne! zatrzymało mnie... -
Życie do wynajęcia
Charismafilos odpowiedział(a) na Magdalena utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Magdalena jakoś mi się przeczytało: życie do wnętrza... może to jakiś trop? -
Wywrota wnętrza
Charismafilos odpowiedział(a) na Trollformel utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Trollformel fandom pozdrawiam! Wstań z kolan! ;) chyba, że niedźwiedź wciąż ryczy... ;) fajna perspektywa :) -
@Gosława takiej puenty było tu trzeba! Spłynęłaś jak objawienie z nieba Dodać już nic nie potrzeba Wszystkich nas i tak przykryje gleba ;) KUTRYNA! tadam! :)
-
@Gosława Pani pozwoli, że odpowiem typowi od rowerów??? :) @hollow man Zakrzykniemy z balkonu Nie mówiąć nikomu Wyrzucimy z siebie życie To w Krakowie to w Madrycie I nas nazwą durną zgrają Bo to - łachy - się nie znają!
-
@Gosława jak nie wolno, a trzeba to można :))) w naszym wieku i o tej porze to można poudawać chociaż, że umiemy się bawić ;)
-
@Gosława ale marudzisz na starość... ok, to ja będę piękny, a Ty... gotowa ;) a @hollow man będzie pilnował rowerów :)))
-
@Charismafilos fakt... świat od tego czasu zmarniał... ale my?? wciąż piękni... i gotowi ;)
-
a ja miastowy... lubię nawet w upał 35°C :)
-
@hollow man Rozgrzewamy się co najwyżej. chyba termoforem pod pierzyną ;)) @Gosława noc młoda, make-upa zarzucaj w autfita się wbijaj i idziemy w miasto ;) będziemy recytować na rogach ulic i placach... :))
-
@Gosława a bo my fajne chłopaki jestemy :)
-
@Charismafilos mi tu o jakiś obwodach napominasz ;)
-
@Gosława czy Ty mnie obrażasz: ?????
-
@hollow man almost well-done ;)
-
@Somalija ostatni wers zostawia dużą swobodę interpretacji ;)
-
@hollow man o to to, już miałem mówić własnie bracie! Dzień dziecka się zbliża - fajnie by było... @hollow man choć mój ulubiony ostatnio to taki: