Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 734
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @A-typowa-b szczerze a-b - ja chyba nie o zalecaniu tutaj pisałem. Cóż wyszło jak niewyszło:))
  2. @Andrzej_Wojnowski fajny i głęboko mądry oraz dobrze napisany tekst :))
  3. @Michał1975 Panie Michale niech Pan uważa na komentarze, bo się jeszcze odgryzę :))
  4. Ktoś kiedyś po coś wybił mi kilka zębów. Może nawet trzonowce? One nie odrosną, bo nie odrastają. Miałko – koślawym wyrazem twarzy potwierdzam i potwierdzam, że się zgadzam i zgadzam. Przytakuję ile mogę, a dużo mogę - przytaknąć – - przełknąć - - przywyknąć - Jednym słowem zgadzam się. Zgadzam się na wszystko. Na to i tamto również. Też na zaś. No jasne, że tak. Wybacz mi mój drogi, że nie pytam co planujesz. Twoja odpowiedź straciła dla mnie jakiekolwiek znaczenie.
  5. @P.S. PS. Cudna puenta :))
  6. @Konrad Koper w mojej opinii świetny tekst.
  7. @Rafał Hille Świetny tekst. Brawo!!!
  8. @arkadius hej, może ciut paradoksalnie podoba mi się Twój tekst.
  9. @Antoine W serio myślę, że zgrabnie układałeś słowa. Twoje wiersze wyróżniają się kompozycyjnie. Spora to wartość :))
  10. @Antosiek Szyszka a mnie się podoba bardzo, tylko że wersja polska, bo ja angielski już tylko trochę :)
  11. @Bez,nocą ładnie smutne. Ach my połamani...
  12. @Natuskaa fajny tekst bo pomysłowy i rzeczywiście nietuzinkowy:) Super.
  13. @michal1975-a Dla mnie bomba :))
  14. @Antoine W mojość utworu też się liczy:)) Dzięki;)
  15. @[email protected] szanuję i liczę się z Twoim zdaniem. Wiersz napisałem całkowicie sam. Myślę, że jakby się nad nim trochę pochylić wcale nie jest tak głupi. To jest całkiem mądra para :)) Ale się nie znam :)
  16. @[email protected] Grzesiu, napisałem żartobliwy wiersz. Nic więcej, nic mniej. Mam nadzieję, że wolno pisać takie rzeczy, bo przecież chyba jednak wolno. Z drugiej strony - jakby się tak zastanowić - opisana w wierszu para wcale nie jest aż tak głupia jakby się na pozór wydawało. Ale to tylko moje nieobiektywne i autorskie są odczucia:)
  17. @[email protected] coś pewnie w tym jest niestety...
  18. @wiktoria_s suuuuupeeeeeer :))
  19. @aniat. leciusieńki tekst, a to jest zacna zaleta. Brawo:)
  20. @joanna53 bardzo fajnie napisany wiersz. Z dużym podobaniem:)
  21. @OloBolo przedni humor, a mówię to ja Acedion :))
  22. @[email protected] Extra, a ja mam wrażenie, że to lekko lżejsze Twoje wydanie, co mi się bardzo, przebardzo podoba:)))
  23. @costampisze coś tam napisałaś ;))
  24. @Natalka16 no ja myślę, że wówczas brzmi rozsądniej ;))
  25. @Natalka16 no tak, właśnie, coś w ten deseń :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...